Konflikt pokoleń, a może mobbing? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Konflikt pokoleń, a może mobbing?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Konflikt pokoleń, a może mobbing?

Kilka lat temu przekwalifikowałam się, zmieniłam branżę, weszłam w świat korporacji. Zawodowo był to dobry ruch, nauczyłam się nowych rzeczy, zaczęłam dobrze zarabiać, zaczęli do mnie dzwonić rekruterzy. Najpierw pracowałam kilka lat w jednej korporacji, jakiś czas temu zmieniłam na inną.

Problemem okazały się relacje międzyludzkie, atmosfera w pracy. Korporacje w Polsce to głównie młodzi ludzie, po studiach lub w okolicach trzydziestki. Czterdziestolatków na stanowiskach specjalistycznych jest niewielu, jeszcze mniej pięćdziesięciolatków i starszych, tacy występują głównie wśród wyższej kadry menedżerskiej. Pierwszy raz w życiu spotykam takie osobowości: bardzo silne dążenie do dominacji w grupie, czasem wręcz agresja, silna wiara we własną inteligencje i moc, mocne poczucie, że można wymagać od innych i krytykować, przy jednoczesnej niskiej tolerancji dla odmiennych opinii i poglądów. Część z tych zachowań ma charakter wręcz mobbingujący, pomijanie, wykluczanie.

Jak sobie radzić w takiej grupie? Czy ktoś ma podobne doświadczenia?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Konflikt pokoleń, a może mobbing?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021