Czy korzystacie z last minute? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Czy korzystacie z last minute?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Czy korzystacie z last minute?

Dla mnie taka oferta to właściwie oferta marzeń.Jednego dnia dowiadujesz się,że pojutrze wyjeżdżasz smile
Ja zazwyczaj zafascynowana czytam pobieżnie opinie z hotelu i już kupuję.
Nigdy się nie zawiodłam.Prócz przyjemności podróżowania jest też przyjemność z nieznanego,niezaplanowanego,nagłego.Adrenalina to moje uzależnienie,niestety smile
Wybrałam właśnie ciekawą ofertę i mam nadzieję,że będzie super.
Podzielcie się swoimi wrażeniami z podróży last minute.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.
Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy korzystacie z last minute?

Zdarza się. Fajna opcja jak nie masz dzieciaków. Decydujesz się i wyjeżdżasz.

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię
Chce zobaczyć całą gamę złości w kości
I chcę poczuć z Tobą tlen

3

Raczej sporadycznie, ale generalnie warto. Jeżeli nie jesteś uwiązana domowymi obowiązkami i masz opcję wzięcia szybkiego wolnego to super opcja.

4

No własnie, gdy nie masz rodzinę to nic tylko korzystać. Wydaje się to być fajna opcja o ile masz możliwość jakoś dogadać się w pracy co do swojego wyjazdu. Poza tym cena w sumie w takich okazjach last minute są całkiem fajne, więc czasem aż boli bo chciałoby się strasznie gdzieś wylecieć. big_smile

5

Powiem szczerze, że jeśli last minute, to tylko we wcześniej zaplanowanym przedziale czasowym, czyli mniej więcej wyznaczamy termin i polujemy na jakąś ciekawą ofertę. U mnie taki spontaniczny wyjazd, gdybyśmy mieli jechać, bo 'coś wyjątkowego się trafiło', zupełnie nie wchodzi w grę i składa się na to co najmniej kilka czynników.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Czy korzystacie z last minute?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018