mlody rozwodnik II kategorii - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » mlody rozwodnik II kategorii

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: mlody rozwodnik II kategorii

Drogie Panie,

pytanie nieco w drugą stronę. Jak z reguły spoglądacie na rozwodników, ale uwaga - bez dzieci. Czy taka osoba jest uznawana przez was jako facet "II kategorii" gorszy czy coś z nim nie tak. Chłopak przed 30, w pełni samodzielny, bardzo ogarniety życiowo, poza małżeństwem. Czy jest szansa by równieśniczki wybrały kogoś takiego zamiast kawalera?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mlody rozwodnik II kategorii
czarnulek napisał/a:

Drogie Panie,

pytanie nieco w drugą stronę. Jak z reguły spoglądacie na rozwodników, ale uwaga - bez dzieci. Czy taka osoba jest uznawana przez was jako facet "II kategorii" gorszy czy coś z nim nie tak. Chłopak przed 30, w pełni samodzielny, bardzo ogarniety życiowo, poza małżeństwem. Czy jest szansa by równieśniczki wybrały kogoś takiego zamiast kawalera?

Szczerze?
Myślę, że to się zdarza, ale niezbyt często. Co nie zmienia faktu, że pewnie się zdarza.
Ale jestem przekonana, bo widzę po swoich znajomych, że jednak kobiety do pierwszego małżeństwa zdecydowanie szukają kawalerów.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Odp: mlody rozwodnik II kategorii

Kiedyś, będąc panną, randkowałam l z rozwodnikiem przed 30tką, dzieciatym w dodatku :-). Dla mnie to była niedogodność, że była w jego życiu kobieta, od której nie mógł się uwolnić. Ale z drugiej strony, gdybym wiedziała, że jest to facet, który nie interesuje się dzieckiem, to byśmy się nie spotykali wcale. Każdy ma prawo do błędów, każdemu w życiu może nie wyjść to, co planował. Kwestia, jak się z tego podnosimy.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » mlody rozwodnik II kategorii

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021