pokoje Gdańsk - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » pokoje Gdańsk

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: pokoje Gdańsk

Witam, czy macie jakieś fajne miejsce noclegowe w Gdańsku do polecenia, na kilkudniowy pobyt?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez sylwia944 (2017-07-20 23:27:20)

Odp: pokoje Gdańsk

Jeśli nie chcesz hotelu to możesz poszukać czegoś na airbnb.pl smile
Teraz jest fajna promocja, że jeśli założysz konto z polecającego linku "www .airbnb. pl/c/sylwiaz458" dostaniesz 100 zł zniżki na pierwszą podróż. Ja dzisiaj wysłałam link mojemu chłopakowi i zarezerwowaliśmy kawalerkę w Gdańsku blisko plaży za 2 noclegi zamiast 276zł to 176zł tongue

3

a powiedzcie ile może kosztować pokój w hostelu dla dwóch osób poza sezonem?  Planuje wyjazd ale jesienią i nie bardzo wiem jakich się spodziewa cen.  Chodzi mi o taki przeciętny standard,  najważniejsze żeby było gdzie spać, wykąpać się  i zrobić coś  do jedzenia.

4

Hostele nie są takie tanie. Ostatnio szukalismy noclegu w hostelu i trzeba zapłacić min 50-60 zł za osobę w pokoju 2 osobowym. Ale ze współną łązienką ( co moim zdaniem nie wchodzi w grę)
Po sezonie nie powinno być problemu z rezerwacją noclegu. Polecam poszukać jakiegoś mieszkania na wynajem. Szczególnie, że bęziecie mogli korzystać z kuchni. Spory wybór mieszkań w Gdańsku jest na stronie Sun&Snow (może widziałaś reklamy w tv)

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » pokoje Gdańsk

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021