Czy można wpaść we friendzone kiedy jeszcze nie doszło do spotkania? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy można wpaść we friendzone kiedy jeszcze nie doszło do spotkania?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Czarna_Owca (2019-01-09 08:11:10)

Temat: Czy można wpaść we friendzone kiedy jeszcze nie doszło do spotkania?

Jeszcze nigdy się nie spotkaliśmy, a znamy się od 3 miesięcy. Weszliśmy w związek nawet nie widząc się nigdy na żywo. Wiem to dziecinne. Ona po trudnych przejściach z byłym , ich związek trwał 4 lata (bardzo toksyczny) rozstali się gdzieś z 3 lub 4 miesiące temu. Rozmawialiśmy często przez telefon , pisaliśmy i kręciliśmy ze sobą. Mówiła, że jej się podobam i nagle od jakiegoś zauważyłem u niej jakiś dystans. Poinformowała mnie , że nie nadaje się do związku i nie wie czego chcę , jeszcze ma zjazdy jakieś po byłym oraz czuję się zagubiona jak dziecko oraz za szybko to wszystko poszło. No i tak rozmawiamy już jako nie wiem kumple czy przyjaciele od ponad tygodnia. Była rozmowa kilka dni temu , że powiedziała abym niczego znów nie przyspieszał bo ona nie wie czego chce. Ona sama też brała w tym udział i teraz tak mówi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy można wpaść we friendzone kiedy jeszcze nie doszło do spotkania?

Nie weszliście w związek bo do tego potrzeba relacji na żywo.

Ona Cię nie chce. Ucieka. To nie jest friendzone tylko grzecznie powiedziane "spadaj".

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Tak.

4

Wycofaj się, skoro nie wie czego chce to daj jej spokój. I jak widzę nie jestem w tym twierdzeniu odosobniona - przez telefon to nie związek, to zabawa i przekomarzanki.
BTW, jakby mężczyzna był ze mną "w związku" przez telefon to też bym się zdystansowała

5

Mnie ciekawi,że sądząc po tym że masz 18 lat a ona po 4-letnim związku,to bardzo wcześnie zaczęła..."związek"?
Ech,dzieci,dzieci,wezcie się za naukę lepiej...

6

Temat będący jawnym trollingiem zamykam.
W swoich trzech poprzednich wątkach Autor(ka) tego tematu wypowiada się jako kobieta - https://www.netkobiety.pl/search.php?ac … _id=335496
Nie sądzę, żeby w tak krótkim okresie czasu zdążyła zakończyć procedurę zmiany płci, a obstawiam intencje założenia tego wątku jako nudy, niemądrą prowokację, albo rozpoczęcie sezonu ferii zimowych w niektórych szkołach.
IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy można wpaść we friendzone kiedy jeszcze nie doszło do spotkania?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018