dlaczego on to robi??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » dlaczego on to robi???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1 Ostatnio edytowany przez niezrozumiana06 (2010-07-20 07:27:48)

Temat: dlaczego on to robi???

hej dziewczyny.
czy macie to samo?
Bardzo dużo przemieszczam się z moim parnerem po dworzu,czy to piechotką czy autkiem,I ostatnio zauważyłam i to baardzo,że rozgląda się za innymi,rozumiem ze trzeba spojrzec to tu to tam ,ale on wręcz sie czasami zawiesza na tych dziewczynach,az mu oczy mało nie wyjdą.Bardzo mnie to irytuje i denerwuje,
nie wiem jak mam sie wtedy zachowywac,wiec udaje ze nie widze tego mimo ze juz z nim o tym rozmawiałam,powiedział ze jest facetem czyli wzrokowcem i tak juz ma.Spytałam poco czemu to robi to powiedział ze patrzy na ubiór,nie uwierzyłam za bardzo wiec dalej pytam na co patrzysz?:na nogi!! dziewczyny doradzcie mi jak mam reagowac,co o tym myślec?czy mam to ignorowac-myślicie ze sie z tym oswoję?


pozdrawiam wszystkich:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dlaczego on to robi???

Facer z natury ma poligamie we krwi, nic z tym nie zrobisz. No, ewentualnie możesz mu za każde spojrzenie wojne wytoczyć ale to sprawy nie rozwiąże a tylko stworzy dodaktowy konflikt.

3

Odp: dlaczego on to robi???

Nie wszyscy faceci to takie psy na baby.

4

Odp: dlaczego on to robi???
Wyrocznia napisał/a:

Nie wszyscy faceci to takie psy na baby.

No pewnie, niektórzy mocno się kamuflują big_smile A tak poważniej to przecież oczu mu nie wydłubiesz a i tego nie zabronisz - nie przesadzajmy, od samego patrzenia dzieci się nie rodzą tongue

5

Odp: dlaczego on to robi???

Że co, jak ktoś się patrzy na inną dziewczyne niż swoja to odrazu pies jest? Ktoś tu się nieco zapędził smile

6

Odp: dlaczego on to robi???

Popieram wyrocznie smile Pewnie Twój partner nie jest na tyle inteligentny i nie zależy mu szczerze na Tobie jak musi zwyoglądać każdą babke. Każdy facet szanujący swoja kobiete, robi to albo dyskretnie albo nie robi wcale hmm Dla mnie to nie jest wytłumaczenie , że facet tak ma. No i jest różnica miedzy "patrzeniem" na inne, a "patrzeniem" wink Więc sprawdz czy robi t specjalnie, prowokująco, czy po prostu patrzy.

7

Odp: dlaczego on to robi???

Tutejsi panowie mają rację, że w naturze facetów takie zachowanie. Ale kultura/szacunek dla drugiej osoby wymagają, żeby nad tą naturą panować. "Bo faceci tak mają" to żadne wytłumaczenie. Rozumny człowiek to nie małpka, która z otwartą buzią kieruje wzrok tam, gdzie widzi banana.

Dla mnie demonstracyjne oglądanie się za innymi babami to zwykły prymitywizm i objaw niedojrzałości (a ja naprawdę tolerancyjna jestem). Nie robiłabym z tego powodu awantur, ale na pewno nie patrzyłabym na takiego faceta jak na sensownego partnera. Zwłaszcza, gdyby wiedział, że mi to przeszkadza, a dalej by to robił argumentując faktem, że jest mężczyzną...

8

Odp: dlaczego on to robi???

Moj jak chce wyprowadzic mnie z równowagi to potrafi wodzic wzrokiem za kążdą nawet wtedy kiedy przytula mnie...Nierozumiana06 nie masz się czym przejmować faceci już tak mają, twój być może robi tak ponieważ wie, że jestes o niego zazdrosna i sie wściekasz kiedy to robi..Nie przejmuj się, olej to i skup się na tym co jest ważne

9

Odp: dlaczego on to robi???

Witaj niezrozumiana06,


podobny wątek już był na forum poruszany ... wszyscy faceci to wzrokowcy, ale nie wszyscy robią to ostentacyjnie - powiedz mu normalnie, że Cię to zasmuca i denerwuje. Możesz spróbować najpierw w bardziej żartobliwy sposób reagować, lekko pukając go w tył głowy - robiłam tak mojemu byłemu mówiąc przy tym, że wiem, że fajna laska szła, ale obok niego jest jeszcze fajniejsza smile - oczywiście delikatnie tongue

jeśli to nie zadziała, porozmawiaj !

10

Odp: dlaczego on to robi???

A no właśnie, możliwe że coś przeskrobałaś, jakieś Twoje zachowanie nie odpowiada chłopakowi, to się mści jak potrafi.

11

Odp: dlaczego on to robi???

on poprostu patrzy,nie celowo,dzisiaj np. znowu sie wkurzyłam to teraz ewentualnie co obluka jakąś lale to patrzy czy ja to widze. Jest mi tak głupio!! powiedzcie czy mam mu powiedziec jak sie czuje? znjąc go powie ze przesadzam i za dużo oczekuje od niego. muszę cos z tym zrobic bo oszalej,dostaję tzw. focha!! a on nie wie o co mi chodzi hehe.
prosze o rady poważne,wspomne ze jestesmy ze sobą rok czasu i myslimy o sobie bardzo powaznie,on ma 31 lat.


dziekuje za wszystkie wypowiedzi bardzo serdecznie,pozdrawiam.

12

Odp: dlaczego on to robi???

Olej to, robi to bo wie że sie wkurzasz...Albo przezuć się na jego taktyke skoro on luka na każdą panne to ty lukaj na każdego kolesia w jego towarzystwie i od razu komentuj np.ale dupa; mmm ale ciacho...
I zobaczysz co wtedy zrobi

13 Ostatnio edytowany przez Kamil (2010-07-20 21:32:42)

Odp: dlaczego on to robi???

Jeżeli masz pewność że robi to celowo to metoda jest niezwykle prosta żeby przestał. Otóż celem jego działań jest wkurzenie Twojej osoby, jeżeli zauważy że jego próby wzbudzenia złości nie przynoszą efektu to przestanie. Wniosek? A no olej to, nie daj totalnie po sobie poznać że Cie to rusza. Jeżeli posunie się do komentarzy w stylu: Ty patrz jakie ona ma nogi, to odpowiedz: Czekaj chwilke, pogadam i umówie Cie z nią, tylko ładnie się ubierz na spotkanie żeby mi wstydu nie przynieść smile . Gwarantuje Ci że będzie zbierał szczęke z podłogi.

14

Odp: dlaczego on to robi???

Moja ma nieco inny sposob, ale tyczacy sie samochodu, lapie pewna czesc ciala i mowi mi ze ja utnie jak bede sie oladal wink
A tak przy okazji, czasem chce wkurzyc ladnie wygladajaca szczupla ponetna kobiete idaca  po ulicy udajac ze jej nie widze, wkrurza was to?

15 Ostatnio edytowany przez mitsi (2010-07-21 18:27:40)

Odp: dlaczego on to robi???

Jeśli taka kobieta wychodzi z domu jak na wybieg, to pewnie ją to wkurza ;P Ja zwracam uwagę, że ktoś na mnie patrzy i cieszy mnie to, ale jak nie spojrzy, to trudno, mam kogoś, to mi nie w głowie takie łapanie spojrzeń smile To jak z tą reklamą Axe'a i klikaniem, oczywiście na odwrót. Każda kobieta mogłaby mieć taki licznik, ale co do mężczyzn, to nie sądzę, żeby wiele wyklikali w rzeczywistości ;p

Jeśli facet się nachalnie ogląda, to dla mnie to jakiś prostak.. Po co prowokuje? Ja mojego obserwuję kątem oka i wiem, że zerka odruchowo, np. jak widzi prawie całe odsłonięte nogi, ale nie wgapia się w nie jak cielę w malowane wrota... I dzięki mu za to. Zwróciłabym mu uwagę dopiero, gdyby właśnie tak chamsko się gapił, jeśli robi to ukradkiem, to należy udawać, że się tego nie widzi. To NAS trzyma za rękę i NAMI się wszystkim chwali, więc MY jesteśmy najważniejsze smile

16

Odp: dlaczego on to robi???

Jeśli facet robi to niedyskretnie oznacza to brak taktu, a nawet brak kultury, poważę się nawet o stwierdzenie, że czyste chamstwo.
Największa świnia jaką widziałam na oczy to był chłopak, który szedł ze swoją dziewczyną za rękę i puścił do mnie oczko.
Ja jestem bardzo wrażliwa na tym punkcie. Nienawidzę zwłaszcza kobiet, które to spojrzenie prowokują, jakby chciały się poczuć lepsze przez to, że czyjś facet na nie popatrzy. Trzeba mieć naprawdę niskie mniemanie o sobie, żeby się tak zachowywać.

17

Odp: dlaczego on to robi???
jaqubek napisał/a:

Moja ma nieco inny sposob, ale tyczacy sie samochodu, lapie pewna czesc ciala i mowi mi ze ja utnie jak bede sie oladal wink
A tak przy okazji, czasem chce wkurzyc ladnie wygladajaca szczupla ponetna kobiete idaca  po ulicy udajac ze jej nie widze, wkrurza was to?

Mój facet niedawno zauważył taką, po której widać było, że oczekuje spojrzenia jakby się jej należało i specjalnie zamiast na nią zapatrzył się na starszą kobietę z zakupami, która przechodziła. Wtedy lala prychnęła z pogardą. Ale zianie big_smile

18

Odp: dlaczego on to robi???
Kamil napisał/a:

Że co, jak ktoś się patrzy na inną dziewczyne niż swoja to odrazu pies jest? Ktoś tu się nieco zapędził smile

Patrzeć a oglądać się lub wpatrywać to są zupełnie inne rzeczy. O ile to pierwsze jest ok i normalne, to reszta jest niewłaściwa kiedy idzie się ze swoją kobietą i sprawia jej przykrość. Dodatkowo, jeśli kobieta, za którą taki facet się ogląda zauważy to, to jego partnerka czuje się w takiej sytuacji publicznie upokorzona. Nie masz pojęcia z jakim triumfem i z jaką wyższością spogląda ta za którą się mężczyzna ogląda i jak to boli tę, która z tym mężczyzną idzie.

19

Odp: dlaczego on to robi???

Ok ok, Ty też widzę się zapędziłaś w swoim wywodzie. Było napisane ogólnie o oglądaniu się, co sama przyznałaś jest normalne tak więc spuść trochę z tonu. Chill wink

20

Odp: dlaczego on to robi???

A mi się wydaje, że autorka wyraźnie napisała że "wręcz się czasami zawiesza na tych dziewczynach, aż mu oczy mało nie wyjdą", a ustaliliśmy, że to przejaw chamstwa

21

Odp: dlaczego on to robi???
Kamil napisał/a:

Ok ok, Ty też widzę się zapędziłaś w swoim wywodzie. Było napisane ogólnie o oglądaniu się, co sama przyznałaś jest normalne tak więc spuść trochę z tonu. Chill wink

Nie napisałam że oglądanie się jest normalne (tzn. dla kobieciarzy jest), tylko PATRZENIE.

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » dlaczego on to robi???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024