1 Ostatnio edytowany przez fiu bzdziu (2008-06-22 11:21:43)

Temat: AVENE WODA TERMALNA W SPRAYU

AVENE WODA TERMALNA

http://img385.imageshack.us/img385/9862/prthermalwassereinzelnwr5.jpg


Opis producenta:
Woda termalna ze źródeł Avene charakteryzuje się: niską mineralizacją (207 mg/l); zawiera wodorowęglan wapnia i magnezu; jest bogata w krzemionkę (14 mg/l) i mikroelementy Fe, Mn, Zn, Cu. Posiada odczyn pH 7,5; jest bakteriologicznie czysta. Ma doskonałe właściwości kojące i łagodzące podrażnienia, zmniejsza stan zapalne.

Skład wody :
Krzemionka 14 mg/l;
Aniony HCO3- 226,7mg/l, SO42- 13,1mg/l Cl- 5,4 mg/l;
Kationy Ca2+ 42,7 mg/l, Mg2+ 21,2 mg/l, Na+ 4,8 mg/l;
Pierwiastki śladowe B 220 Îź g/l, Zn 20 Îź g/l, Cu 5 Îź g/l, Cd. 2 Îź g/l

Moja Opinia
Fajna mgiełka w sprayu na letnie dni. Mi osobiście pomaga się odświeżyć w pracy - zwłaszcza , że pracuję dorywczo w pomieszczeniu klimatyzowanym (jako kasjerka w jednym sklepie w klimatyzowanym centrum)  i skóra łatwo się niestety przesusza. Rano jak pędzę na uczelnię stosuje po myciu twarzy, żeby ją odświeżyć. W ciągu dnia pryskam na makijaż. Po prostu psikam i osuszam chusteczką higieniczną. Kosztuje około 37 złotych. W tamtym roku starczyła mi na całe wakacje. Fajnie sprawdza się też w podróży.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-03-20 10:41:14)

Odp: AVENE WODA TERMALNA W SPRAYU

Ja używam z La Roche-Posay i odpowiada mi bardzo smile Woda termalna jest ciekawym wynalazkiem - ot woda w sprayu, ale nie jest to zwykła woda jaką mamy w kranie czy sprzedawana w butelkach jako mineralne. Temperatura wód termalnych jest wyższa niż średnia temperatura otoczenia i znaleźć możemy je głęboko w ziemi. Jak wydostają się na powierzchnię? Otóż przedostają się przez warstwy ziemi i w tym czasie nabierają korzystnych dla naszego zdrowia właściwości. Jak się okazuje pierwiastki, które podczas tej wędrówki na powierzchnię zbierają się w wodzie są idealne do wykorzystania na twarzy. Co warto jeszcze dodać - ujęcia wód termalnych można znaleźć na całym świecie - również w Polsce. Są one chronione przed dostępem szkodliwych substancji, takich jak zanieczyszczenia środowiska.

[nieregulaminowy link - spam]

3

Odp: AVENE WODA TERMALNA W SPRAYU

Kupiłam ją sobie właśnie w sprayu, mini flaszeczkę na spróbowanie. Ja używam jej np po maseczce jaką bazę zmywającą. Dopiero raz ją użytkowałam. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne... Przyjemnie odświeża.

4

Odp: AVENE WODA TERMALNA W SPRAYU

Bardzo lubię szczególnie gdy jestem w podróży - jednak ja zdecydowanie wolę hydrolaty. Lepiej nawilżają i wchłaniają kosmetyki smile

Odp: AVENE WODA TERMALNA W SPRAYU

uwielbiam ten produkt! Polecam w upalne dni, można się super ożeźwić. Kiedyś jedna influencerka polecała wodę termalną w spreju podczas porodu xD Pryskała sobie nią twarz żeby się odświeżyc