niebezpieczna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: niebezpieczna

Piszę, bo już nie wiem co robić.
Wielu mezczyzn proponuje mi spotkania. Z wybranymi spotykam sie - ale sa to spotkania na piwo, kawe, obiad, czy wypad do kina  Od poprzedniego partnera, nikt nie wzbudzil mojego zaufania; ani nie rozbudzil pozadania,na tyle abym sie z nim przespala.
Problem jest w tym, że już nie daje rady wytrzymać. Od 5 lat z nikim nie spałam. Juz samozaspokajanie nie jest wystarczające, bo potrzebuje męskiego dotyku, oddechu na skórze, ciała, pieszczot. Jest to tak uciążliwe, że wstaje i zasypiam z myślą że potrzebuje długiego i satysfakcjonującego seksu.
Boje się ze zacznę niedługo przez sen o tym mówić.
Juz nie wiem co ze sobą robić, bo gorący i namiętny seks z mężczyzną który mnie kręci do granic możliwości  - byłby zbawienny dla mnie.  To jest jak zakazany owoc - bo potrzebuje i chce seksu, a z drugiej strony się boję ze po seksie się zakocham, zaangażuje.
Czasami mam myśli,  żeby wejść w taki układ z seksem w roli głównej,  kimś kto podoba się mi a ja jemu,  bo nie wiem ile jeszcze to zniose.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: niebezpieczna

Dziwię Ci się, że jako kobieta, która chce mieć seks tego seksu nie ma. Coś robisz źle.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

3

to sie zdecyduj czy czekasz na takiego, ktory wzbudzi w Tobie silne pozadanie i z ktorym bez dwoch zdan bedziesz chciala isc do lozka czy obnizasz poprzeczkę i idziesz z takim, który Ci się podoba, ale dupy nie urywa, mówiąc kolokwialnie. Wtedy będziesz mieć seks i zaspokojenie. Lepszy chyba taki seks niż żaden skoro juz nie możesz wytrzymać.  Facetów chętnych przecież wokół masz. Kwestia decyzji.

4

Nie wiem, coś mi mówi, że po tym pierwszym poście powinnaś sprawdzić skrzynkę e-mail....
Brzmi on dla niektórych czytelników zachęcająco.
Nie piszę o sobie. Jestem net-kobietą.

5 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-10-02 20:16:29)

I_see_beyond napisał/a:

Nie wiem, coś mi mówi, że po tym pierwszym poście powinnaś sprawdzić skrzynkę e-mail....
Brzmi on dla niektórych czytelników zachęcająco.
Nie piszę o sobie. Jestem net-kobietą.

To, że jesteś net-kobietą nie musi oznaczać, że nie napisałaś. big_smile tongue big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

6

Krejzi, jestem hetero. big_smile wink

NATURY nie zmienię. wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018