Temat: Niquitin - pastylki do ssania

Niquitin - pastylki do ssania


http://img241.imageshack.us/img241/7429/niquitincr5.jpg


Opis producenta:

Pastylki do ssania NiQuitin są preparatem ułatwiającym odzwyczajenie się od palenia tytoniu. Zawierają kompleks nikotyny z żywicą, z którego nikotyna powoli się uwalnia i wchłania do organizmu. Dzięki temu NiQuitin łagodzi objawy odstawienia nikotyny, w tym uczucie głodu nikotynowego związanego z rzucaniem palenia tytoniu.
Preparat NiQuitin jest wskazany we wspomaganiu leczenia nałogu palenia tytoniu i łagodzeniu objawów odstawienia nikotyny, w tym uczucia głodu nikotynowego związanego z rzucaniem palenia tytoniu.
Preparat  NiQuitin Pastylki 2 mg jest przeznaczony dla palaczy, którzy wypalają pierwszego papierosa po upływie przynajmniej 30 minut od przebudzenia.
Preparat  NiQuitin Pastylki 4 mg jest przeznaczony dla palaczy, którzy wypalają pierwszego papierosa w ciągu 30 minut od przebudzenia.
Jeżeli to możliwe, podczas rzucania palenia, pastylki do ssania NiQuitin powinny być stosowane  łącznie ze specjalnym programem wspierającym rzucenie palenia „ZDECYDOWANI NIE PALIĆ".




Moja opinia

Palilam bardzo duzo, ale na szczescie juz udalo mi sie wyjsc z nalogu, i wlasnie wcale nei dzieki Niquitin. Te pastylki w ogole niec nie pomagaja!A przy najmniej mi nie pomogly!Sa  drogie, 70 zl, ale uwazam, ze nie warto w nie inwestowac. Po prostu najlepszym sposobem jest wypracowanie w sobie silnej woli, postanowienie,ze nie chcemy palic to chyba jedyna i najlepsza droga do uwolnie nia sie z nalogu. Przestrzegam wszystkich przed wyrzucaniem pieniedzy w jakiekolwiek tabletki -lepiej te pieniazki wydac na owoce czy preparaty witaminowe, by zalagodzic zle skutki palenia tytoniu.Kochani zobaczcie ile pieniedzy wypalacie, niszczycie w ten sposob swoje zdrowie, i nikomu nie przynosi to nic dobrego.Ja myslalam ze jest to niewykonalne, ale zawzielam sie, glod nikotynowy zapijalam mineralna i przejadalam owocami! Pomoglo!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niquitin - pastylki do ssania

Moja mama kupiła Niquitin ojcu,ale generalnie okzało się to mało skuteczne, też chyba poprzez fakt, że wcale nie spieszyło mu się do pożegnania się z nałogiem!Miał w sobie mało samozaparcia i wiary w sukces!

3

Odp: Niquitin - pastylki do ssania

Witam ja kupiłam niquitin 4 i nie palę mi pomaga nie wiem czy to te pastylki czy autosugestia ważne ze działa a paliłam dwadzieścia i więcej papierosów dziennie biorę nie więcej niż cztery dziennie .