klamie z premedytacja czy mitoman - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » klamie z premedytacja czy mitoman

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: klamie z premedytacja czy mitoman

Czesc dziewczyny mam problem Mój znajomy od kilku  tygodni zwodzi mojego tate bardzo dobrym kontraktem dotyczącym sprzedaży jabłek na wschod Okoliczni sadownicy którzy zaufali temu panu ponieśli straty finansowe  nie sprzedawali owocow licząc na pewny kontrakt perfidia mojego znajomego polega na tym ze codziennie obiecuje podpisanie kontraktu dostarczenie opakowan na jabłka gdy pytamy go dlaczego nie doszło do spotkania z kupującymi  nagle robi się chory rzeczywiście cierpi na nadciśnienie tentnicze 2 stopni obiawiajace się silnym kilkuminutowym krwotokiem z nosa mój ojciec jes santazowany przez kilku z sadownikow ze zloza pozew do sadu i będą domagać się odszkodowania co powinnam zrobić  udowodnić tacie ze ten pan klamie   lub jest mitomanem np. dziś do godziny 12 kilka krotnie kontaktowal się z tata odnośnie finalizacji kontraktu poczym od kilku godzin nie odbiera telefonow  za każdym razem gdy probuje rozmawiać ze znajomym na ten temat rozmowa konczy się przeważnie krwotokiem z nosa trochę boje się ze mogę przez taka rozmowe spowodować  kolejny atak choroby poradzcie mi prosze

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: klamie z premedytacja czy mitoman

Trudno powiedzieć. Chyba bym założyła że ma jakiś cel w tym kłamaniu skoro chodzi o interesy. A to jakiś dobry znajomy rodziny? Mieliście już jakieś wątpliwości do tego co mówi?
Ogólnie nawet bym tego nie rozstrząsała jakoś specjalnie, skoro tacie takie kontakty szkodzą to w obu przypadkach próbowałabym go nakłonić na to, zeby dał sobie z nim spokój.

3

witaj znamy tego pana od marca 2018 r  W czerwcu zalatwil kotrakt  z Lotyszem tata sporo zarobil na sprzedaży truskawek .Odnosnie obecnej sytulacji    podczas rozmow operuje konkretami  zna  zagadnienia związane z handlem owocami Dzis podczas rozmowy powiedziałam ze jeśli sprawy eymknely mu się z pod kontroli to niech  po prostu powie nikt z nas nie będzie miał do niego pretensji Bardziej boli trwanie w niepewności Dzis o 19 mam podobno zobaczyć ciezarowke z paletami pod  kartony do jablek

4

To nie ma znaczenia, czy kłamie z premedytacją, czy to mitoman, czy nie panuje nad sobą. Ważne jest to, by trzymać się od kogoś takiego z dala i nie wchodzić z nim w żadne interesy. Jak można w ogóle rozważać robienie interesów z oszustem? Liczysz na to, że akurat Ciebie/Twojego Tatę potraktuje uczciwie?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » klamie z premedytacja czy mitoman

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018