on się nie wyszalał - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » on się nie wyszalał

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: on się nie wyszalał

Jesteśmy razem już 2 lata, niedawno przyjęłam jego oświadczyny. Dzisiaj zaczynam powoli tego żałować. Ostatnio wyznał mi, że nienawidzi ludzi, którzy wyszumili się za młodu, a on sam musiał z tym czekać aż do 30 roku życia. Powiem wam, że nigdy nie rozmawiałam z nim o naszych seksualnych doświadczeniach, ja swoje lata szaleństwa już mam za sobą. On nie.

Zastanawiam się nad tym związkiem. Przecież w końcu będę musiała go zranić: albo zerwać zaręczyny, albo kiedyś dowie się o mnie prawdy. Jak mnie zapyta, ja nie umiem kłamać

Nie wiem co robić, proszę o pomoc.

2

Odp: on się nie wyszalał
PatrolaKitty napisał/a:

Jesteśmy razem już 2 lata, niedawno przyjęłam jego oświadczyny. Dzisiaj zaczynam powoli tego żałować. Ostatnio wyznał mi, że nienawidzi ludzi, którzy wyszumili się za młodu, a on sam musiał z tym czekać aż do 30 roku życia. Powiem wam, że nigdy nie rozmawiałam z nim o naszych seksualnych doświadczeniach, ja swoje lata szaleństwa już mam za sobą. On nie.

Zastanawiam się nad tym związkiem. Przecież w końcu będę musiała go zranić: albo zerwać zaręczyny, albo kiedyś dowie się o mnie prawdy. Jak mnie zapyta, ja nie umiem kłamać

To o czym wy rozmawialiście przez dwa lata?
Jesteś jego pierwszą kobietą?

3

PatrolaKitty napisał/a:

To trochę nie za wcześnie z oświadczeniami, jeżeli partner tak naprawdę dopiero poznawał wszystko z Tobą to, co już dawno powinien mieć 'klepnięte' w czasach liceum czy studiów.
Teraz doszło do przełamań i wylewa swoje kompleksy, bo się otworzył i pewnie z różnych piecy by sam chciał chleb spróbować.

Plus gość poza tym ma trochę pracy nad sobą.

4 Ostatnio edytowany przez Nowe_otwarcie (2023-11-23 06:37:11)

PatrolaKitty napisał/a:

Autorko, co mamy napisac, czego byś sama nie podejrzewała? TAK, prawdopodobnie wyjdą niezłe żale gdy zestawi swój przebieg (1 czyli Ty) z Twoim, znacznie bardziej imponującym. Jesteś ciekawa czy te żale rozsadzą Wasz związek jeszcze przed ślubem? Nie będę kłamac i twierdzic że tak się nie stanie: MOŻE się tak stac (i w wielu przypadkach tak się stało), ale nie musi (jeśli  uczucie między Wami będzie silne). Ale tu rodzi się pytanie: czy po 3 latach (kiedy zwyczajowo odlatują motylki) czy kiedy tam (gdy Wasze uczucie osłabnie) on postanowi sobie odbic te braki z jakąś inną, spróbowac jak smakuje w ogóle chleb z innego pieca? Ponownie odpowiem że MOŻE tak się stac, ale nie musi. Nie będę jednak ściemniac że prawdopodobieństwo niepomyślnego dla ciebie wariantu jest niskie, bo wynosi co najmniej 50:50. Ale cóż... właśnie dlatego związek prawika i panny z przebiegiem zawsze jest bardzo ryzykownym pomysłem.

5

Nie, no wcale nie śmierdzi trollingiem. Panowie na przyszłość, więcej kreatywności. Tu nawet nick wskazuje na jedno.

6

Lady Loka napisał/a:

Nie, no wcale nie śmierdzi trollingiem.

Właśnie miałem pytać, czy to nie rumuński przypadkiem....

7

Który to już wątek? Wcześniej było trochę ciekawiej, bo było o wielkiej miłości do Mokebe. smile

8

Legat napisał/a:

Który to już wątek? Wcześniej było trochę ciekawiej, bo było o wielkiej miłości do Mokebe. smile

Jeszcze było wąchanie kobiet w autobusach i porównywanie skór big_smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » on się nie wyszalał

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023