Czy on się zakochał? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy on się zakochał?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Czy on się zakochał?

Witam,

3 lata temu poznałam kolegę w pracy. Dobrze się nam rozmawiało, spodobał mi się od samego początku. Poczułam chemię jak nigdy dotąd wcześniej. Potrafiliśmy przegadać 2 godziny, które trwały dla mnie i dla niego jak 5 minut. Mimo, że pracowaliśmy na innym piętrze, on potrafił do mnie przyjść, zagadać i tak siedział i siedział, że tyle czasu zleciało. Sam łapał się na tym, która już godzina i był w szoku, że tak szybko to zlatuje. Gdy go poznałam byłam niestety w związku. Związek wisiał na włosku, ale ja nadal w nim trwałam. Mieszkałam z moim chłopakiem. Kolega z pracy wiedział o mojej sytuacji, o związku. On był wolny. Po czasie okazało się, UWAGA TO MIAŁO MIEJSCE N APRAWDE, az sama w to nie wierze... Jak nie było kolezanki z kadr i mnie pewnego dnia w pracy, on wszedl na jej komputer i wydrukowal sobie wszystkie moje dane osobowe... Data urodzenia, miejsce zamieszkania, gdzie wczesniej pracowałam, wyksztalcenie... Kolezanka mi to pokazala bo to odkryla pozniej ... Bo bylo to zapiasane na tym komputerze z data kiedy on byl, a nas nie bylo. A ona sama nigy czegos takiego nie generowala z programu bo nie miala potrzeby. Po jakimś czasie zaprosił mnie do znajomych na facebooku. Następnie pisał w sprawach służbowych, aż tematy schodziły coraz bardziej na tematy prywatne. Potrafił pisać do mnie na moim urlopie z zapytaniem jak tam, pisać z pytaniem o każdą pierdołę, pisał też jak on sam był na urlopie jak tam w pracy, w weekendy też pisał. Zawsze pisał jako pierwszy. Gdy miał jechać za granicę w ramach służbowego wyjazdu powiedział do mnie ze świecącymi oczami, że pojechałby ze mną. Chciał też przesiąść się do mojego pokoju w pracy, ponieważ siedział z kierownikiem, który jest bardzo ciężki z charakteru, non stop się drze itd., ale nie uzyskał zgody kierownictwa firmy. Po dwóch latach zwolniono go z pracy w ramach redukcji etatów. Od chwili zwolnienia pisał do mnie kilka razy w tygodniu. Pytał jak tam w pracy, co się ciekawego dzieje itd. Minął rok od jego zwolnienia, a on nadal do mnie pisze. Może nie tak często jak na początku, ale nadal i zawsze jako pierwszy. Przystopował, bo napisałam mu, że jednak jestem w związku i mój chłopak nie akceptuje takiego pisania. Co roku składa mi życzenia urodzinowe w wiadomości prywatnej. Co jakiś czas pisze z zapytaniem a to czy się zaszczepiłam, czy nadal tam pracuje itd. Nie jestem już od jakiegoś czasu z moim chłopakiem. Nie pisałam jeszcze o tym mojemu koledze z dawnej pracy. Prawda jest taka, że pomimo tego, że chciałam zapomnieć o koledze z pracy nie jestem w stanie tego zrobić.... Odkąd pierwszy raz go zobaczyłam poczułam jakiś taki ucisk w brzuchu... A pierwsza rozmowa... Co to było.. Pomimo, że nie jest jakimś moim wymarzonym typem z wyglądu bardzo mi się spodobał, za to głównie jaki po prostu jest. Jak się z nim rozmawia... No sama nie wiem z nikim nigdy w życiu się tak dobrze nie porozumiewałam. Niby czułam, że on też lubi ze mną rozmawiać, ale sama teraz nie wiem. Może jednak sobie coś uroiłam, a on gadał i pisał do mnie po prostu z nudów?  Jestem w nim zauroczona od tych 3 lat i wcale, a wcale mi nie przesżło. Nie potrafię zapomnieć. Czuje, że jest mi przeznaczony... Non stop o nim mysle i ciesze sie gdy do mnie pisze... Czy z opisu jego zachowania wynika, że jednak się we mnie zakochał?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy on się zakochał?

Jakby się zakochał to mógłby to powiedzieć, no nie?
Natomiast jest szereg zachowań, które wcale o nim dobrze nie świadczą:
-> Jaki pracownik ma czas na to, żeby przez 2h siedzieć i plotkować z innym? Pracy nie mieliście?
-> Jaki facet bierze i drukuje wszystkie dane osobowe innego pracownika? Nie wiem jak u Ciebie, u mnie w pracy jakby to wyszło, to koleś by miał dyscyplinarkę.
Przylepił się do Ciebie. Nie jesteś w stanie go odlepić. Chcesz związku, w którym ktoś aż tak absorbuje Twój czas?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

3

Lady Loka napisał/a:

Jakby się zakochał to mógłby to powiedzieć, no nie?
Natomiast jest szereg zachowań, które wcale o nim dobrze nie świadczą:
-> Jaki pracownik ma czas na to, żeby przez 2h siedzieć i plotkować z innym? Pracy nie mieliście?
-> Jaki facet bierze i drukuje wszystkie dane osobowe innego pracownika? Nie wiem jak u Ciebie, u mnie w pracy jakby to wyszło, to koleś by miał dyscyplinarkę.
Przylepił się do Ciebie. Nie jesteś w stanie go odlepić. Chcesz związku, w którym ktoś aż tak absorbuje Twój czas?

No u nas akurat była taka praca, że mogliśmy tyle poświęcić na rozmowę, tu wiele osób tak robi.
Te dane osobowe też mnie zszokowały... No ale koleżanka w końcu nikomu tego nie mówiła, bo na początku myślała, że to ja wygenerowałam, bo jak jej nie ma to ja ją zastępuje... Ale to nie byłam ja, wtedy w pracy mnie nie było...

4

Napisz mu tak:

"Hej cześć... Jestem wolna, mogę się spotykać. Poznamy się w realu? "

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

5 Ostatnio edytowany przez wieka (2021-10-26 17:36:30)

Te dane osobowe też mnie zszokowały... No ale koleżanka w końcu nikomu tego nie mówiła, bo na początku myślała, że to ja wygenerowałam, bo jak jej nie ma to ja ją zastępuje... Ale to nie byłam ja, wtedy w pracy mnie nie było..."

Nie chce mi się wierzyć, że kadrowa wyszła z pokoju i nie zamknęła go na klucz.

Ale masz okazję do niego napisać, że nurtuje Cię ta sprawa, która powiedzmy miała miejsce i czy to on sprawdzał Twoje dane i dlaczego.

Ale jeśli potrafisz koło tego przejść do porządku dziennego, to nie wspominaj, a napisz w stylu, co słychać u niego...

6

U nas kadrowa nie ma osobnego pokoju tylko jest tzw. sekretariat. I na prawdę tam maja dostęp pracownicy biurowi, a że i on i ja takimi byliśmy więc się dostał. Nic tu nie wymyśliłam. Ten dzień to był Sylwester i większość ludzi miała urlopy ( w tym ja, koleżanka i prezesi) a on był w pracy...
Nie chce wspominac nic o tej sprawie, miała ona miejsce 31.12.2019, dowiedzialam się o niej parę miesięcy później więc bez sensu o tym mówić, taka glupota, że aż szkoda gadać jak dla mnie o tym
...

wieka napisał/a:

Te dane osobowe też mnie zszokowały... No ale koleżanka w końcu nikomu tego nie mówiła, bo na początku myślała, że to ja wygenerowałam, bo jak jej nie ma to ja ją zastępuje... Ale to nie byłam ja, wtedy w pracy mnie nie było..."

Nie chce mi się wierzyć, że kadrowa wyszła z pokoju i nie zamknęła go na klucz.

Ale masz okazję do niego napisać, że nurtuje Cię ta sprawa, która powiedzmy miała miejsce i czy to on sprawdzał Twoje dane i dlaczego.

Ale jeśli potrafisz koło tego przejść do porządku dziennego, to nie wspominaj, a napisz w stylu, co słychać u niego...

Facet ewidentnie do Ciebie podbijał i chyba nadal jest zainteresowany. Wysyłałaś mu sprzeczne sygnały więc odpuścił. Może nadal myśli, że jesteś zajęta. W takich sytuacjach po prostu powiedz co czujesz. Napisz do niego pod byle pretekstem i może zaproponuj spotkanie. Przecież to się nie musi od razu skończyć w łóżku czy związkiem. Inaczej będziesz żałować, że nie spróbowałaś.
Ta sytuacja z wydrukiem tych danych musi budzić zaniepokojenie. To nie jest normalne zachowanie. Także tutaj powinna zapalić się czerwona lampka.

8

uczenczarnoksieznika napisał/a:

Facet ewidentnie do Ciebie podbijał i chyba nadal jest zainteresowany. Wysyłałaś mu sprzeczne sygnały więc odpuścił. Może nadal myśli, że jesteś zajęta. W takich sytuacjach po prostu powiedz co czujesz. Napisz do niego pod byle pretekstem i może zaproponuj spotkanie. Przecież to się nie musi od razu skończyć w łóżku czy związkiem. Inaczej będziesz żałować, że nie spróbowałaś.
Ta sytuacja z wydrukiem tych danych musi budzić zaniepokojenie. To nie jest normalne zachowanie. Także tutaj powinna zapalić się czerwona lampka.

Czymś z lekka obsesyjnym to jego zainteresowanie z zakochaniem trochę zalatuje ,straszny wygłup z tym drukowaniem danych osobowych bez wiedzy i zgody coś jak stalking
może to przesada może nie .

"Cichociemny na paralotni" big_smile
Za każdym rogiem jest niebezpiecznie, lecz u mnie okay

9

Koleś wygląda na stalkera, ale Tobie to zainteresowanie (przynajmniej jak na razie) sie podoba.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy on się zakochał?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021