Praca fizyczna za granicą bez znajomości języka i kryzys - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Praca fizyczna za granicą bez znajomości języka i kryzys

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olina (2010-07-28 12:39:42)

Temat: Praca fizyczna za granicą bez znajomości języka i kryzys

błagam pomóżcie, jestem sama w obcym miescie, nie znam języka choc się go uczyłąm w szkole, ale miałąm słąbych nauczycieli sad
pracuję nie z polkami i wszędzie wkoło mnie są osoby które nie mówią w moim języku oprócz tam znajomych,ale nie moich siostry
dziewczyny z którymi robię to kuzynki, one rozmawiają ze sobą jedna umie się dogadać w kilku językach ( potrzebny amgielski mi )
a ja nie umiem z nią gadać tylko pracuję i słucham ich rodzinnego języka.. przyjechałąm tu do pracy tylko na wakcje ale czuję się beznadziejnie, bo nie wiem co powiedzieć jest mi bardzo ciężko, one pracują szybciej odemnie, jestem zaledwie parę dnie, a naprawdę mam dość tego
dzisiaj poczułąm się okropnie, bo taki jeden co pracuje mówił,że źle ktoś zbiera powiedzmy maliny, bo są jeszcze niedojrzałe, ale to akurat zrozumiałam, ata dziewczyna powiedziała,bo ona tu pracuje dłużej,że ona takie wyrzuca, a chłopak powiedział,żę wie i wyszlo na to,że to ja jestem ta najgorsza czuję się fatalnie sad( i dodał,że w porzadku,że coś tam że się nie dziwi, ale ja już nie wiem jest mi przykro,ciężko mi się robi, bo te dziewczyny są szybkie, a mnie już nogi bolą, ale robie, wytrzymam, tylko jest mi przykro, bo nie mam do kogo się odezwać poza domem, wktórym mieszkam z siostra

ten chłopak mówił po angielsku...
a ja zrozumiałm to trochę, a co będzie jesli te dziewczyny kiedyś wrzucą kilka takich niedojrzałych to i tak będzie na mnie, a najgorsze jest to,że nie umiem się obronić, bo to jest inny język angielski, albo jak mamy przerwę w pracy to one mają fajnie, bo mówią do siebie, czasami jedna coś powie, bo tylko jedna zna angieski, ale słąbo jest.. wogóle co wy na to??

Jeśli chcesz coś dopisać to użyj, proszę, opcji "edytuj", o czym mówi pkt 10 naszego Regulaminu. (Moderatorka Olina)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Praca fizyczna za granicą bez znajomości języka i kryzys

Bez jezyka jest niestety ciezko. Bedziesz musiala niestety zacisnac zeby i jakos wytrwac. To jest dla Ciebie szok, bo zaczelas cos nowego.Poczekaj troche, daj sobie czas.Trzymam kciuki.Pozdrawiam:)

3

Odp: Praca fizyczna za granicą bez znajomości języka i kryzys

aniag20 nie przejmuj sie!pokaz na co Cie stac!pracuj jak umiesz i nie przejmuj sie jakimis dziewuchami:)ja jestem tez za granica ponad rok i dalej jezyka nie znam bo niestety mi do glowy nie wchodzi,jednym przychodi latwo innym ciezko i tyle:)a tez mialam pare spiec z kolezankami z pracy,,,ze tak to nazwe tez nie umialam sie dogadac a one ciagle najezdzaly do mojego szefa.wieesz cio zrobilam???poprostu to olalam i zaczelam pracowac tak jak umialam staralam sie jak moglam wkoncu szef to docenil:)wylal jedna z tych dwoch dziewczyn bo sie okazalo ze to ona sie obija:)powodzenia zycze i naprawde wytrzymaj!!!trzymam kciuki!:)

4

Odp: Praca fizyczna za granicą bez znajomości języka i kryzys

Kochana aniaq20,niczym sie nie przejmuj ,Niunka19 ma racje,pracuj tak jak umiesz,nie martw sie innymi bo jak bedziesz sie zamartwiac to nic dobrego z tego nie wyniknie.Jesli masz dostep do internetu,nic nie stoi na przeszkodzie abys sciagnela sobie nagrania z podstawowa nauka jezyka smile Ja pojechalam do Holandii,i po 2 tygodniach juz zaczelam sie w miare porozumiewac z Holendrami w ich jezyku.Do tej pory umialam angielski a teraz powoli ucze sie holenderskiego.Nie doszukuj sie intrygi ze strony innych dziewczyn,pracuj jak najlepiej umiesz,nie kazdy jest idealny i kazdy pracuje swoim tempem ;*

5

Odp: Praca fizyczna za granicą bez znajomości języka i kryzys

kwestia czasu i przyzwyczajenia, dasz rade;)

6

Odp: Praca fizyczna za granicą bez znajomości języka i kryzys

Obiecuję Ci,że będzie lepiej, sama to przerabiałam, teraz mowie i pisze biegle po angielsku, potrzebujesz czasu i przełamania wstydu, zobaczysz bedzie dobrze, głowa do góry, wierze,że ci sie uda.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Praca fizyczna za granicą bez znajomości języka i kryzys

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024