Telenowela w prawdziwym zyciu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Telenowela w prawdziwym zyciu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez piegos (2018-01-14 17:43:46)

Temat: Telenowela w prawdziwym zyciu

Byliśmy z byłym ze sobą przez rok. Bardzo się kochaliśmy, w łóżku było najlepiej na świecie, jednak oboje mamy takie charaktery ze ten związek był bardzo burzliwy, dużo się kłóciliśmy, ja dużo płakałam, ale mimo wszystko kochaliśmy się nad życie. Rozstaliśmy się tez równie burzliwie, zdrady, kłamstwa itp. Następnie on znalazł dziewczynę z która jest już od grudnia 2014 do teraz. I teraz do akcji wchodzę ja, od kiedy oni są razem my cały czas mamy ze sobą kontakt, nawet dość bliski. On wcześniej już kilka razy sygnalizował ze żałuje ze tak się stało, ze mógł przyjść z kwiatami i mogliśmy się pogodzić. No i właśnie teraz potrzebuje porady. Czy da się to naprawić? Czy powinnam go zostawić/ urwać kontakt? Szczerze mówiąc nie wiem co do niego czuje, ale uwielbiam z nim być i nie wiem czy potrafiła bym się odciąć. Mam trochę wyrzuty sumienia ze okłamujemy cały świat ( utrzymujemy nasze spotkania w tajemnicy). Proszę poradzicie coś, bo ja jestem bezradna. Nie wiem co robić

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Telenowela w prawdziwym zyciu

Nie jesteście razem od 3 lat, były zdrady, on ma dziewczynę, spotykacie się w tajemnicy, a on nic nie robi w kierunku waszego zejścia? No, tych potajemnych spotkań nie liczę.
Naprawdę pytasz poważnie?
A może jesteś trollem?

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

3

evalougo napisał/a:

Nie jesteście razem od 3 lat, były zdrady, on ma dziewczynę, spotykacie się w tajemnicy, a on nic nie robi w kierunku waszego zejścia? No, tych potajemnych spotkań nie liczę.
Naprawdę pytasz poważnie?
A może jesteś trollem?

Rok temu powiedzial, ze chciałby do mnie wrócić tylko wtedy niezbyt mi na nim zależało. Trochę jakby go odrzucilam. Teraz sytuacja sie zmieniła, a on twierdzi ze nie może nic zrobić bo wynajmuje z dziewczyna mieszkanie, jest jakby uwiązany.

Reklama

4

A Ty w to wierzysz... Jakby naprawdę chciał, to by od niej odszedł. Nie mają kredytu, małych dzieci, obecną nie przywiązała go do łóżka, aby jej nie zwiał.
Znajdź wolnego i uczciwego.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

5

Autorka wątku tkwi po uszy w patologii. Trzy lata życia zmarnowane na zadowalanie się ochłapami i życiem wspomnieniami. Tymczasem świat jest zazwyczaj prosty. Gdyby on chciał to zostawiłby tamtą dziewczynę i walczył o autorkę. Skoro tego nie robi to jest mu tak wygodnie. Jak autorka da się urobić to zostawi obecną dziewczynę i do niej wróci. Jak się nie da urobić to będzie nadal stamtąd. Wyrachowane i w sumie wygodne z jego strony, bo tak czy siak będzie miał miękkie lądowanie.

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Telenowela w prawdziwym zyciu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018