Sylwester w kinie - co sądzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Sylwester w kinie - co sądzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Sylwester w kinie - co sądzicie?

Czy ktoś z Was spędził kiedyś Sylwestra na seansie filmowym? Jeśli tak, jak wspominacie to doświadczenie?:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sylwester w kinie - co sądzicie?
Catwoman napisał/a:

Czy ktoś z Was spędził kiedyś Sylwestra na seansie filmowym? Jeśli tak, jak wspominacie to doświadczenie?:)

Nie mialam takiej okazji, ale myślę ze to fajny sposób na spędzenie sylwestra smile

3

A mnie to nie rusza. Nie podoba mi się ten pęd, że Sylwestra trzeba jakoś spędzić. Serio to miałaby być jakas przyjemnosc siedzieć w kinie do 2 w nocy? Bo co? Bo w domu to tylko nudziarze Sylwestra spędzają? Bo wstyd powiedzieć znajomym, ze się nigdzie nie było na Sylwestra, to chociaż kino?... A ja wolę spędzić go w domu z butelką ulubionego wina tongue

Ja lubie filmy, wiec pewnie bym poszla.... ale z drugiej strony rownie dobrze mozna obejrzec dvd w domu.
Ja zazwyczaj spedzam sylwestra w domu z fajnym jedzonkiem i alkoholem ze znajomymi i jest fajnie smile szkoda mi kasy na wyjscie do klubu gdzie tlok jak nie wiem....

5

Jeśli ktoś jest kinomanem-pasjonatem, to dlaczego nie.
Ja jednak wolę spędzić Sylwestra inaczej, zazwyczaj satysfakcjonuje mnie domówka u przyjaciół, albo wino z mężem w domu.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

6

ja też wolę w domu! I to nie inaczej, niż zwykły dzień. Wielu moich znajomych od lat chodzi do kina na Sylwestra, starają się mnie wyciągnąć, ale jakoś mnie to nie przekonuje- zwykle repertuar jest średni, żeby nie powiedzieć: kiepski no i w imie tego repertuaru nie mam zbytnio ochoty siedzieć bite 4 godziny w fotelu.
Dlatego zbieram opinie, zastanawiając się, co w tym fajnego, że może jest jakiś plus, którego ja nie dostrzegam?

7

Ja bym nie chciała być na sylwestra w kinie... Jakoś tak zbyt zwyklacko smile

Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.

8

Żeby odpowiedzieć na to pytanie musiałabym zobaczyć jakiś przykładowy sylwestrowy repertuar smile

9

Ola Skubacz napisał/a:

Żeby odpowiedzieć na to pytanie musiałabym zobaczyć jakiś przykładowy sylwestrowy repertuar smile

Tak czy siak to raczej słaba opcja...

Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.

10

uwielbiam kino ale sylwester w kinie to chyba jednak przesada... pełno jest nocy filmowych w trakcie roku także tą jedną można spędzić inaczej

11

Moi znajomi raz byli, bo nie mieli co robić, ale dla mnie to jakoś niekoniecznie...

Miłość wywraca życie do góry nogami...

12

Dla mnie sylwester w kinie jest całkowicie bez sensu,dużo wygodniej jest położyć się we własnym łóżku przed telewizorem i obejrzeć jakiś film z pendrive czy DVD.

13

Beren132 napisał/a:
Ola Skubacz napisał/a:

Tak czy siak to raczej słaba opcja...

Jeśli fajny zestaw filmów, odpowiednie przerwy i doborowe towarzystwo ...to może nawet nie tak słabo. Słabe dla mnie jest to że w Polsce tak jest przyjęte że jak jest jakaś taka okazja to "trzeba pic" a nawet nie pić tylko się narąbać. A można czasem własnie spędzić czas trochę inaczej.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Sylwester w kinie - co sądzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018