1

Temat: LEWITAN tabletki z drożdży piwowarskich

LEWITAN MOL tabletki z drożdży piwowarskich - 200tabl.
Cena - ok 12zł

http://img.nokaut.pl/p/8b/b4/8bb48c1d33fb3b20512069a8734ba76e130x130.jpg

Opis producenta:
Działanie:
LEWITAN to suplement diety:

- wspomagający procesy metaboliczne, w szczególności przemianę węglowodanów, tłuszczów i białek,
- jest zalecany w stanach ogólnego zmęczenia, w przypadku braku apetytu,
- reguluje pracę wątroby i trzustki,
- wspomaga obniżenie poziomu cholesterolu, jako pobudzające mechanizmy obronne organizmu,
- wpływa korzystnie na skórę, włosy i paznokcie, poprawia stan cery u młodzieży w okresie dojrzewania,
- dodatek melisy działa uspokajająco na układ nerwowy oraz usprawnia funkcjonowanie układu pokarmowego,
- Lewitan jest też ważnym elementem diety u diabetyków, rekonwalescentów oraz osób budujących masę mięśniową, stanowi cenne źródło białka dla wegetarian.
Skład Lewitan zawiera:
*Drożdże gatunku Saccharomyces cerevisiae,
*substancję wiążącą (dwutlenek krzemu)
*substancję przeciwzbrylającą (stearynian magnezu)
*Tiamina (witamina B1) (mg) 0,32 mg
*Ryboflawina (witamina B2) (mg) 0,17 mg
*Niacyna (mg) 2,02 mg
*Biotyna (?g) 59,58 ?g
*Fosfor (mg) 78,00 mg
*Potas (mg) 114,60 mg

Przyjmowanie:
2-4tabl. 3razy dziennie

Moja ocena :
To moje ostatnie odkrycie!
Od zawsze mam problemy ze skórą (cera raczej mieszana, alergiczna, wrażliwa z zaskórnikami), ich stan w dużej mierze poprawiły tabl anty, jednak gdy z nich zrezygnowałam, musiałam znaleźć inny sposób.
I znalazłam smile
Te tabl sprawiły, że moja skóra wygląda lepiej niż kiedykolwiek...zażywam od prawie 3 miesięcy, na razie w dawkach 3tabl 3 razy dziennie.
Z pewnością przy dużym trądziku te tabl zbyt wiele nie zdziałają, ale dla osób takich jak ja - są idealne.
Polecam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: LEWITAN tabletki z drożdży piwowarskich

Sueno, a gdzie dostanę takie cudeńko? W aptece? czy można zamówić przez internet?

Mam cerę daleką od ideału i przydałoby się ją jakoś wesprzeć..

3

Odp: LEWITAN tabletki z drożdży piwowarskich

Bez problemu powinnaś dostać w każdej aptece, oczywiście przez internet też można - ale myślę, że nie warto, bo cena wyjdzie podobnie, a często nawet w aptece będzie taniej.
Ostatnio bowiem zapłaciłam za 200tabl tylko 9zł w jednej z aptek.
Jednak w większości cena to 11-12zł wink Przynajmniej w P-niu big_smile

4

Odp: LEWITAN tabletki z drożdży piwowarskich

Tak Sunero są dobre, ze 2 lata temu były o połowę tańsze. Jednak jak sama zauważyłaś trzeba je regularnie brać.
Ja biorę np. 3mieś. potem 1mieś. przerwy. To tylko suplement, najlepsze jest zdrowe żywienie.

5

Odp: LEWITAN tabletki z drożdży piwowarskich

Oczywiście, że zdrowa dieta to podstawa smile
Ale te tabl świetnie ją uzupełniają...wydaje mi się , że każdy suplement diety trzeba brać regularnie, żeby były efekty wink
Co do ceny to niestety nie wiem jaka była kiedyś - bo dopiero niedawno je odkryłam w aptece. Oczywiście takie tabl drożdżowe są też innych firm - ale te są jedne z najtańszych z tego co się zorientowałam - a skład we wszystkich jest bardzo zbliżony wink

6

Odp: LEWITAN tabletki z drożdży piwowarskich
Noelle napisał/a:

Sueno, a gdzie dostanę takie cudeńko? W aptece? czy można zamówić przez internet?

Mam cerę daleką od ideału i przydałoby się ją jakoś wesprzeć..

to może tymi drażetkami Merz spezial, o których ktoś tu pisał...chyba nie tylko na cerę działają

7

Odp: LEWITAN tabletki z drożdży piwowarskich

Według mnie te tabletki z drożdży piwowarskich nie działają, nie zauważyłam żadnych efektów.