Jak ma się dieta Dukana do WZW B ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak ma się dieta Dukana do WZW B ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Jak ma się dieta Dukana do WZW B ?

Tak jak w temacie . Chciałabym zastosować ta diete tylko coś słyszałam że zbyt duża ilość białka szkodzi wątrobie ..

Wszystko przemija ? ludzie, miejsca i daty
To twoja droga tylko twoja, nic poza tym
To twój rachunek, twoje zyski i straty
Bo możesz nie mieć nic, ale czuć się bogatym
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak ma się dieta Dukana do WZW B ?

Dzieki za pomoc .. Na prawde tak mi pomogłyście  .

3

Witaj, nigdy nie stosowałam i raczej nie będę, ale sporo znajomych stosuje. Z tego co wiem to szkodzi nie tylko na wątrobę, ale chyba bardziej na nerki ten nadmiar białka. Na początku widzisz tylko efekty i jesteś tym zaślepiona, ale później mogą pojawić się problemy, choć słyszałam też, że jeśli tam się pije dużo wody i jeszcze coś można chyba temu zapobiec:) wiele nie pomogłam pewnie, musisz poczytać, najlepiej skombinuj tę książke tam na pewno wszystko jest:) ale moim zdaniem lepiej zainwestować w siłownię, nie jeść kolacji i to Ci pomoże i schudnąć zdrowo i wyrzeźbić piękną sylwetke:)
Pozdrawiam.

Reklama

4

Ćwiczenia daja efekt tylko na chwile , gdy ćwicze na prawde intensywnie , a później waga wraca do wyjściowej ;/ Ostatni posiłek jem o 20 i na prawde dużo nie jem bo 2 kromki ciemnego chleba to nie dużo i przez cały dzień rownież nie jem dużo i raczej regularnie . Na śniadanie 2 kromki , herbata , obiad to sa 2-3 ziemniaki i cos plus surówka lub półtorej chochelki zupy (bez chleba) . I nie wiem dlaczego tak sie dzieje .. Niektóre osoby sie pytają "Chłopczyk czy dziewczynka?" . Po takim pytaniu ręce mi opadaja sad Fakt nadwagi nie mam , bo przy wzroście 155cm ważę 58 - 60 kg , ale mam brzuch który nie chce zniknąć ..

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak ma się dieta Dukana do WZW B ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016