"Tymczasowy" spec od "dziadka z Wehrmachtu", reanimuje! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » "Tymczasowy" spec od "dziadka z Wehrmachtu", reanimuje!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: "Tymczasowy" spec od "dziadka z Wehrmachtu", reanimuje!

Pittbull niewysokiego, powołany"tymczasowo", Jacek Kurski, ten od tuskowego "dziadka z Werhmachtu", reanimuje hity TVP z czasów przebrzydłej III RP.
"Europa da się lubić - 15 lat później" . O nowej "Szansie na sukces", już nie wspominam.
Po co, skoro i tak nie powtórzy sukcesu pierwszego wydania z panią Moniką, której widocznie wybaczono, ani nie zastąpi charyzmy pana Wojciecha Manna?
To pytanie retoryczne, więc dyskusji o mojej sugestii, co do powodów reanimacji nie przewiduję.
Chyba, że inne, niż kumulacja wyborów za tym stały. smile

facet po przejściach
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Tymczasowy" spec od "dziadka z Wehrmachtu", reanimuje!

A kto jeszcze ogląda tv?

3

Excop napisał/a:

Pittbull niewysokiego, powołany"tymczasowo", Jacek Kurski, ten od tuskowego "dziadka z Werhmachtu", reanimuje hity TVP z czasów przebrzydłej III RP.
"Europa da się lubić - 15 lat później" . O nowej "Szansie na sukces", już nie wspominam.
Po co, skoro i tak nie powtórzy sukcesu pierwszego wydania z panią Moniką, której widocznie wybaczono, ani nie zastąpi charyzmy pana Wojciecha Manna?
To pytanie retoryczne, więc dyskusji o mojej sugestii, co do powodów reanimacji nie przewiduję.

Tak samo Sonda i wiele wiele innych programów. No cóż widać, że Pisowcy mają ciągotki do PRL i do starych formatów programów.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

4

Mordimer napisał/a:
Excop napisał/a:

Tak samo Sonda i wiele wiele innych programów. No cóż widać, że Pisowcy mają ciągotki do PRL i do starych formatów programów.

Ich bezczelna propaganda już dawno i PRLowską pobiła tongue

Prawdę powiedziawszy to obydwaj bracia Kurscy są udani... Choć teraz to Tomek Sakiewicz wzbija się na szczyty idiotyzmu.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

5 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-05-12 19:17:45)

Lucyfer666 napisał/a:
Mordimer napisał/a:
Excop napisał/a:

Ich bezczelna propaganda już dawno i PRLowską pobiła tongue

Prawdę powiedziawszy to obydwaj bracia Kurscy są udani... Choć teraz to Tomek Sakiewicz wzbija się na szczyty idiotyzmu.

Tak ? A co Ci się w nim nie podoba ? Chodzi o tego grubego ?

Niby z totalnie skrajnych środowisk a jak przyjdzie co do czego to przy świątecznym stole piją razem wódkę i śmieją się z głupich "polaczków".

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

6

Widzi, że oglądalność drastycznie spada więc po to wskrzesza programy, które kiedyś cieszyły się popularnością.
Liczy, że starsze pokolenie tak z sentymentu lub z ciekawości  zasiądzie przed telewizorami i wciągnie się w oglądanie.
Wróciło " Koło Fortuny." obejrzałam ze 2 odcinki własnie z tych wyżej wymienionych powodów i rozczarowana zaprzestałam oglądania.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

7

Kleoma napisał/a:

Widzi, że oglądalność drastycznie spada więc po to wskrzesza programy, które kiedyś cieszyły się popularnością.
Liczy, że starsze pokolenie tak z sentymentu lub z ciekawości  zasiądzie przed telewizorami i wciągnie się w oglądanie.

Dokładnie. Nie powiedziałbym, że to jest decyzja podyktowana jakimikolwiek względami politycznymi. Telewizja ogólnie leci na ryj przegrywając ze serwisami VOD i to nie dotyczy tylko TVP. Osobiście już dawno nie widziałem aby telewizja walczyła jakoś specjalnie o młodego widza, formaty dla najmłodszych, które niegdyś były standardem w weekendowe poranki, zastąpione zostały przez programy śniadaniowe i wątpliwej jakości paradokumenty. Widać wyraźnie, że telewizja już nawet nie próbuje walczyć z Internetem, stara się zatrzymać to co się da, czyli pokolenie 50+. A jak to zrobić? Wskrzesić sprawdzone formaty, które wszyscy znają i kochają.

Kleoma napisał/a:

Wróciło " Koło Fortuny." obejrzałam ze 2 odcinki własnie z tych wyżej wymienionych powodów i rozczarowana zaprzestałam oglądania.

I tak lepsze niż wersja z Krzysztofem Tyńcem.

Chcesz pogadać? Pisz na priv: GG 11654635

8

Mordimer napisał/a:

Są jakieś nowe? Chyba "wszystko, w kategoriach telewizyjnej rozrywki/publicystyki, już zostało wymyślone". Teraz można już tylko pukać w dno od spodu. big_smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » "Tymczasowy" spec od "dziadka z Wehrmachtu", reanimuje!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018