Chilling Adventures of Sabrina (Netflix) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Chilling Adventures of Sabrina (Netflix)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Chilling Adventures of Sabrina (Netflix)

Jak wam się podoba reaktywacja Sabriny nastoletniej czarownicy? Ktoś miał okazję go obejrzeć? Serial jest dość niepodobny do tego, którego niegdyś oglądałam na Polsacie po szkole, ale to nie wada. Szczególnie podoba mi się ciotka Zelda (genialna Miranda Otto z Władcy Pierścieni) - satanistka dewotka i Ambrose - panseksualny kuzyn. Kiernan Shipka sprawdza się w tytułowej roli, a klimat jest bardzo ciekawy i mroczny. To serial głównie dla młodzieży, ale wierzę, że znajdą się też starsi fani.
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=ybKUX6thF8Q

Zobacz podobne tematy :
Odp: Chilling Adventures of Sabrina (Netflix)

Powiem  tak film mnie nie zachwycił, taki sobie momentami śmieszny.

Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie,
gdy będziemy gotowi przyjąć nies­podzian­ki, ja­kie niesie nam los.

3

gdzieś przeczytałam, że to nie jest reaktywacja nastoletniej Sabriny, a serial oparty na oryginalnym komiksie o przygodach czarownicy, z tego wynika, że to 2 różne opowiadania - i to by się zgadzało, bo oprócz imion bohaterów i kota seriale mają niewiele ze sobą wspólnego. Chilling  jest dużo mroczniejszy, mniej zabawny, ale mimo tego wciągnął mnie na tyle, że obejrzałam wszystkie odcinki i mam nadzieję na 2 sezon smile
przede wszystkim nie należy oczekiwać, że jest to reaktywacja, wtedy się nie zawiedziesz jak ja smile

4

annaemail napisał/a:

gdzieś przeczytałam, że to nie jest reaktywacja nastoletniej Sabriny, a serial oparty na oryginalnym komiksie o przygodach czarownicy, z tego wynika, że to 2 różne opowiadania - i to by się zgadzało, bo oprócz imion bohaterów i kota seriale mają niewiele ze sobą wspólnego. Chilling  jest dużo mroczniejszy, mniej zabawny, ale mimo tego wciągnął mnie na tyle, że obejrzałam wszystkie odcinki i mam nadzieję na 2 sezon smile
przede wszystkim nie należy oczekiwać, że jest to reaktywacja, wtedy się nie zawiedziesz jak ja smile

To prawda. Teraz dopatrzyłam, że serial jest na podstawie komiksu (podobnie jak Riverdale), ale to może nawet lepiej. Dobrze, że te Sabriny nie są do siebie podobne i nowa ma swój charakter.

5

Wyszedł już drugi sezon, dzisiaj zabieram się za oglądanie :3

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Chilling Adventures of Sabrina (Netflix)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021