Sylwester do bani? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Sylwester do bani?

Cześć, postanowiłam ze napisze tutaj bo chce poznać opinie innych. W tym roku nie wiedziałam jak będę spędzać sylwestra, nikt nic nie mowil o tym w naszej grupce znajomych. Było wspomniane tylko to ze moze sie gdzies wybierzemy razem z dziewczynami, ale nie było to na 100% pewne. Ja wtedy zapytałam sie przyjaciółki czy jeżeli sie nie uda razem to czy mogę przyjść do niej (ma urodziny 1 stycznia). Powiedziała ze tak. Jakoś wcześniej pytałam sie mojego chłopaka, którego znam niecałe 3 miesiące, co on robi. Napisał ze raczej wyjdzie gdzies ze znajomymi, on tez sie spytał a ja napisałam ze jeszcze nie jestem pewna co robię. Kilka dni pózniej zapytał sie znów o to, i czy chce z nim spędzić nowy rok. Zgodziłam sie. Pisał tez ze wtedy to z kolegami napisał bo nie wiedział czy ja będę wolna. Powiedziałam to przyjaciółce i mowila ze nie jest zła, tylko trochę jej smutno ze ja wystawiłam. Po paru dniach powiedziała ze leży jej na sercu cały czas to ze ją wystawiłam dla niego, ze on najpierw pisał ze nie moze a teraz ze jednak moze a ja dla niego od razu zmieniam zdanie itp. I w sumie to dopiero po tym uświadomiłam sobie ze zle zrobiłam... od początku było mi głupio, ale teraz aż mi wstyd. Ją znam jakies 7 lat go dopiero 3 msc, wcześniej tez sie jej pytałam czy bede mogła do niej isc, sa jej urodziny a i tak ją wystawiłam. Przechodząc do sedna, chciałam zrobić tak ze jednak mu napisze ze sie z nim nie spotkam i mu to wyjaśnie, a jej nic nie bede mowić i 31 przyjdę do niej, przeproszę i spedzimy razem jej urodziny. Chciałam sie spytać czy to dobry pomysł? I jeżeli bym juz do niej poszła to powiedzieć prawdę czemu jednak przyszłam? Mam nadzieje ze znajdzie sie ktoś kto spojrzy na to z innej perspektywy...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sylwester do bani?

A koniec końców możesz zostać na lodzie bo koleżanka zaplanuje sobie coś i nie zastaniesz jej w domu

3

Dokładnie, a ona zmieni plany i kunieec.
Spytaj siebie na kim ci bardziej zależy. I wtedy idź tam. Mnie to mega dziwi, że to twój chłopak i od początku nie myślałaś o nim jako kompanie na Sylwka. Czy ta koleżanka organizuje imprezę? Bo jeśli tak to może weź chłopaka i idźcie do niej. A jeśli chcesz iść do niej i zostawić chłopaka to napsize jej, że przykro ci że faktycznie głupio wyszło, za szybko podjęłaś decyzję, ale odwolalas tamto i będziesz u niej na 100%. Myślę, że tak będzie najlepiej.

4

A nie możesz zabrać koleżanki ze sobą skoro jedziecie z twojego chłopaka kolegami ? - tak zrozumiałam. Albo wziąść chłopaka do koleżanki - będziecie wszyscy zadowoleni, a może twoj chłopak znajdzie jakiegoś kolegę dla koleżanki ?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018