Potwory i spółka / Monster Inc. (2001) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Potwory i spółka / Monster Inc. (2001)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Potwory i spółka / Monster Inc. (2001)

http://gfx.filmweb.pl/po/15/08/31508/6900428.3.jpg?l=1188269823000

Opis filmu:

Przez drzwi garderoby w dziecięcej sypialni prowadzi droga do Monsteropolis - świata potworów. W centrum miasta mieści się fabryka "Potwory i spółka", z której co noc wyruszają elitarne oddziały potworów; wkraczają do świata ludzi, by straszyć dzieci i kolekcjonować ich krzyki, które są głównym źródłem energii w tym potworzym świecie. Jest to bardzo ciężka praca, bowiem dzieci nie jest już tak łatwo przestraszyć jak niegdyś. Prawdziwą gwiazdą i mistrzem straszenia jest Sulley, a jego asystentem i najlepszym przyjacielem - Mike Wazowski. Potwory wierzą, że to właśnie dzieci są niebezpieczne i toksyczne. Kiedy więc mała dziewczynka trafia przypadkiem do ich świata wybucha prawdziwa panika. Sulley i Mike starają się za wszelką cenę odesłać ją do domu, tymczasem jednak trafiają na trop niesamowitego spisku, który może zagrozić istnieniu całego ich świata...

Reżyseria: Joanna Wizmur, Pete Docter
Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia
Głosów użyczyli:
Obsada polska: Wojciech Paszkowski, Paweł Sanakiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Aleksander Bednarz, Tomasz Grochoczyński, Sławomir Pacek, Krzysztof Stelmaszyk
Obsada amerykańska: Billy Crystal, John Goodman, Bob Peterson, James Coburn, John RatzenBerger, Frank Oz, Jennifer Tilly, Bonnie Hunt, Steve Susskind

Moja recenzja:

Fajny film smile Oglądałam go kilka razy i zawsze mnie rozczula! Taka mała, dziewczynka w otoczeniu potworów.. Można by rzecz, że to słodki film smile Do tego świetna grafika, naprawdę dopracowane efekty np. futro Sully'ego w ruchu.. Polecam małym i dużym fanom kina smile

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potwory i spółka / Monster Inc. (2001)

jedna z moich ulubionych bajek wink

3

Fajna bajka, mogę dać 8/10 punktów smile

4

Jedna z moich ulubionych bajek Disneya.
Zrobiona z pomysłem. Całkiem fajna była fabryka drzwi smile
I jak już napisała Noelle bardzo dobrze dopracowane potwory pod względem graficznym.

"Wiem, że mam więcej sex appealu na czubku mojego nosa, niż wiele kobiet ma w całym ciele. Nie widać tego od razu, ale tam jest."

5

Bardzo lubię tę bajkę smile.
Fajna grafika, dobra fabuła smile.
Warto obejrzeć.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Potwory i spółka / Monster Inc. (2001)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018