Oblany egzamin - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Oblany egzamin

Jestem załamana
Jestem na 2 roku Administracji
Zdałam dwa ustne egzaminy z angielskiego. I trzeci był pisemny i ostatni. O lałam jako jedyna. Siedzę i płaczę. Mam poprawkę we wrześniu. Jest mi wstyd że o oblałam. Jeszcze u mnie na studiach jest taki wyścig szczurów. Ze teraz czuję się jak ostatni debil ck nic nie umie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Oblany egzamin

Skończyłem studia że średnia 4,5 i magisterką obronioną na 5, a i tak kilka razy zaliczyłem sesję poprawkową. Oblany egzamin to jeszcze nie koniec świata.

"Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc, bo brak nam środków i sił na to!?.
SS-Oberführer W. Bierkamp

3

Oblałaś egzamin. Znaczy to tylko tyle, że albo zbyt mało umiałaś, albo "zjadł Cię" stres, albo... .

Możesz się wstydzić, ale po co? Odpadłaś z wyścigu. Na szczęście.
We wrześniu - powtórka, to wiele czasu, zdążysz się przygotować.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

4

Polecam ci się zdystansować. Nie pierwszy i nie ostatni oblany egzamin. Nie znam nikogo, co nigdy nie miałby jakiejś poprawki, nawet największym mózgom coś czasem szło nie tak. To NORMALNE. Ludzie popełniają błędy.

5

Nic się nie stało. Na przedostatnim semestrze z magisterski pani doktor z jednego przedmiotu fundowała 80% powtórkę roku, bo takie egzaminy robiła.
Bywa - poprawisz na jesień.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

6

To jest TYLKO egzamin. To jest TYLKO etap i jedna z szans. Wykorzystasz następną smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

7

Serio, nie masz powodów do rozpaczy. To nie jest na pewno ostatni oblany egzamin na studiach, więc spokojnie. Ciesz się, że jeszcze masz chociaż ten termin we wrześniu. U mnie, na uczelni medycznej co semestr oblewa kilka osób, ale nie pierwszy termin, bo pierwszy oblewa tak do 30%, ale oblewa ostatni, czyli że muszą poprawiać rok
Nikt nie płacze, bo nie zdał 1 terminu, bo nie jest to ostatni termin

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018