Dieta, treningi a mierzenie efektów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Dieta, treningi a mierzenie efektów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Dieta, treningi a mierzenie efektów

Cześć, wiem, że sugerowanie się tylko wagą jest niepoprawne, bo rozwijając mięśnie podczas chudnięcia często nie zmniejszamy wagi. Dlatego postanowiłam, że będę również mierzyć obwody ciała, co jakiś czas, aby mierzyć efekty treningów. Jakie partie powinnam mierzyć i w których miejscach?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów
Beciak28 napisał/a:

Cześć, wiem, że sugerowanie się tylko wagą jest niepoprawne, bo rozwijając mięśnie podczas chudnięcia często nie zmniejszamy wagi. Dlatego postanowiłam, że będę również mierzyć obwody ciała, co jakiś czas, aby mierzyć efekty treningów. Jakie partie powinnam mierzyć i w których miejscach?

Obwody tez moga sie zmieniac. Generalnie najlepiej patrzec calosciowo. Najlepiej regularnie robic pomiary w miejscu, gdzie robia analizy skladu ciala, wtedy widzisz dokladnie ile miesni, ile tkanki tluszczowej, ile wody.

Mowia, ze dobrze jest tez kupic sobie jakis lekko przyciasny ciuch i po prostu sprawdzac efekty probujac go zakladac smile

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów

W większości mierzy się na pewno brzuch na wysokości pępka oraz biodra w najszerszym miejscu. Możesz też mierzyć dodatkowo obwód uda i ramienia lub dodać partię na której najbardziej ci zależy. Pomiary też musisz robić o tej samej porze dnia, najlepiej rano przed pierwszym posiłkiem. Nie mierz się też zbyt często a jeśli już to bierz poprawkę na dzień cyklu bo u niektórych kobiet ma to bardzo duży wpływ na ilość wody w organizmie i duży przyrost centymetrów właściwie z dnia na dzień.

4

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów

ramioda, uda, talia, biodra

5

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów
Goorska19 napisał/a:

ramioda, uda, talia, biodra

Czy to miarodajne? Każda ma inną figurę. No i tutaj jedna wspólna norma nie jest odnośnikiem.

6

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów

te na których Ci zależy. Uda, talie, ramiona

7

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów

Ja zawsze rano się mierzyłam regularnie o tej samej porze zaczynając od górnych partii ciała czyli po kolei - barki, biceps, biust, talia, biodra oraz uda smile

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów

A ja nic nie sprawdzam. Znaczy nie wchodzę na wagę, po prostu odżywiam się w miarę zdrowo, jeżdżę na rowerze i moja sylwetka mnie zadowala:)

9

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów

Lustro. A mówiąc konkretnie - foty/filmiki przed/po. To jest najbardziej miarodajne.

10

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów

Moim zdaniem warto się ważyć i mierzyć obwody, to jest najbardziej miarodajne.

11

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów

Każdy jest zbudowany inaczej i tak naprawdę najważniejsze jest jak się czujemy sami ze sobą i czy waga np nie wpływa niekorzystnie na nasz stan zdrowia. Ja nie miałam nigdy problemów z nadwagą, ale niestety długo odżywiałam się źle (przede wszystkim ze względu na brak czasu na przygotowanie odpowiednich posiłków) co wiadomo jest nie zdrowe. Zdecydowałam się w końcu na catering dietetyczny i znalazłam Caterino .pl . Jestem bardzo zadowolona z tego cateringu. Nie chodzę głodna, porcje są w sam raz, bardzo smaczne i przygotowane z dobrej jakości produktów. Odkąd się tak żywię czuję się dużo lepiej

12

Odp: Dieta, treningi a mierzenie efektów

Każdy jest zbudowany inaczej i tak naprawdę najważniejsze jest jak się czujemy sami ze sobą i czy waga np nie wpływa niekorzystnie na nasz stan zdrowia. Ja nie miałam nigdy problemów z nadwagą, ale niestety długo odżywiałam się źle (przede wszystkim ze względu na brak czasu na przygotowanie odpowiednich posiłków) co wiadomo jest nie zdrowe. Zdecydowałam się w końcu na catering dietetyczny i jestem bardzo zadowolona (caterino ) Nie chodzę głodna, porcje są w sam raz, bardzo smaczne i przygotowane z dobrej jakości produktów. Odkąd się tak żywię czuję się dużo lepiej

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Dieta, treningi a mierzenie efektów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024