Temat: koktajle odchudzające Dieta Proteinowa w saszetkach

1).

Vital-max CFM Shake Dieta Proteinowa w saszetkach (na noc i na dzień)


2).

CFM Shake Dieta Proteiniowa to najwyższej jakości koktajl odchudzający stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Specjalnie dobrana receptura ?nocna? sprawia, że idealnie nadaje się do spożywania wieczorem a także przed snem. Możne być stosowany także w ciągu dnia, choć tutaj bardziej polecamy koktajl  na dzień. Niskokaloryczny, nie zawiera węglowodanów i tłuszczy.  Forma instant sprawia, że doskonale się miesza, rozpuszcza i świetnie smakuje. Łatwy w przygotowaniu- podawany w formie gotowych, odmierzonych porcji czyli saszetek. Koktajl wzbogaciliśmy dodatkowo o bogatą dawkę witamin i minerałów, co ma zapobiec wyjałowieniu organizmu osoby która jest na diecie. Produkt oparty jest wyłącznie na najlepszym na świecie białku serwatki- CFM, które produkowane jest w najlepszych światowych laboratoriach. Powstaje ono w wyniku procesu przepływu krzyżowego (cros flow microfiltration). Zawiera potężną dawkę aminokwasów oraz alfa-laktoalbuminy (odpowiedzialnej za system immunologiczny).

3).
Zamówiłam 2 koktajle na noc o smaku czekoladowym i truskawkowym oraz 3 na dzień o smakach bananowym waniliowym i czekoladowym. Faktycznie mieszają się wyśmienicie - bez problemu zamieszałam w szklance łyżeczką. Na początku nie rozumiałam o co chodzi z tymi saszetkami ale okazało się że każda porcja jest odmierzona dokładnie i zapakowana w oddzielną saszetkę, którą można ze sobą wziąć do pracy czy na uczelnie. Produkt smakuje dobrze, najbardziej przypodobały mi się smaki czekoladowy i truskawkowy.

Stosuję od paru dni więc ciężko mówić o efektach chociaż -1kg już jest smile

Konsultowałam się wiele razy w sprawie dawkowania z obsługą sklepu i dzięki nim zrozumiałam jak ważne w diecie jest stosowanie koktajli które mają dużo białka a mało węglowodanów i tłuszczy, których nie brakuje w innych produktach. Kiedyś stosowałam koktajl herbalife ale nie dość że cena była niekorzystna to jeszcze skład przerażający- spora dawka węglowodanów

szkoda że produkt póki co można zamówić tylko w Internecie- mam niedaleko domu aptekę i wolałabym tam kupić. Producent deklaruje że koktajle znajdą się niebawem w sklepach i aptekach- zobaczymy

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: koktajle odchudzające Dieta Proteinowa w saszetkach

Bardzo dobry produkt biorę już od 2 miesięcy efekty super!!! przed braniem ważyłam 80kg a teraz 60kg  20kg mniej ;-) jestem taka szczęśliwa.
Naprawdę polecam CFM SHAKE DIETA PROTEINOWA ZDECYDOWANIE NAJLEPSZA NA ŚWIECIE !!!!

Odp: koktajle odchudzające Dieta Proteinowa w saszetkach

cieszę się Mario ja właśnie zaczęłam dietkę i zakupiłam sobie 3 zestawy DUO - czyli koktajl na dzień i na noc wink jako wspomaganie diety bardzo fajna sprawa smile

4 Ostatnio edytowany przez apoteoza (2011-06-01 11:39:29)

Odp: koktajle odchudzające Dieta Proteinowa w saszetkach

moje znajome używały natomiast koktajli smakowych z serii Wellness link usunięty z powodu naruszenia regulaminu, aż 3 smaki do wyboru i są zadowolone:)