Nagłe odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a brak okresu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Nagłe odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a brak okresu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Nagłe odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a brak okresu

Hej! Niedawno zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, pierwsze w moim życiu. Są to tabletki jednoskładnikowe, ponieważ jestem obciążona genetycznie ryzykiem zakrzepicy i innych stosować nie mogę. Niestety źle się po nich czułam i po 7 dniach odstawiłam je, wcześniej konsultując to z lekarzem. Po tygodniu wystąpiło u mnie plamienie z odstawienia i ból podbrzusza podobnie jak przy miesiączce. Zawsze miałam bóle podczas owulacji, a po odstawieniu tabletek dwa razy zdarzyły się takie bóle, ale nie wiem czy to nie było bardziej związane z zapaleniem pęcherza, które mnie dopadło. Więc nie jestem w stanie określić czy ta owulacja była w terminie, a może w ogóle jej nie było. Nie wiem jak to wygląda po odstawieniu tabletek anty. Dwa dni temu powinnam dostać miesiączkę, której nadal nie ma. I to jest właśnie problem. Zawsze te miesiączki były w miarę regularne. Nie pamiętam kiedy spóźniał mi się okres. Zastanawiam się czy po tak nagłym odstawieniu tabletek mógł rozregulować się mój cykl? Czy może powinnam obawiać się o ciąże? Dla pewności jutro rano zrobię test, ale kiedy kochałam się z chłopakiem po odstawieniu, zawsze zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Wiele z Was ma pewnie większe doświadczenie w tych sprawach, więc dajcie znać co o tym myślicie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nagłe odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a brak okresu

Może się nawet zdarzyć,  że przez 3 mc  ie będziesz mieć okresu. Tak,  to bardzo możliwe i prawdopodobne  że rozregulowal  się okres.  Dla pewności  zrób test

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Nagłe odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a brak okresu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021