Gwałt w Bielefeld (Niemcy) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Gwałt w Bielefeld (Niemcy)

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 81 ]

Temat: Gwałt w Bielefeld (Niemcy)

21 letnia Polka uratowała młodą Niemkę przed gwałtem.  Niemcy stali i się patrzyli. Sprawcą był 25-letni imigrant z Maroka.

Co o tym myślicie a zwłaszcza o społeczeństwie Niemieckim i jego braku reakcji na takie oraz inne zdarzenia?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gwałt w Bielefeld (Niemcy)

Taki sam brak reakcji jak w UK w Rotherham, gdzie gang ciapatych molestował dziewczynki, a policja ignorowała zgłoszenia, bo się bali oskarżenia o rasizm. W tym wypadku - swoją drogą nie słyszałam o tym wcześniej - też się boją. Wolą ignorować, by nie było że są islamofobami, czy coś w podobnym stylu, chcą pokazać otwartość na nową kulturę tongue

3 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2018-10-21 12:39:17)

DoswiadczonyDaro napisał/a:

21 letnia Polka uratowała młodą Niemkę przed gwałtem.  Niemcy stali i się patrzyli. Sprawcą był 25-letni imigrant z Maroka.

Co o tym myślicie a zwłaszcza o społeczeństwie Niemieckim i jego braku reakcji na takie oraz inne zdarzenia?

To troche inaczej było.
Dziewczyny (Polka i jakaś jeszcze, narodowości nie znam) rzeczywiście weszły w krzaki przy chodniku, bo usłyszały stamtąd podejrzane głosy. Facet w krzakach propbował zgwałcić dziewczyne, zaczęli się wszyscy szarpać, wypadli z tych krzaków i zaczęłi biec, facet uciekał, dziewczyna go gonila i krzyczala, pozostałe stały i też wrzeszczały. Ludzie stali osłupiali i patrzyli na całe to towarzystwo, biegnące i wrzeszczące i się w sumie nie dziwię. Sama nie wiem, czy w lot był pojęła o co chodzi, bo miałabym pewnie wrażenie, że się jakieś towarzystwo tłucze, do tego jakieś nietutejsze. 

Ktoś zadzwonił na policję, ale rzeczywiscie dziewczynie w gonieniu zboczeńca  nikt nie pomógł. Trudno oceniać, bo sytuacja była dość zaskakująca. W innych przypadkach ludzie są sobie bardzo pomocni i nie spotkałam się nigdy z sytuacją, żeby n ie było reakcji,  gdy ktoś był w potrzebie.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez DoswiadczonyDaro (2018-10-21 16:13:57)

Salomonka napisał/a:

To troche inaczej było.
Dziewczyny (Polka i jakaś jeszcze, narodowości nie znam) rzeczywiście weszły w krzaki przy chodniku, bo usłyszały stamtąd podejrzane głosy. Facet w krzakach propbował zgwałcić dziewczyne, zaczęli się wszyscy szarpać, wypadli z tych krzaków i zaczęłi biec, facet uciekał, dziewczyna go gonila i krzyczala, pozostałe stały i też wrzeszczały. Ludzie stali osłupiali i patrzyli na całe to towarzystwo, biegnące i wrzeszczące i się w sumie nie dziwię. Sama nie wiem, czy w lot był pojęła o co chodzi, bo miałabym pewnie wrażenie, że się jakieś towarzystwo tłucze, do tego jakieś nietutejsze. 

Ktoś zadzwonił na policję, ale rzeczywiscie dziewczynie w gonieniu zboczeńca  nikt nie pomógł. Trudno oceniać, bo sytuacja była dość zaskakująca. W innych przypadkach ludzie są sobie bardzo pomocni i nie spotkałam się nigdy z sytuacją, żeby n ie było reakcji,  gdy ktoś był w potrzebie.

Dziękujemy za relację z pierwszej ręki. Powiedź tylko czemu nie zareagowałaś?

CatLady napisał/a:

Taki sam brak reakcji jak w UK w Rotherham, gdzie gang ciapatych molestował dziewczynki, a policja ignorowała zgłoszenia, bo się bali oskarżenia o rasizm. W tym wypadku - swoją drogą nie słyszałam o tym wcześniej - też się boją. Wolą ignorować, by nie było że są islamofobami, czy coś w podobnym stylu, chcą pokazać otwartość na nową kulturę tongue

To samo powiedział mi mój sąsiad niemiec. Oni spotykają się w pubie i mówią sobie o tej całej sytuacji, której nie akceptują ale jak już z niego wyjdą to nikt nie powie ani słowa.

5

Muszą w końcu wypić piwo, którego sobie sami nawarzyli.

Reklama

6

assassin napisał/a:

Muszą w końcu wypić piwo, którego sobie sami nawarzyli.

Warzyła Angela Merkel - a zwykli Niemcy muszą teraz pić.

7

Salomonka napisał/a:

To troche inaczej było.

Dziękujemy za relację z pierwszej ręki. Powiedź tylko czemu nie zareagowałaś?.

No proszę cię...:) A swoją drogą, trafiles na podatny grunt. smile smile smile Niemiec twoj wróg!! Jak widać Polacy jak nie mają wrogów, to nie maja o czym gadać:)

8 Ostatnio edytowany przez X77 (2018-10-22 21:56:32)

Sądzę iż 21 letnia Polka zostanie zatrzymana pod zarzutem próby zakłócania porządku, narażenia na ew. uszkodzenia ciała Marokańczyka i naruszenie jego godności osobistej, a także rasizmu, islamofobii i ksenofobii. Dostanie kilka lat więzienia, być może w zawiasach jeśli to zdarzenie miało miejsce pierwszy raz.
Marokański śmieć natomiast zostanie zwolniony po uprzednim przesłuchaniu. Zaś młoda Niemka zostanie jeszcze zobowiązana do przeproszenia imigranta za to, że w ogóle ośmieliła mu się stawiać.
I każdy lewak będzie się domagał takiego scenariusza w postępowaniu w takiej sytuacji.

Teraz rozumiecie, dlaczego UE, lewactwo, POprawność POlityczna itp. to patologia, którą trzeba zwalczać i tępić z pierwotną nienawiścią zamiast szanować?
Czy teraz którykolwiek normalny na umyśle(lewaków nie pytam bo samo to się wyklucza) człowiek nie będzie już miał żadnych wątpliwości co do tego, że każdego tzw. "uchodźcę z południa", a prawdziwie INTRUZA powinno się bezzwłocznie deportować tam, skąd przybili pod groźbą śmierci, zaś tych którzy agresywnie będą stawiać opór, rozstrzeliwać?? Nie mówiąc już o nie wpuszczaniu następnych... bo to chyba nawet dziecko z podstawówki powinno już wiedzieć.

Dodam jeszcze, za postronnych Niemców, a zwłaszcza Policję też powinno się karać za bierność i brak reakcji w sytuacjach które opisuje ten temat.

Ale - ich kraj, ich sprawa, skoro na takie coś się zgodzili. Dla nas, Polaków, ważne powinno być to, aby te gówno z zachodu, nie wylało się na nasz kraj. Chyba nikt normalny nie potrzebuje tutaj prawa szariatu.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

9

Jakieś linki, gdzie zdarzenie jest opisane? Miło byłoby zwerifikować informację w jakimś wiarygodnym źródle. Choć fakt, że pisze o tym Fakt, czyli gazeta, która ma zerową wiarygodność nie nastraja optymistycznie.

Natomiast, co do tego, że gość był z Maroka, no i? Każdy kraj ma różnych ludzi, w którym znajdą się fajne osoby i przestępcy, akurat mam w pracy jedną osobę z Maroka i jest w porządku: miły, towarzyski i lubiany. Do gazety nie trafi, bo one lubią żywić się sensacją. Natomiast wyciąganie wniosków o wszystkich na podstawie pojedynczych jednostek jest głupie. Ciekawe, czy osoby tak chętnie oceniające całe nardowości na podstawie pojedynczych jednostek z danego kraju, chciałby, żeby inni też ich tak osądzali. Np. żeby każdy Niemiec z góry zakładał, że wszyscy Polacy muszą być złodziejami.

I jeśli historia jest prawdziwa to oczywiście facetowi należy się kara i fajnie, że ta Polaka pomogła. Tolerancja nie =/= się głaskanie po główce każdego i tolerowanie przęstępstw. Dopóki nikomu się krzywda nie dzieje i nie nawołuje do krzywdzenia innych, to można szanować cudze poglądy, wierzenia i upodobania.

Jak ktoś kogoś krzywdzi i nawołuje do krzywdzenia ludzi, to już inna sprawa i tego się nie powinno tolerować.

10

polis napisał/a:

oceniające całe nardowości na podstawie pojedynczych jednostek z danego kraju, chciałby, żeby inni też ich tak osądzali. Np. żeby każdy Niemiec z góry zakładał, że wszyscy Polacy muszą być złodziejami.

Jak wjeżdża jeden, dwóch czy kilka tysięcy (na przestrzeni lat) to nie... ale jak się robią setki tysięcy/miliony to się robi "średnia społeczna". Do tego, jak robi się imigrantów tak dużo, to zamykają się we własnych gettach i pozamiatane.

11 Ostatnio edytowany przez polis (2018-10-23 22:42:39)

Znerx napisał/a:
polis napisał/a:

oceniające całe nardowości na podstawie pojedynczych jednostek z danego kraju, chciałby, żeby inni też ich tak osądzali. Np. żeby każdy Niemiec z góry zakładał, że wszyscy Polacy muszą być złodziejami.

Jak wjeżdża jeden, dwóch czy kilka tysięcy (na przestrzeni lat) to nie... ale jak się robią setki tysięcy/miliony to się robi "średnia społeczna". Do tego, jak robi się imigrantów tak dużo, to zamykają się we własnych gettach i pozamiatane.

Jaka średnia społeczna? Jak wielu Polaków wyjeżdża do Niemiec, to się robi średnia społeczna złodziei? Co do zamykania się w gettach, nie jestem taka pewna, że jest to jakaś szczególna cecha ludzi z bliskiego wschodu. Polacy w Chicago też mają swoją okolicę i są tam tacy, co po angielsku nie potrafią. Głównie starsze osoby, bo wiadomo, dzieciaki musiały chodzić do szkoły, to musiały się nauczyć. W Hiszpanii masz okolice, gdzie np. emeryci z Norwegii/Szwecji się sprowadzają i nie mówią po hiszpańsku.

Ja na przykład zupełnie nie rozumiem Polaków ani ludzi innych narodowości mieszkających za granicą nieznających i niepróbujących się nauczyć języka kraju, w którym mieszkają, ograniczających się do okolic, gdzie jest dużo Polaków i polskich sklepów. Nie rozumiem takich ludzi, bo sami skazują się w ten sposób na wykluczenie z otaczającego ich społeczeństwa.

12 Ostatnio edytowany przez DoswiadczonyDaro (2018-10-24 06:28:41)

polis napisał/a:

Jak ktoś kogoś krzywdzi i nawołuje do krzywdzenia ludzi, to już inna sprawa i tego się nie powinno tolerować.

Piszesz serio? jakbyś nie wiedziała, że np. we Francji jeśli sprawcą gwałtu jest imigrant wyrok najczęściej jest w zawieszeniu. A może nie chcesz o tym wiedzieć? A może to ma jakąś inną nazwę ja nie tolerancja gwałtów, molestowania i przemocy? To ją podaj. Może sprawcy molestowania w sylwestra w Niemczech zostali pociągnięci do odpowiedzialności? Zaskutkowało to jedynie opracowaniem broszurek o tym jak imigrant powinien traktować "niemiecką" kobietę. Skutek, oczywiście żaden.

13

No, faktem jest, ze Niemcy ( i Zachod) już dawno przestali panować nad imigrantami, hołdując zasadzie poprawności politycznej, i tak to wygląda.

Dobrze, ze u nas Jaruś jeszcze dba o to, by za wielu ich nie było wink

Odpowiadam za to, co piszę, nie za to, co komuś sie wydaje.
Benita72 napisał/a:

No, faktem jest, ze Niemcy ( i Zachod) już dawno przestali panować nad imigrantami, hołdując zasadzie poprawności politycznej, i tak to wygląda.

Dobrze, ze u nas Jaruś jeszcze dba o to, by za wielu ich nie było wink

Może Cię to śmieszy, może rzeczywiście głosujesz na Jaro, żeby imigrantów nie było, a może głosujesz przeciwko Jaro i liczysz na to, że "jakoś to będzie". Nie wiem. Ale, że jakoś nie będzie świadczą fakty:

np. "Do gwałtu na starszym mężczyźnie doszło altance śmietnikowej w Kostrzynie nad Odrą. Sprawcą jest niespełna 40-letni obywatel Mołdawii."

"24-letnia Polka zgwałcona przez Kenijczyka we Frankfurcie nad Odrą..."

itd. itd. a to są miasta przygraniczne, to sama sobie odpowiedz co by było jakbyśmy w Polsce przyjęli imigrantów z krajów islamskich za czym jest cała opozycja, Grzegorze i Donald?

Zawsze uważałem, że pierwsze rzeczy pierwsze. Sprawy gospodarcze, prawne, polityczne zawsze się da jakoś na własnym podwórku uporządkować. Kwestie imigracji są sprawami pokoleniowymi. Np. Hiszpanie
przez setki lat pozbywali się hordy islamskiej ze swojego terytorium.

15 Ostatnio edytowany przez polis (2018-10-24 09:30:24)

polis napisał/a:

Piszesz serio? jakbyś nie wiedziała, że np. we Francji jeśli sprawcą gwałtu jest imigrant wyrok najczęściej jest w zawieszeniu. A może nie chcesz o tym wiedzieć? A może to ma jakąś inną nazwę ja nie tolerancja gwałtów, molestowania i przemocy? To ją podaj. Może sprawcy molestowania w sylwestra w Niemczech zostali pociągnięci do odpowiedzialności? Zaskutkowało to jedynie opracowaniem broszurek o tym jak imigrant powinien traktować "niemiecką" kobietę. Skutek, oczywiście żaden.

Po pierwsze linki do wiarygodnych źródeł. Na razie nie wiem, czy tak faktycznie jest i Francja podeszła do tematu tolerancji naiwnie, czy to tylko legenda miejska. Jak jadę zagranicę to, też się mnie ludzie pytaj, czy znam arabski i dopiero muszę im uświadamiać, że np. w kraju, do którego jadę, a w którym już byłam, największą mniejszość stanowią Polacy.
Po drugie, nigdzie nie twierdzę, że nie ma ludzi, którzy podchodzą do tolerancji naiwnie.

16

Kwestie imigracji są sprawami pokoleniowymi. Np. Hiszpanie przez setki lat pozbywali się hordy islamskiej ze swojego terytorium.

Bardzo zabawne biorąc pod uwagę, że Hiszpanie nie pozbywali się imigrantów tylko regularnych najeźdźców. To tak jakby stwierdzić, że Wołodyjowski z Ketlingiem wysadzili się w wieży Kamieńca Podolskiego walcząc z nielegalną, muzułmańską imigracją lol Tak na marginesie Hiszpanie walczący z Arabami, to historia długa i złożona. Przede wszystkim Arabowie najechali na półwysep iberyjski w VIII wieku zajmując tereny, które raptem chyba dwa wieki wcześniej zajęli Wizygoci w ramach wędrówki ludów. To była w ogóle granda żeby tak przemaszerować przez całą Europę z głębokich stepów dzisiejszej Ukrainy i nawet nie pytać nikogo o zgodę... Rzeczeni Wizygoci zajęli na półwyspie iberyjskim ziemie, które parę wieków wcześniej zajęły plemiona celtyckie. Też nie podejrzewam żeby jakoś szczególnie pytali o zgodę wcześniejszych mieszkańców. Więc ktoś tam mieszkał wcześniej ale przyszli Celtowie i się bez pytania osiedlili. Potem przyszli Germanie w postaci Wizygotów, Ostrogotów, a na terenach francuskich Frankowie. Pomijam, że jeszcze po drodze byli Rzymianie wink A Brytania to już w ogóle był jeden wielki imigrancki kocioł. Starożytni Piktowie najechani i wchłonięci przez Celtów, których potem najechali Rzymianie, których potem najechali germańscy Sasi, których potem najechali germańscy Frankowie, a w międzyczasie na letnie urlopy wpadali germańscy wikingowie. A może wszystko pokręciłem...

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..

17

Zawsze uważałem, że pierwsze rzeczy pierwsze. Sprawy gospodarcze, prawne, polityczne zawsze się da jakoś na własnym podwórku uporządkować. Kwestie imigracji są sprawami pokoleniowymi. Np. Hiszpanie
przez setki lat pozbywali się hordy islamskiej ze swojego terytorium.

Alez ja się całkowicie z Tobą zgadzam, niepotrzebnie się obruszasz. Kwestia imigrantow jest b wazna ze wzgledow bezpieczeństwa, dlatego akurat w tym temacie podoba mi się polityka pis, warto mowic o zagrożeniach, a nie ciegle zaslaniac się tolerancją czy poprawnością. We Francji czy Szwecji podobno sa cale dzielnice, gdzie policja się nie zapuszcza, bo się boi, może warto sobie z tego zdawać sprawę. Islam nie jest religią pokojową, a oni często czuja się bezkarni.

Odpowiadam za to, co piszę, nie za to, co komuś sie wydaje.

18

polis napisał/a:
Znerx napisał/a:
polis napisał/a:

Jaka średnia społeczna? Jak wielu Polaków wyjeżdża do Niemiec, to się robi średnia społeczna złodziei? Co do zamykania się w gettach, nie jestem taka pewna, że jest to jakaś szczególna cecha ludzi z bliskiego wschodu. Polacy w Chicago też mają swoją okolicę i są tam tacy, co po angielsku nie potrafią. Głównie starsze osoby, bo wiadomo, dzieciaki musiały chodzić do szkoły, to musiały się nauczyć. W Hiszpanii masz okolice, gdzie np. emeryci z Norwegii/Szwecji się sprowadzają i nie mówią po hiszpańsku.

Ja na przykład zupełnie nie rozumiem Polaków ani ludzi innych narodowości mieszkających za granicą nieznających i niepróbujących się nauczyć języka kraju, w którym mieszkają, ograniczających się do okolic, gdzie jest dużo Polaków i polskich sklepów. Nie rozumiem takich ludzi, bo sami skazują się w ten sposób na wykluczenie z otaczającego ich społeczeństwa.

Niemcy kiedyś zakładali, że Polacy są złodziejami - i to nie były bezpodstawne założenia. One wynikały z faktów. Tak samo jak z faktów wynika opinia o beżowych.

W Holandii afganiec dostał niższy wyrok za gwałt na dziewczynie, bo nie chcieli go deportować. Bo to by była islamofobia i nietolerancja.

Byłaś kiedyś za granicą? Nie mam na myśli dwutygodniowych wakacji, tylko kilka lat na stałe? Jakbyś była, tp byś wiedziała, że ludzie z bliskiego wschodu zamykają się w gettach, nie znają języka, nienawidzą wartości europejskich, za to chętni wyciągają ręce po socjal. Oni całą swoją postawą, zachowaniem, słowami, ubiorem chcą pokazać, że są inni - w domyśle lepsi - od nas. Europejskie kobiety nienoszące burki to są dla nich półgołe dziwki. Dla nich nasz ubiór to jest jedyne wytłumaczenie jakiego potrzebuja by dokonać gwałtu.

Ich "kultura" nijak nie przystaje do naszej i nie da się pogodzić. Niech ją sobie mają jak chcą, ale u siebie. Niech jej nie przywożą do nas. My mamy swoją i to tzw ubogacenie nam niepotrzebne. Zwłaszcza jesli polega na gwałceniu i biciu.

Takich Polaków o jakich piszesz wcale nie ma tak wielu. Większość jednak pracuje i radzi sobie językowo. Kulturowo też nie jesteśmy tak daleko od Niemców, czy Brytyjczyków, by było to nie do pogodzenia. Jednak najważniejsze jest to, że nawet jeśli jest grupa Polaków nieznających języka, to oni nie biegają masowo grupami po ulicach i nie gwałcą kobiet. Siedzą sobie w swoim Chicago i robią zakupy w polskich sklepach i nikomu nie zagrażają.

19 Ostatnio edytowany przez polis (2018-10-24 21:19:27)

CatLady napisał/a:

Niemcy kiedyś zakładali, że Polacy są złodziejami - i to nie były bezpodstawne założenia. One wynikały z faktów. Tak samo jak z faktów wynika opinia o beżowych.

Jakich faktów? Zasłyszanych w telewizji? Jak ktoś tak sobie wyrabia opinie o świecie i ludziach, to współczuję. Żeby nie było, część mojej rodziny wyjechała do Niemiec i to nie w ciągu ostatnich 10 lat tylko jeszcze wcześniej, w poprzednim wieku. Kuzynka, która mieszkała w imigranckiej dzielnicy i chodziła z ich dziećmi do szkoły stwierdziła, że nie boi się imigrantów.

CatLady napisał/a:

W Holandii afganiec dostał niższy wyrok za gwałt na dziewczynie, bo nie chcieli go deportować. Bo to by była islamofobia i nietolerancja.

Jakieś linki do wiarygodnego źródła tej informacji? Bo te historie w sumie zaczynają przypominać oskarżanie Żydów, o przerabianie chrześcijańskich dzieci na macę.

CatLady napisał/a:

Byłaś kiedyś za granicą? Nie mam na myśli dwutygodniowych wakacji, tylko kilka lat na stałe? Jakbyś była, tp byś wiedziała, że ludzie z bliskiego wschodu zamykają się w gettach, nie znają języka, nienawidzą wartości europejskich, za to chętni wyciągają ręce po socjal. Oni całą swoją postawą, zachowaniem, słowami, ubiorem chcą pokazać, że są inni - w domyśle lepsi - od nas. Europejskie kobiety nienoszące burki to są dla nich półgołe dziwki. Dla nich nasz ubiór to jest jedyne wytłumaczenie jakiego potrzebuja by dokonać gwałtu.

Ich "kultura" nijak nie przystaje do naszej i nie da się pogodzić. Niech ją sobie mają jak chcą, ale u siebie. Niech jej nie przywożą do nas. My mamy swoją i to tzw ubogacenie nam niepotrzebne. Zwłaszcza jesli polega na gwałceniu i biciu.

A teraz podaj mi, gdzie twierdzę, że wszystkie osoby z bliskiego wschodu są święte. Napisałam, że są różni i tak zgadzam się z Tobą, że są i takie osoby, o jakich piszesz.

20

polis napisał/a:

Jakieś linki do wiarygodnego źródła tej informacji? Bo te historie w sumie zaczynają przypominać oskarżanie Żydów, o przerabianie chrześcijańskich dzieci na macę.

'Poszukaj sobie na youtubie filmiki, które wrzucają polscy kierowcy np. z drogi przez Francję, jakie bydło spotykają na drogach i jaka jest reakcja służb porządkowych. Ostoja Europy... U nas w pół godziny by się zebrała ekipa, która bydłu spuściłaby taki wpier….l, że na drugi dzień sami zmieniliby kraj pobytu. O ile nie trafiliby do szpitala...

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..

21 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2018-10-24 21:31:50)

Snake napisał/a:

Kwestie imigracji są sprawami pokoleniowymi. Np. Hiszpanie przez setki lat pozbywali się hordy islamskiej ze swojego terytorium.

Bardzo zabawne biorąc pod uwagę, że Hiszpanie nie pozbywali się imigrantów tylko regularnych najeźdźców. To tak jakby stwierdzić, że Wołodyjowski z Ketlingiem wysadzili się w wieży Kamieńca Podolskiego walcząc z nielegalną, muzułmańską imigracją lol Tak na marginesie Hiszpanie walczący z Arabami, to historia długa i złożona. Przede wszystkim Arabowie najechali na półwysep iberyjski w VIII wieku zajmując tereny, które raptem chyba dwa wieki wcześniej zajęli Wizygoci w ramach wędrówki ludów. To była w ogóle granda żeby tak przemaszerować przez całą Europę z głębokich stepów dzisiejszej Ukrainy i nawet nie pytać nikogo o zgodę... Rzeczeni Wizygoci zajęli na półwyspie iberyjskim ziemie, które parę wieków wcześniej zajęły plemiona celtyckie. Też nie podejrzewam żeby jakoś szczególnie pytali o zgodę wcześniejszych mieszkańców. Więc ktoś tam mieszkał wcześniej ale przyszli Celtowie i się bez pytania osiedlili. Potem przyszli Germanie w postaci Wizygotów, Ostrogotów, a na terenach francuskich Frankowie. Pomijam, że jeszcze po drodze byli Rzymianie wink A Brytania to już w ogóle był jeden wielki imigrancki kocioł. Starożytni Piktowie najechani i wchłonięci przez Celtów, których potem najechali Rzymianie, których potem najechali germańscy Sasi, których potem najechali germańscy Frankowie, a w międzyczasie na letnie urlopy wpadali germańscy wikingowie. A może wszystko pokręciłem...

....Germańscy Frankowie? A potem germańscy wikingowie? A wcześniej Celtowie ktorych zdominowali Rzymianie...:)

Czyli jesteśmy jedną, wielką rodziną smile

22

, które wrzucają polscy kierowcy np. z drogi przez Francję

Są też inne nagrania, robione z ręki czy kamer ochrony. Szczególnie z takich miejsc jak Grecja albo Włochy.

Pierwszy z brzegu jutube

23

Snake napisał/a:
polis napisał/a:

'Poszukaj sobie na youtubie filmiki, które wrzucają polscy kierowcy np. z drogi przez Francję, jakie bydło spotykają na drogach i jaka jest reakcja służb porządkowych. Ostoja Europy... U nas w pół godziny by się zebrała ekipa, która bydłu spuściłaby taki wpier….l, że na drugi dzień sami zmieniliby kraj pobytu. O ile nie trafiliby do szpitala...

Polis & Snake:

nie muszę szukać filmików na youtube. Ktoś z bliskiej rodziny jest kierowcą, znam historie z pierwszej ręki.

Jakie linki uznałabyś za wiarygodne? Te z lewackiej pracy, która, jak wiadomo, o tym nie napisze? Te z innych źródeł uznasz za niewiarygodne. Sama sobie poszukaj.

Ile czasu władze niemieckie próbowały utrzymać słynnego juz sylwestra w Kolonii w tajemnicy?

24

CatLady napisał/a:
Snake napisał/a:
polis napisał/a:

Polis & Snake:

nie muszę szukać filmików na youtube. Ktoś z bliskiej rodziny jest kierowcą, znam historie z pierwszej ręki.

Jakie linki uznałabyś za wiarygodne? Te z lewackiej pracy, która, jak wiadomo, o tym nie napisze? Te z innych źródeł uznasz za niewiarygodne. Sama sobie poszukaj.

Ile czasu władze niemieckie próbowały utrzymać słynnego juz sylwestra w Kolonii w tajemnicy?

Mieszkam w Niemczech. Jakoś nie odnioslam wrażenia, że wypadki z Kolonii ktos chciał utrzymac w tajemnicy, wprost przeciwnie; Pisały o tym gazety i trąbiło się o tym w telewizji.

25 Ostatnio edytowany przez polis (2018-10-24 22:46:23)

CatLady napisał/a:
Snake napisał/a:
polis napisał/a:

Polis & Snake:

Wiesz, jak nie chcesz dać, to rozumiem, że nie masz. Jak się powołujesz na jakąś informację, to chyba nie problem podać skąd ona pochodzi?

Jak się powołuję np. na badanie w swoich komentarzach, to nie mam najmniejszego problemu z podaniem ich. Wybacz, ale nie zamierzam wierzyć we wszystko, co ludzie mówią albo piszą w Internecie. Na krytycznym podejściu do źródeł, na razie się nie przejechałam. Dla Twojej wiadomości czytam różne gazety. Nie tylko te uważane za ‘lewackie’ jak je określiłaś.

26

Salomonka napisał/a:

....Germańscy Frankowie? A potem germańscy wikingowie? A wcześniej Celtowie ktorych zdominowali Rzymianie...:)

My to raczej nie o ile zakładać w miarę czystą krew słowiańską. Natomiast sami Celtowie swego czasu rozpanoszyli się po całej Europie. Na terenach dzisiejszej Polski też. Później zostali zdominowani przez Rzymian, a ci kiedy osłabli swoje ziemie, a szczególnie prowincje północno-zachodnie oddali plemionom germańskim napierającym ze wschodu. To byli właśnie wspomniani Wizygoci, który utworzyli na terenach obecnej Hiszpanii swoje królestwo, a we Francji Frankowie. Ci od Karola Wielkiego, Rolanda i jego miecza Durandala. Potem były najazdy germańskich Sasów i Normanów czyli jeden wielki kocioł, z którego narodziły się narody angielski czy francuski. Znaczy to zwykle kundle są... No cóż my Polacy też tacy czystej rasy nie jesteśmy ale nie wiem czy nie czystszej lol

27

Snake napisał/a:
Salomonka napisał/a:

My to raczej nie o ile zakładać w miarę czystą krew słowiańską. Natomiast sami Celtowie swego czasu rozpanoszyli się po całej Europie. Na terenach dzisiejszej Polski też. Później zostali zdominowani przez Rzymian, a ci kiedy osłabli swoje ziemie, a szczególnie prowincje północno-zachodnie oddali plemionom germańskim napierającym ze wschodu. To byli właśnie wspomniani Wizygoci, który utworzyli na terenach obecnej Hiszpanii swoje królestwo, a we Francji Frankowie. Ci od Karola Wielkiego, Rolanda i jego miecza Durandala. Potem były najazdy germańskich Sasów i Normanów czyli jeden wielki kocioł, z którego narodziły się narody angielski czy francuski. Znaczy to zwykle kundle są... No cóż my Polacy też tacy czystej rasy nie jesteśmy ale nie wiem czy nie czystszej lol

Ja mam dokument od genealogów, że pochodzę od jakiegoś tam króla Franków, a potem gdzieś tam z czymś germańskim smile Dokument sporządzony na życzenie mojej rodziny, która wyemigrowała do RFN jakoś tam kiedyś, nawet nie wiem, przed wojną, w trakcie, albo po, jutro się zapytam. Dokument był potrzebny swego czasu, żeby udowodnić ich niemieckie pochodzenie , no i do tego króla dojechało aż big_smile Co teraz? Wyrzucicie mnie z forum? tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

28

Snake napisał/a:
polis napisał/a:

Polis chyba myśli, że nikt nie ma rodziny za granicą i że każdy jedzie 24/7 na propagandzie TVPiS lol No ja akurat nie mam TV w domu, za to mam stryja w Niemczech od 15 lat i ciotkę w UK od 12 lat. Mam informację z pierwszej ręki o tym jak się zmieniała i wciąż zmienia demografia i nastroje społeczne.

Chcesz pogadać? Pisz na priv: GG 11654635

29

szakisz napisał/a:
Snake napisał/a:
polis napisał/a:

Polis chyba myśli, że nikt nie ma rodziny za granicą i że każdy jedzie 24/7 na propagandzie TVPiS lol No ja akurat nie mam TV w domu, za to mam stryja w Niemczech od 15 lat i ciotkę w UK od 12 lat. Mam informację z pierwszej ręki o tym jak się zmieniała i wciąż zmienia demografia i nastroje społeczne.

Nie Szakisz, po prostu nie przeczytałeś ze zrozumieniem moich postów. Przeczytaj je jeszcze raz powoli, to może zrozumiesz, o co mi chodzi z tym że ludzie wszystkich narodowości są różni, czym jest tolerancja i dlaczego takie filmiki nie są żadnym dowodem przeciwko temu, co twierdzę.

Podpowiedź: żeby były, musiałabym twierdzić, że wszyscy z Bliskiego Wschodu i Afryki są święci i nikt z nich nie może mieć nic złego na sumieniu.

Czy może chodzi Ci o to, że nie wierzę od razu we wszystko, co ludzie napiszą albo powiedzą? No naprawdę straszne, że krytycznie podchodzę do źródeł i trudniej mną zmanipulować. Rozumiem, że niektórym może być z tego powodu przykro.

30

polis napisał/a:

Czy może chodzi Ci o to, że nie wierzę od razu we wszystko, co ludzie napiszą albo powiedzą? No naprawdę straszne, że krytycznie podchodzę do źródeł i trudniej mną zmanipulować. Rozumiem, że niektórym może być z tego powodu przykro.

Nie, po prostu wykazujesz się totalną ignorancją odrzucając relacje osób, które mieszkają za granicą, i to nie jakieś dowody anegdotyczne typu: "koleżanka koleżanki powiedziała koleżance", ale relacje osób, które na co dzień żyją i funkcjonują w tym środowisku, w odróżnieniu od ciebie. Jak dla mnie słowo takich osób jest wiarygodniejsze niż twoje wykresiki z portalu lewica.pl i podobnych, którzy żyją w swoim tęczowo-piórkowym świecie, w kompletnym oderwaniu od rzeczywistości.

Chcesz pogadać? Pisz na priv: GG 11654635

31

polis napisał/a:

Przeczytaj je jeszcze raz powoli, to może zrozumiesz, o co mi chodzi z tym że ludzie wszystkich narodowości są różni, czym jest tolerancja i dlaczego takie filmiki nie są żadnym dowodem przeciwko temu, co twierdzę.

Podpowiedź: żeby były, musiałabym twierdzić, że wszyscy z Bliskiego Wschodu i Afryki są święci i nikt z nich nie może mieć nic złego na sumieniu.

polis, coś nie mogę spać, dlatego się wtrącę
- oczywiste jest, ze w internecie jest mnóstwo "fajków".
wiele z nich dotyczy rownież informacji dotyczacych emigrantów.
Ale - trudno uznac za fake  news filmiki, nagrane przez zwykłych ludzi, lub zgrane z monitoringu.
A te, często są przytłaczające tym co na nich widać oraz tym, ze oficjalne srodki przekazu milczą (bądz długo milczaly) o tych zdarzeniach.

Oczywiście, na tych filmikach nie są pokazani wszyscy emigranci.
Nie można mówić ze wszyscy emigranci są zli.

Mozna natomiast powiedzieć, biorąc pod uwagę ilość tego typu zdarzeń oraz liczebność osób które w nich uczestniczą, że jest to istotne zagrożenie które pojawiło się wraz ze wzrostem emigracji z Afryki i Bliskiego Wschodu.
Jeżeli do tego dodamy jeszcze odmienność kulturową, mentalność, nieznajomość języka, brak wyksztalcenia itd. to widać wyraznie, że szansa na zmniejszenie tego zagrożenia w krotkim czasie jest mała.
Dodatkowe obawy ogółu spoleczeństwa budzi poprawnośc polityczna, ktore nakazuje inaczej traktować "mniejszość", dając jej większe przywileje w stosunku do większości.
Taka, swoista tolerancja w której są "równi i równiejsi", w zależności od tego czy należą do mniejszości czy też nie.
ale to już bolączka która dotyczy nie tylko kwestii emigracji.

Pisalaś, że ktoś z Twojej rodziny wyjechal kilkanascie lat temu do Niemieć i nie bał się tam poruszać po dzielnicach emigrantow.
- niedawno miałam okazję rozmawiać ze znajommym Niemcem. Opowiadał mi, że jego kolega, Turek z ktorym chodził do szkoły, żalił mu się, ze jego dzieci odwracają się od niego. Odwracaja się od wartości które przejął - on starał się wykształcić, uznać wartości takie jak w Niemczech, wtopić się w społeczeństwo Niemieckie i żyć jak oni.
Natomiast jego dzieci, pogardzają nim - twierdzą, że zdradził swoje korzenie, swoją kulturę, religię.
Dzieci, które urodziły się w Niemczech, wychowały - szukają swoich korzeni w ojczyźnie ich ojca, nie w kraju w którym się urodziły.
To jest rownież odpowiedz na to dlaczego kilkanaście lat temu, chodzenie po dzielnicy emigrantow, nie roznilo się zbytnio od chodzenia po innych rejonach miasta. Ludzie ktorze wtedy tam mieszkali, starali się zaaklimatyzować, wtopić w społeczeństwo spoza tej dzielnicy.
Dzisiaj, jest odwrotnie, starają się manifestować swoją odmienność i sprzeciw wobec norm które przestrzega społeczeństwo spoza tych rejonow.

32 Ostatnio edytowany przez DoswiadczonyDaro (2018-10-25 07:54:49)

Myślę, że polis wykazujesz sie totalną ignorancją. Dobrze wiesz, że tu linków nie można zamieszczać a jednak co chwilę prosisz o linki. Jakby miały by Ci one coś udowodnić. A wszystko sprowadza się do psychologicznego mechanizmu wyparcia tego, że prawdopodobnie liberalizm, który tak popierasz, niszczy kulturę i cywilizację na zachodzie. Na zachodzie jest coraz gorzej i ludzie, a szczególnie kobiety w dużych miastach boją się wychodzić na ulice wieczorem. W niektórych miastach wojsko na ulicach to stan codzienny. W Polsce tego nie ma. Dlaczego? Bo nie ma islamskich imigrantów. Tam gdzie się jednak pojawiają, dochodzi do konkretnych sytuacji, takich jak zabójstwo na mazurach. Gwałty na Polkach w rejonie przygranicznym z Niemcami, na Polaku, molestowanie na ulicach w dużych miastach na zachodzie to są fakty i wszędzie są informacje na ten temat. Wystarczy użyć google. Jest jednak pewna prawidłowość. Przebywając często w Niemczech zauważyłem, że "chronią" oni małe miasteczka uniwersyteckie. Tam nie ma imigrantów i jest spokój. Czyżby to był jakiś element świadomej polityki podziału społeczeństwa bo trudno tego nie zauważyć? Nawet moja sąsiadka, która opiekuje się starszymi niemkami w zamkniętych osiedlach powoli zmienia zdanie.

Pytanie jest raczej nie o linki, ale oto,czy mieszkając tu w Polsce,a nie bywając za granicą, masz w ogóle jakiekolwiek pojęcie na temat tego co się tam dzieje?

To wszystko ma też swoje przełożenie praktyczne. Np. w szkole córki, ktoś zaproponował wycieczkę promem do Szwecji. To ja użyłem google i co się okazało. Że w mieścince, gdzie przybija prom, w Szwecji kiedy był tam jakiś festiwal muzyczny w ostatnich latach, doszło do kilkunastu!!!! gwałtów podczas i po koncercie, których dokonali kto? islamscy imigranci z ośrodka gdzieś tam w pobliżu. Oczywiście nie podam Ci linku ale możesz sama poszukać. Wpisz sobie sama hasło do google: "festiwal gwałty Karskorona" i jak to się mówi "nie bądź niedowiarkiem ale wierzącym" tu w sensie wiedzącym a nie totalnym ignorantem ogromnego negatywnego zjawiska, które obserwujemy dziś na zachodzie.
Co do informowania o tym co się stało w Kolonii. Tam główny zarzut polegał na świadomym ukrywaniu tej informacji przez kilka dni po to, żeby nie było reakcji społecznej. A to już jest manipulacja i sterowanie opinią publiczną. No bo to jest ta "liberalna demokracja". Oczywiście o takich kwiatkach jak nakazywanie policjantom innego taktowania imigrantów nie dowiemy się z prasy. W Niemczech jednak można być zwolnionym z pracy za swoje poglądy. I znowu google: "Niemiecki dziennikarz skazany na sześć miesięcy więzienia za krytykowanie islamu" albo "Matthias Matussek po zamach w Paryżu napisał o "niezarejestrowanych młodych muzułmańskich mężczyznach". Redaktor naczelny 'Die Welt' zakończył z nim współpracę i "zdystansował się od takich opinii"", mam też wkleić tu dziesiąt, set haseł do google w kwestii gwałtów, molestowań, napadów, gett, wypowiedzi immanów, itd. bo ktoś jest po prostu leniwy i nie chce mu się użyć wyszukiwarki?

Naprawdę zacznijmy być uczciwi wobec siebie.

33

za onet.pl - wiadomość z wczoraj:

Do dramatycznej sytuacji doszło w jednej ze szkół podstawowych w Augsburgu. 21-letni Polak wszedł do podstawówki Wittelsbach w dzielnicy Antonsviertel. Namówił tam 9-latkę, żeby poszła z nim do damskiej toalety. Tam rozegrało się piekło.
Krzyk dziewczynki usłyszał jej kolega z klasy, który natychmiast wezwał na pomoc nauczyciela. Jak informuje Presse Augsburg, mężczyzna został obezwładniony przez pedagoga, a następnie oddany w ręce policji. Do czasu przyjazdu rodziców, dziecko znajdowało się pod opieką psychologa.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zwyrodnialec dopuścił się próby gwałtu i molestowania dziewczynki. Nie wiadomo, jak 21-latek dostał się na teren szkoły. Ze względu na dobro dziecka,  niemiecka policja nie podaje szczegółowych informacji na temat zdarzenia. Polak odpowie za próbę gwałtu oraz molestowanie seksualne dziecka.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

"Natomiast jego dzieci, pogardzają nim - twierdzą, że zdradził swoje korzenie, swoją kulturę, religię.
Dzieci, które urodziły się w Niemczech, wychowały - szukają swoich korzeni w ojczyźnie ich ojca, nie w kraju w którym się urodziły.
To jest rownież odpowiedz na to dlaczego kilkanaście lat temu, chodzenie po dzielnicy emigrantow, nie roznilo się zbytnio od chodzenia po innych rejonach miasta. Ludzie ktorze wtedy tam mieszkali, starali się zaaklimatyzować, wtopić w społeczeństwo spoza tej dzielnicy.
Dzisiaj, jest odwrotnie, starają się manifestować swoją odmienność i sprzeciw wobec norm które przestrzega społeczeństwo spoza tych rejonow."

Tak jest i to jest ciekawy "problem" społeczny co nie zmienia faktów, że dziś na zachodzie główny kłopot to jest właśnie z tym kolejnym pokoleniem dzieci imigrantów z lat 50-60 tych, którzy to się przecież wcześniej zaasymilowali. Dlatego tak jest ważne, żeby nie mieszać kultur, i nie wprowadzać na jeden teren wrogich sobie, jak to ma miejsce na zachodzie, gdzie islamiści w rzeczywistości pogardzają tamtejszymi wartościami bo tak uczy ich system, religia, którym jest islam. I tego żadne myślenie życzeniowe nie zmieni. I kiedy gdzieś tam pisałem o Hiszpanii to chodziło mi o to, że jeśli przyjmie się imigrantów islamskich to potem przez pokolenia trzeba się bedzię mierzyć z tym problemem, który sprowadza się do zniszczenia bezpieczeństwa autochtonów, znacznym zwiększeniem przestępczości, i wielu, wielu innymi problemami, które widać tam, gdzie tych obcych kulturowo nam ludzi przyjęto.

35

santapietruszka napisał/a:

Do dramatycznej sytuacji doszło w jednej ze szkół podstawowych w Augsburgu. 21-letni Polak wszedł do podstawówki Wittelsbach w dzielnicy Antonsviertel. Namówił tam 9-latkę, żeby poszła z nim do damskiej toalety. Tam rozegrało się piekło.
Krzyk dziewczynki usłyszał jej kolega z klasy, który natychmiast wezwał na pomoc nauczyciela. Jak informuje Presse Augsburg, mężczyzna został obezwładniony przez pedagoga, a następnie oddany w ręce policji. Do czasu przyjazdu rodziców, dziecko znajdowało się pod opieką psychologa.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zwyrodnialec dopuścił się próby gwałtu i molestowania dziewczynki. Nie wiadomo, jak 21-latek dostał się na teren szkoły. Ze względu na dobro dziecka,  niemiecka policja nie podaje szczegółowych informacji na temat zdarzenia. Polak odpowie za próbę gwałtu oraz molestowanie seksualne dziecka.

Cytujesz Der Onet, przemilczę co myślę o tym portalu, wylęgarnię fejków.
Zaś jeśli chodzi o sam temat doniesienia, nie powinno być nawet odrobiny litości dla starych byków krzywdzących dzieci, żadnych resocjalizacji itp. wynalazków, tylko wrzucenie po prostu takiego czegoś do więzienia z informacją dla współwięźniów za co siedzi.

Zaś żeby się tak nie cieszyli popierający umowną "prawą" stronę i twierdzący, że obóz rządzący z tym walczy, proponuję wyszukać w Internecie takie oto hasło "#PISlamizacja", jest to stosunkowo świeże. Dopóki na czele była Szydło, to i owszem nie było tematu.

@CatLady wiem doskonale, że na tym wszystkim cierpią zwykli Niemcy, ale jakoś nie jest mi ich w ogóle szkoda, co więcej odczuwam jakąś taką satysfakcję, że się u nich źle dzieje.

36

assassin napisał/a:

Zacytowałam akurat onet, ale mam rodzinę w Augsbugu smile

GG 66781850

37

assassin napisał/a:

Zacytowałam akurat onet, ale mam rodzinę w Augsbugu smile

Skoro to pewne to powinni się z nim adekwatnie obejść, żeby zapamiętał na całe życie i tyle.

38 Ostatnio edytowany przez polis (2018-10-25 09:41:15)

szakisz napisał/a:
polis napisał/a:

Nie, po prostu wykazujesz się totalną ignorancją odrzucając relacje osób, które mieszkają za granicą, i to nie jakieś dowody anegdotyczne typu: "koleżanka koleżanki powiedziała koleżance", ale relacje osób, które na co dzień żyją i funkcjonują w tym środowisku, w odróżnieniu od ciebie. Jak dla mnie słowo takich osób jest wiarygodniejsze niż twoje wykresiki z portalu lewica.pl i podobnych, którzy żyją w swoim tęczowo-piórkowym świecie, w kompletnym oderwaniu od rzeczywistości.

No i widzisz Szakisz, dalej nie przeczytałeś moich odpowiedzi. Jakbyś przeczytał, to byś wiedział, że mam rodzinę mieszkającą w Niemczech od ponad 20 lat.

Secondo1 Nie twierdzę, że te filimi to fejki. Pytałam o linki skąd informacje o tych gwałtach.

Myślę, że polis wykazujesz sie totalną ignorancją. Dobrze wiesz, że tu linków nie można zamieszczać a jednak co chwilę prosisz o linki. Jakby miały by Ci one coś udowodnić.

OK, to podaj nazwę strony i tytuł artykułu w gazecie lub zacytuj jakiś fragment.  Oczywiście, że namiar do portali się przyda. Już nie mówiąc o tym, że można wtedy prześledzieć czy autorem sensacyjnej wiadomości nie jest np. prorosysjska gazeta Sputnik Polska, która lubi też wrzucać swoje fejkowe i wygodne dla Rosji wiadomości w innnych miejscach.

Posty [ 1 do 38 z 81 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Gwałt w Bielefeld (Niemcy)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018