2 lata po i wciąż mam z tym problem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » 2 lata po i wciąż mam z tym problem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: 2 lata po i wciąż mam z tym problem

Witam Was. Jak w temacie. 2 lata po burzy po wspólnej decyzji naprawy ponad 20 letniego małżeństwa wciąż nie mogę o tym zapomnieć. Jak nie myśleć nie podejmować tematu skoro wciąż na drodze pojawia się coś co ciagle o tym przypomina. A to podobny incydent a to miejsce a to rocznica i wiele innych drobnych elementów które odbierają spokój. I wieczne wątpliwości czy decyzja to miłość czy przyzwyczajenie czy brak jednak innej opcji. To takie samokatowanie sama nie wiem po co. Temat z boczniarą zakończony. Ale wciąż boli. Bo nie mam pewności czy to decyzja M z pełną świadomością bo jednak kocha czy boczniara po wyjściu sprawy na jaw uciekła i byłam po prostu opcją. Czy tylko ja tak mam czy to normalne .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 2 lata po i wciąż mam z tym problem

Na naszym forum wolno jest mieć tylko jedno aktywne konto, dodatkowo problemy jednego związku omawiamy w jednym wątku.
Co stoi na przeszkodzie, abyś kontynuowała swój poprzedni temat i zrobiła to w swoim poprzednim wcieleniu?
https://www.netkobiety.pl/t125918.html   

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » 2 lata po i wciąż mam z tym problem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021