Rozstanie - jak je przeżyć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie - jak je przeżyć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-02-28 21:05:30)

Temat: Rozstanie - jak je przeżyć?

Ostatnio rozstałam sie ze swoim chłopakiem,którego Kocham ponad życie...jak dalej żyć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie - jak je przeżyć?

Jest wiele tematów o tej tematyce na Naszym forum. Przeczytaj jak dziewczyny sobie z tym radzą. Na początku jest ciężko ale dasz radę. Z jakiego powodu rozstaliście się i jak długo byliście ze sobą??

3

Odp: Rozstanie - jak je przeżyć?

Ale o co konkretnie chodzi? Dlaczego się z nim rostałaś? Napisz coś więcej, jakieś konkrety.

4

Odp: Rozstanie - jak je przeżyć?

Byliśmy razem niby tylko 3 miesiące,mowi,że Kocha żeby poczekać na niego...rozstałam sie z nim,bo psychicznie nie dawałam rady,teskniłam mineły 3 tyg a jemu zawsze coś ważniejszego wypadalo...żeby sie spotkać...a niby teskni nie rozumiem tego:(

5

Odp: Rozstanie - jak je przeżyć?

Dziewczyno, masz 22 lata, ile chcesz czekać? Rok? Dwa? A zresztą 3 miesiące, co to za staż? Po takim czasie nie jest się w stanie stwierdzić czy się kogoś kocha. Jak dla mnie to obydwoje jesteście niedojrzali emocjonalnie. Przykro mi, ale tak właśnie jest. Jesteście razem 3 miesiące, ty cierpisz, odchodzisz, on nic z tym nie robi, Ty chcesz czekać. To nie jest miłość, tylko jakaś szarpanina.
Weź się za coś, znajdź sobie zajęcie, albo po prostu umów się z koleżankami na jakieś wyjście. Szybko o nim zapomnisz, wierz mi.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie - jak je przeżyć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024