Temat: Sun Effect od Eris

Sun Effect

Opis producenta
Seria Dr Irena Eris Prosystem Home Care wzbogaciła się o nowy Krem przeciwzmarszczkowy do twarzy SUN EFFECT.

Ten nowy i luksusowy kosmetyk, tym razem do twarzy, łączy właściwości kremu liftingującego z samoopalaczem. Niewielka dawka aktywnych składników brązujących zamkniętych w zaawansowanych technologicznie, innowacyjnych mikrosferach umożliwia kontrolę nad stopniem intensywności i równomiernością opalenizny w miarę stosowania kremu.

Najistotniejsza jednak zaletą kremu jest intensywna pielęgnacja i regeneracja skóry. Synergiczny, innowacyjny kompleks stymulujący komunikację między komórkami jak i tkankowe procesy naprawcze, uruchamia syntezę białek macierzy międzykomórkowej, głównie kolagenu, aktywnie redukując zmarszczki oraz przywracając elastyczność i napięcie skóry. Nowoczesny kompleks substancji biologicznie czynnych zapewnia optymalne i długotrwałe nawilżenia skóry. Witamina E łatwo wbudowuje się w struktury błony komórkowej i lipidów cementu międzykomórkowego naskórka chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
Krem ma lekką konsystencję, przyjemny, świeży zapach i bardzo szybko się wchłania.

Jeśli chodzi o mnie to uważam, że produkt jest zgodny z opisem. NIE jest przereklamowany. Rzeczywiście się sprawdził i nie jest zbyt mocny jak piszą na stronie. Do tego ładnie pachnie wink

Uważam Sun Effect za świetny i wydajny produkt. Używam go od mniej więcej 1,5 miesiąca i widzę znaczną poprawę skóry. Minimalną wadą może być tylko cena. Mógłby być nieco tańszy, ale niestety ceny w kraju idą w górę.

Zobacz podobne tematy :