Fatalne zauroczenie w chłopaku poznanym na czacie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Fatalne zauroczenie w chłopaku poznanym na czacie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Fatalne zauroczenie w chłopaku poznanym na czacie

Pisząc wczoraj prośbę do administracji o usunięcie tematu myślałam, że sprawa jest już wyjaśniona - niestety nie. Być może garstka z Was widziała mój wczorajszy post, ale postaram się go napisać w telegraficznym skrócie.

Mamy po 24 lata, poznaliśmy się na czacie erotycznym - miesiąc temu. Robiliśmy to ze sobą kilka razy, z pewnością więcej niż 5. Na początku pisanie, później wymiana zdjęciami/filmami. Dwa tygodnie temu dowiedziałam się, że ma dziewczynę. Nie czułam się z tym dobrze, ale nie chciałam kończyć relacji, bo poza seksem dogaduje się z nim super jak najlepsi kumple. Tydzień temu pomimo świadomości, że nie jest sam zrobiliśmy to ponownie, po prostu w tej samej sekundzie wyszła chęć z dwóch stron. Moje samopoczucie fatalne, ze względu na poczucie winy wobec jego dziewczyny. Usunęłam go z kontaktów, ale znalazł mnie na czacie, dodałam go ponownie. "Potrzebowałam go" tak samo jak on mnie, chociaż od tej pory nic więcej oprócz rozmów o zwykłych codziennych sprawach pomiędzy nami nie było. Czuje się o niego zazdrosna, szczególnie w takim dniu jak dzisiaj, kiedy wiem, że pomiędzy nimi jest pewnie ok. Chciałabym napisać, że tęsknię. Boje się, że się zauroczyłam. Dziś czuje się po prostu samotna, cholernie samotna, może trochę wykorzystana. Potrzebuje go, chociaż tak naprawdę nie jest to facet moich marzeń, jeśli chodzi o wizualność, ale pragnę tej "bliskości" o ile wirtualny kontakt można nazwać bliskością, ale to pierwszy facet od jakieś roku jak nie półtora z którym jestem tak blisko. Cisza z jego strony niesamowicie mnie boli.

Zdaje sobie sprawę, że zachowałam się fatalnie. Nie chciałabym, żeby spotkało mnie to w przyszłości, ale po takim czasie samotności kontakt z nim był dla mnie czymś wyjątkowym. Nie mam co do tej relacji większych planów, nie chcę niczego w realu. Nie jestem w stanie rozwalać czyjegoś związku, ale z drugiej strony brakuje mi naszego kontaktu i tego jak to wyglądało przed ujawnieniem tajemnicy.

Nie chcę zadawać tego pytania, ale być może to jest konieczne. Czy ktokolwiek z Was był w takiej relacji i wie, jak mogę go wyrzucić z głowy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fatalne zauroczenie w chłopaku poznanym na czacie

Cherryblossom, naprawdę dobrze się czujesz żyjąc w takim internetowym świecie?

I już nie chodzi o to, że źle niby czujesz się z tym, że ten chłopak ma dziewczynę. Po prostu dla mnie to stworzylas sobie jakiś taki wewnętrzny mocno skrajny świat i niszczysz sama siebie. Do niczego dobrego to Cię nie doprowadzi.

Rozumiem, że brakuje Ci kogoś z kim mogłabyś czuć się dobrze.Ale spróbuj zastąpić to wszystko otwarciem się na ten realny świat. Uwierz, że jeśli tyle razy się zawiodłaś to nie znaczy, że tak będzie już zawsze. A Ty zamiast ciągle próbować to zaszywasz się w swój jak by nie było wyimaginowany świat.
Jeszcze zwróc uwagę, co tak naprawdę jest w życiu wartością. Wartością samej siebie i otaczającego nas świata.

Jak Ci samej ciężko to proponuję wizytę u psychologa, jakaś dłuższą terapię na której będziesz mogła podjąć próbę odbudowania samej siebie i swojego postrzegania wszystkiego dookoła.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

3 Ostatnio edytowany przez Gary (2021-02-14 18:43:58)

@cherryblossom...

Załóżmy, że jestem wróżką i mówię Ci, że cofnę Cię teraz w czasie i spowoduję, że nigdy tego chłopaka nie poznasz. Nie przeżyjesz tych chwil, seksu, bliskości. Chesz tego? Pewnie nie... Nie chcesz stracić tych wspomnień. Skoro było Ci dobrze, cudownie, to znaczy że to są zdarzenia, których wszyscy szukają, czułaś się wtedy szczęśliwa.

Ale Ty chcesz więcej. A więcej nie dostaniesz. To jest smutna wiadomość, wiem.

Dlatego spójrz na tę relację tak -- wszystko co Cię uszczęśliwia, to bierz, ale nie oczekuj od losu więcej.

Co do zauroczenia... ono minie. Ja bym pewnie to zauroczenie "wypalił" następnymi seksami.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

4

Eeetam zwykła pozorantka z Ciebie, której głupio powiedzieć, że masz ochotę na co nieco z zajętym facetem, więc udajesz teraz tu wielce udręczoną moralnie :-P

Szkoda pary. Jakbyś chciała to zakończyć, to byś to po prostu zrobiła. Jaka tu przyjaźń, jak mamy spotkanie na czacie erotycznym, a tam chyba ludzie spotykają się w określonym celu :-D Nie rób dramy, tylko czerp z tej znajomości, to czego Ci potrzeba, albo ja zakończ bez robienia teatrzyku i zbędnych ceregieli.

5

MagdaLena1111 napisał/a:

Eeetam zwykła pozorantka z Ciebie, której głupio powiedzieć, że masz ochotę na co nieco z zajętym facetem, więc udajesz teraz tu wielce udręczoną moralnie :-P

Szkoda pary. Jakbyś chciała to zakończyć, to byś to po prostu zrobiła. Jaka tu przyjaźń, jak mamy spotkanie na czacie erotycznym, a tam chyba ludzie spotykają się w określonym celu :-D Nie rób dramy, tylko czerp z tej znajomości, to czego Ci potrzeba, albo ja zakończ bez robienia teatrzyku i zbędnych ceregieli.

Jest trochę szczerej prawdy w Twojej wiadomości, ale poza czatem erotycznym da się też rozmawiać na inne tematy tongue i większość takich rozmów nie dotyczyła seksu, więc zrodziła się jakaś nić koleżeństwa. Być może coś w tym jest, czerpać ile się da i ile się potrzebuje, ale te moralne dylematy nie są pozorowane, stąd ten temat smile

6

cherryblossom napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Jest trochę szczerej prawdy w Twojej wiadomości, ale poza czatem erotycznym da się też rozmawiać na inne tematy tongue i większość takich rozmów nie dotyczyła seksu, więc zrodziła się jakaś nić koleżeństwa. Być może coś w tym jest, czerpać ile się da i ile się potrzebuje, ale te moralne dylematy nie są pozorowane, stąd ten temat smile

To jest zupełnie prosta historia.
Ale jak chcesz, to możesz sobie tu dopisywać wielką przyjaźń, pewnie zaraz okaże się, że to najprawdziwsza głęboka miłość :-D
Większość jest po prostu w Twojej głowie. Jeśli jednak masz ochotę grać tu umęczoną moralnie, wmanewrowaną w niewygodny układ kochankę, to się tym karm. Widocznie na tyle tylko Ciebie stać.

7

To takie urocze gdy przychodzi 5123682 kobieta z banalną historią i jak każda z tych 5123682 pozostałych twierdzi, że jej sytuacja jest taaaka wyjątkowa big_smile

8

Ty musisz byc szczera, sama ze soba.
Ty chcesz wiecej, niz on ci kiedykolwiek da. To jest fakt. Z takiej relacji nie bedzie  milosci.

Zyj Tu i Teraz.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Fatalne zauroczenie w chłopaku poznanym na czacie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021