Czy za granicą jest praca dla niewykwalifikowanych? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Czy za granicą jest praca dla niewykwalifikowanych?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Czy za granicą jest praca dla niewykwalifikowanych?

Chciałbym wyjechać zagranicę na stałe. Nie z powodu zarobków a z powodu, którego wolę nie podawać. Niestety, ale nie mam wyrobionego żadnego zawodu. Mam tylko gołe średnie wykształcenie.

Jestem osobą niepełnosprawną i jedyne zawody jakie mogę w Polsce wykonywać, to te z zakładów pracy chronionej. Np. sprzątanie, portiernia, produkcja, szatnia.

Próbowałem szukać np. sprzątania w Sztokholmie, ale w ogóle takich ofert pracy nie ma, co najwyżej sprzątanie domów. Natomiast w Zagrzebiu jest cała masa ofert na sprzątanie biur itd.

Czy tak jest na całym zachodzie, że jest niedobór prostych prac i bez wyrobionego zawodu ani rusz?

Nie każdy kraj europejski mnie interesuje. Biorę pod uwagę klimat, język. Obecnie interesują mnie Czechy, Chorwacja i Słowenia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy za granicą jest praca dla niewykwalifikowanych?

Vinko, w Berlinie poszukiwanych jest wiele zawodów, np. wychowawca przedszkolny, motorniczy, kierowca autobusu, opiekun do osob starszych i wiele innych.
Do każdego z tych zawodów można zrobić kurs przyszkalajacy, niektóre opłacają pracodawcy.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Czy za granicą jest praca dla niewykwalifikowanych?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018