nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1

Temat: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

witam,

ta z tytułu tego topika, to ja. od roku w związku z kimś, kogo kocham a kto jest ze mną z wygody. nie mająca wystarczającej siły, by odejść. wiek między 35 a 40 lat - więc powinnam mieć wystarczająco oleju w głowie.
boję się strasznie samotności, choć chyba z tym facetem wiem, co to znaczy. może to moja karma?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Witaj Bromba, dobrze trafiłaś big_smile tutaj na pewno nie będziesz czuła się samotna smile pozdrawiam smile

3

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna
efilo napisał/a:

Witaj Bromba, dobrze trafiłaś big_smile tutaj na pewno nie będziesz czuła się samotna smile pozdrawiam smile

dzięki wielkie za powitanie smile dziś mam cały dzień do dupy, Twój post wpuścił trochę radości. uśmiechnęłam się.

4

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Witaj moja droga na forum na pewno dostaniesz tyle ciepła że smutki pójdą precz. Bromba miłość nie daje nam szansy wybrania, kieruje nas czasem do ludzi nie właściwych , miłość bywa ślepa.Nie przejmuj się na prawdę faceta idzie zmienić, jeśli nie jego charakter to jego samego w całości. Pozdrawiam cieplutko .

5

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Brombuś smile napisz więcej o sobie, o wygodzie i strachu przed samotnością.
Pozdrawiam serdecznie.

6

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna
bromba napisał/a:
efilo napisał/a:

Witaj Bromba, dobrze trafiłaś big_smile tutaj na pewno nie będziesz czuła się samotna smile pozdrawiam smile

dzięki wielkie za powitanie smile dziś mam cały dzień do dupy, Twój post wpuścił trochę radości. uśmiechnęłam się.

Oj kochana, nie da się tak przez cały czas z przyklejonym uśmiechem, dni do kitu też czasem są potrzebne wink jutro też wstanie dzień, zaświeci słoneczko od razu poczujesz się lepiej smile gdybyś jednak wciąż smutkowała to wal na forum jak w dym big_smile ściskam Cię i pozdrawiam :**********

7

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Eh kobiety
Dzi?ki stokrotne za cieple przywitanie. To jakbyscie podaly mi cieplutki kocyk.
Rozyczko, masz racje z ta miloscia. Ja chyba otworzylam nieodpowiednie drzwi. Czasem czuje si? jak aktor wepchany na scene nie swojego teatru, bez znajomosci tekstu, a publicznosc patrzy i si? smieje.
Jak tutaj mozna wycierac lzy to obawiam si?, ?e bede czestym gosciem.
Udanego weekendu

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Dzien dobry:) Ja tez potrzebuje pocieszenia...Mam wiele pytan i nie moge znalezc odpowiedzi.Ktos pomoze?Ktos ma ochote na wysluchnie mojej historii:):)?

9

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Zamieniam się w słuch smile Witaj Alice smile Zakładaj wątek - chętnie poczytam smile

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

ok,dzieki:)
wiec...zwiazalam sie z Grekiem,mieszkam na wyspie Kos.Miedzy nami wszystko w porzadku.Jednak problem tkwi w miejscu zamieszkania.Plaza,slonce morze,ok.Ale co z moja przyszloscia?? Wyspa nie daje zadnych perspektyw na przyszlosc.Jedyna praca jaka oferuje to turystyka.A ja tej pracy nie znosze!!! Moj chlopak nie chce sie przeprowadzic,bo twierdzi ze on czuje sie tam bezpiecznie,oczywiscie jego rodzina mieszka za rogiem,A ja???W kolko powtarza:wszystko bedzie dobrze,poczekaj a zobaczysz jak sie wszystko ulozy...

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

mam dosyc bycia matka teresa,ktora poswieca sie dla dobra ogolu.nie mam zamiaru cale zycie plakac do poduszki i uzalac sie nad tym jakby moje zycie wygladalo gdyby.Ale z drugiej strony nie chce go ranic...

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

a co do mojego nicku,no wlasnie...Ja ciagle wierze ze warto spelniac marzenia i pasje...dlatego chce wrocic do Polski zeby moc budowac przyszlosc taka,jaka sobie wymarzylam.Moj facet,oczywiscie realista nie potrafi tego zrozumiec:(

13

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Witaj Brombunia smile  Z nami bedzie ci weselej smile

14

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

eh kobiety
jesteście kochane

szkoda, że mój facet nie widzi, kogo traci .... chciałabym, żeby przejrzał na oczy, żeby zrozumiał, że kiedyś znajdę siłę w sobie i go zostawię, o ile nie zmieni swego postępowania. on uważa, że ja mądrzeję, a nie widzi, że to obojętnienie. miłość nigdy nie jest dana na zawsze, nawet ta najsilniejsza potrafi się rozpłynąć. robiąc mi przykrości sprawia, że mam coraz mniejszą ochotę się z nim spotykać i że coraz częściej dochodzę do przekonania, że lepiej mi bez niego, że mam już dość płaczu. tylko że coraz bardziej boję sie być sama - to dla mnie zupełnie coś nowego - a przecież on nieraz sprawił, że będąc z nim czułam sie tak strasznie samotna.
a może ja głupia jestem? zamiast się cieszyć tym, co mam, coś sobie wymyślam. może powinnam zapisać sie na kurs, który nauczyłby mnie bycia szczęśliwą?

15

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

no i mam kolejne ciche dni na swoje życzenie. a może to koniec pewnej znajomości? mam, to co chciałam. tylko dlaczego jest mi tak cholernie źle teraz?

16

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Witaj bromba!!,co się stało?pokłuciliście się?Może da się przekonać Twojego ukochanego żebyście wybrali się do Polski i wtedy była byś szczęśliwsza.Ja też bardzo tęsknię za Polską i jestem na obczyżnie jakaś bardziej zestresowana i smutna.Pisz śmiało co Cię męczy,jak się wygadasz to na pewno ulży.Pozdrawiam smile

17

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Witaj na forum Bromba smile

18

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

eh mola

my oboje mieszkamy w Polsce, 100 km od siebie. niby to mało, ale czasem potrafi być zbyt daleko. teraz np. pewnie tyle wynoszą lata świetlne.

nie myślałaś, żeby wrócić do kraju?

19

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Witaj wink

20

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Witaj

Coś mi się wydaję że choć różna to jednak podobna historia nas spotkała. Czytam w jednym z Twoich postów o podobnym problemie. Może uda nam się sobie pomóc choćby w tym, że nie jesteśmy same z naszymi problemami.
Oliwia

21

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna
oliwia napisał/a:

Witaj

Coś mi się wydaję że choć różna to jednak podobna historia nas spotkała. Czytam w jednym z Twoich postów o podobnym problemie. Może uda nam się sobie pomóc choćby w tym, że nie jesteśmy same z naszymi problemami.
Oliwia

hej Oliwia

też czujesz się samotna na własne życzenie?
taka samotność jest chyba najbardziej przykra ....

22

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Czuje się samotna Czy na własne życzenie pewnie tak Nie mam nikogo komu mogłabym powiedzieć o tym co czuję i co mnie boli ponarzekać troszkę .

Myślę o tym co mnie czeka gdybym odeszła i co wtedy dalej z moim życiem. Czy będzie miało jakiś sens.

23

Odp: nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

każde zycie ma jakiś sens, nawet jeśli my tego nie widzimy.

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » nowa nieszczęśliwie zakochana i samotna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024