Temat: Pomadki ochronne

Cześć.Czy możecie mi polecić dobre waszym zdaniem,a przede wszystkim sprawdzone pomadki ochronne do ust.Szczególnie zależy mi na nawilżeniu ust nie o nabłyszczeniu itp.,gdyż moje usta są spierzchnięte.Przetestowałam już pomadki ochronne z drogerii firmy nivea,altera ale niestety są nieskuteczne jak dla mnie.Może powinnam szukać w aptece?Dzięki za porady.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomadki ochronne

Hm mi wystarczaly zwykle kolorowki,  ponoc  Regenerum jest dobre,  koleżanka  chwaliła. A powiedz ile wody  pijesz?  Przy sezonie grzewczym, nawilżasz powietrze gdzie przebywasz? To na duży wpływ.  Myślę że jak dba się o podstawę to zwykle  pomadki nawet wystarczą.

3

Odp: Pomadki ochronne
Katarzyna019 napisał/a:

Cześć.Czy możecie mi polecić dobre waszym zdaniem,a przede wszystkim sprawdzone pomadki ochronne do ust.Szczególnie zależy mi na nawilżeniu ust nie o nabłyszczeniu itp.,gdyż moje usta są spierzchnięte.Przetestowałam już pomadki ochronne z drogerii firmy nivea,altera ale niestety są nieskuteczne jak dla mnie.Może powinnam szukać w aptece?Dzięki za porady.

Testuj inne po prostu?
Ja lubię te z Vianek. I Yves rocher.

4

Odp: Pomadki ochronne

Piję mało wody w ciągu dnia,nie nawilżam powietrza w pomieszczeniu w którym przebywam.

5

Odp: Pomadki ochronne
Katarzyna019 napisał/a:

Piję mało wody w ciągu dnia,nie nawilżam powietrza w pomieszczeniu w którym przebywam.

No to zacznij?

6

Odp: Pomadki ochronne

Dokładnie,  zacznij. 

Nie dziwię się,  że pomadki nie pomagają...  Warto też byś wprowadziła do diety oleje.  Olej lniany i z wiesiołka,  oliwa  z oliwek,  konopny.  Dużo warzyw i owoców,  bo witaminy sprawia,  że skóra będzie szybciej się regenerowac. A wraz z olejami  masz świetne  nawilżenie,  regenerację skóry od środka.  Zresztą  nie tylko to zauważysz.  A woda to podstawa,  zasadniczo do wszystkiego.