Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Strony Poprzednia 1 12 13 14

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 846 do 862 z 862 ]

846

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Wielbicielu wierzę,żekwadrat jest kolorowy,u mnie się pokazuje czarny.Ale nic nie szkodzi,zadowolę się Twoim opisem smile
Oo! Wojażyłeś się smile Coś nowego wyniosłeś ze swojej podróży?

Krejzolka hello:)

Bo ja do tej pory beczę, wytrzesz wreszcie mnie, czy mam taka zasmarkana chodzi?

Wytarłam Ci przecież już tę mordeczkę ! tongue

Nie mam natchnienia na szukanie, serio. Może za jakieś czas poszukam.

OK. Dopisałam Cię na moją listę ,,mam zdjęcia,ale nie pokażę,spadaj,nie chce mi się''. Myślę,że numer
126 do Ciebie pasuje smile

uż robię reanimację Twojego serduszka
A teraz otwieraj buzieńkę, Krejzi daje Ci swoje cenne powietrze.

A fuujj ! Mogłabyś następnym razem powstrzymać się od żarcia czosnku? yikes

Czemu od razu nie piszesz z czym, tylko muszę pytać ciągle?

Bo wtedy musisz więcej pisać big_smile  Krokiety były z kapustą i grzybami mniam.


Upiekłabym jakieś ciasto,ale nie wiem jakie hmmm coś z brzoskwinią lub wiśniami smile

Zobacz podobne tematy :

847 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2016-08-21 23:40:41)

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Emcia hellołłłłłłł! smile

Jak wytarłaś, jak już to zaschło!!! big_smile big_smile big_smile

Ja to zawsze numer 1, więc proszę zmienić!!! tongue tongue tongue

Noż Ty, życie Ci uratowałam, a Ty o czosnku wspominasz? tongue tongue tongue Uwielbiam czosnek i będę go dalej papusiała. big_smile big_smile big_smile
Niewdzięcznica!!!! tongue tongue tongue

Jak Ty mnie uwielbiasz!!! big_smile big_smile big_smile
Musisz czytać ciągle co Krejzoka pisze. big_smile tongue big_smile

Najbardziej lubię krokiety z samymi pieczarkami, potem z mięsem, ale nie pogardzę dobrymi krokietami z kapustą i grzybami.
Ja jestem wszystko żrąca. big_smile

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Emo, wiele nowości smile

849 Ostatnio edytowany przez Ema (2016-08-24 13:52:49)

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Hejka smile

Krejzi,a czy jadłaś już smażone dżdżownice z trawą ? smile Czy zjadłabyś golonkę albo tatara??

Wielbicielu podziel się choć jedną nowością,jeśli możesz smile A Ty Wielbicielu jadasz te potrawy?


Chyba poszlajam się chwilę po forum ...zajrzę tu i tam,ale zwłaszcza tam tongue

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D
Ema napisał/a:

Hejka smile

Krejzi,a czy jadłaś już smażone dżdżownice z trawą ? smile Czy zjadłabyś golonkę albo tatara??

Wielbicielu podziel się choć jedną nowością,jeśli możesz smile A Ty Wielbicielu jadasz te potrawy?


Chyba poszlajam się chwilę po forum ...zajrzę tu i tam,ale zwłaszcza tam tongue

Emo, dżdżownic nie jadam, ani tatara smile Natomiast dobrą golonką nie pogardzę. Z nowości: interesujące wycie szakali po nocach. Na półwyspie Peljesac znajduje się ich jedyne stanowisko w Europie.

851 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2016-08-25 20:39:27)

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D
Ema napisał/a:

Hejka smile

Krejzi,a czy jadłaś już smażone dżdżownice z trawą ? smile Czy zjadłabyś golonkę albo tatara??

Wielbicielu podziel się choć jedną nowością,jeśli możesz smile A Ty Wielbicielu jadasz te potrawy?


Chyba poszlajam się chwilę po forum ...zajrzę tu i tam,ale zwłaszcza tam tongue

Cześć. smile

Żadnej dżdżownicy nie jadłam.
A Ty jadłaś?

Golonkę jadłam.
Tatara chyba nie jadłam, ale zjadłabym, przynajmniej bym spróbowała. Kurcze, albo jadłam, coś mi świta.

I co, jak tam na forum? big_smile

Aha, dwa dni temu byłam z Przyjaciółką na shoppingu i spotkaliśmy Jej Znajomą, no i tak sobie gadały i w pewnym momencie podchodzi do nas starszy Pan i pyta się mnie po angielsku czy jestem Włoszką, bo jestem belissima i jakieś inne słowa o mojej piękności. Upierał się, że na pewno jestem Włoszką. big_smile

Potem jadąc autem z zakupów, sobie tańczyłam przy radio i jak stałyśmy na światłach, odwracam się w bok, a tam Kobiety śmieją się ze mnie, jak zobaczyła, że się patrzę to też zaczęła tańczyć. smile Jak, żeśmy się wyprzedzały to tańce były i w Ich aucie i naszym. big_smile big_smile big_smile

Parę tygodniu temu też z moją Przyjaciółką, jak szłam do sklepu to Pan pijący piwo w kuflu krzyczał do mnie, że jestem taka siaka i owaka (czyt. piękna tongue), jak moja Przyjaciółka się odwróciła to On się zbulwersował, że to ja mam się obrócić a nie Ona. Po wyjściu ze sklepu, On dalej czekał przed barem i był bardzo happy, że może mnie zobaczyć i sobie pogadać. tongue tongue tongue

A Ty, masz takie fajne historie?
Albo Ty, Wielbicielu?

Mam zarąbistych adoratorów, przed albo po 70-tce, zajefajnie. tongue

852 Ostatnio edytowany przez Ema (2016-08-27 21:59:39)

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Wielbicielu czy wycie szakali jest w jakiś sposób przerażające? yikes

Krejzi,

nie jadłam nigdy żadnych robali i nie zamierzam,ale znałam kiedyś kogoś,kto sobie dżdżownice smażył na patelni (blee)

Tatara bym w życiu nawet nie spróbowała. Nie jem wielu rzeczy. Golonkę co ciekawe kiedyś jadłam z moim tatą za dzieciaka,
ale teraz się nie tknę.
Choć jak sobie tak pomyślę,gdybym znalazła się sama w jakieś dżungli,głodna od kilku dni to i pewnie robale bym z chęcią zeżarła.
Wiele stron siebie poznajemy w sytuacjach,z którymi wcześniej nie przychodziło nam się mierzyć. Los mnie sprawdził już nie raz. wink

Na forum nic dla siebie nie znalazłam.Korciło mnie w kilku miejscach coś od siebie wtrącić,ale zaraz się powstrzymałam na szczęście.

Muszę koniecznie wziąć na zoom Twoje zdjęcie i poszukać w Tobie Włoszki.Dam znać jak mi poszło smile
Jesteś zdecydowanie atrakcyjną kobietą,nie dziwi mnie fakt,że oglądają się za Tobą panowie. Może to szansa na sponsora? lol
A tak na serio starsi panowie już swoje przeżyli,więc jak widzą atrakcyjną kobietę potrafią to po prostu powiedzieć wprost i to jest
absolutnie sympatyczne i pozytywne,młodzi chłopcy są jeszcze zbyt młodzi i głupi ,boją się nazywać oczywistości po imieniu smile

Tak,miałam podobne sytuacje. Ale jedna zapadła mi wyjątkowo w pamięć z powodu pewnych okoliczności.
Miałam wtedy chyba 19 lat,szukałam pracy. Byłam na próbnej nocnej zmianie w piekarnio-cukierni.
Nie było to miejsce w którym chciałabym pracować ze względu na wiele spraw. Ale o tym może kiedy indziej.
Pamiętam,że to było lato,wracałam z tej nocki,już po odmowie pracy,czułam się taka zdołowana,jakaś niepotrzebna nikomu...
Po jednej stronie chodnika,po którym szłam taka zasmucona,stał starszy pan,który sprzedawał truskawki.
I wiesz co,zrobił tak mało,a zarazem tak wiele. Zaczepil mnie,(bo nie zamierzałam kupować truskawek) i powiedział:
,,A czemu taka piękna dziewczyna tak się smuci? Głowa do góry,całe życie przed tobą'' po czym poklepał mnie po ramieniu,
podarował koszyczek truskawek i przez cały ten czas się usmiechał,był taki miły i ciepły. Tak jakby wiedział,że tego właśnie potrzebowałam
w tamtym momencie,tylko,że dopóki się to nie wydarzyło,ja nie miałam pojęcia,że tego potrzebuję.
Spojrzeliśmy sobie w oczy i poszłam. Dla mnie było to coś magicznego. Sprawił,że mój dzień się rozpogodził smile

Wyjaśnij mi kochana,jak się tańczy w samochodzie?? yikes

Ciekawe i zabawne są te Twoje historie smile Poproszę o jeszcze .

Uwielbiam wracać do wspomnień,ale tylko do tych dobrych oczywiście. Pracowałam kiedyś z takim Sebastianem na nockach.
Jejk,jak nam się świetnie razem pracowało,to było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju,trudno to nawet opisać.

Kiedy miałam 16 lat poznałam trzech Ukraińców,(ok.30 lat) mieszkali w hotelu robotniczym na przeciwko mojego bloku.
Zawsze mnie zaczepiali,a potem jeden nie chciał mi dać spokoju,aż sie wystraszyłam. Eh to były dzieje.

Utkwił mi w pamięci jeszcze taki Janek. Nie dobra stop! Bo spać nie pójdę,a na 6am do roboty hmm


Pytanie na dziś : Czy posiadacie jakieś talenty? Nie wiem,śpiew,taniec,malowanie ?? smile

DOBRANOC ROBACZKI big_smile :*

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Emo, raczej jest oryginalne i na swój sposób- zabawne smile
Z talentów, moje zdolności rysunkowe znajdują się na skali ujemnej. Natomiast piszę wiersze smile

854

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Hello smile

Moje zdolności rysunkowe pozostawiają wiele do życzenia big_smile Ogólnie uważam,że jestem uzdolniona w jakimś kierunku,
tylko jeszcze nie dowiedziałam się w jakim tongue

855

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

-hey Emcia

-cześć Ema

-co tam u Ciebie?

-wszystko spoko,a u Ciebie?

-też spoko,dzięki

smile

856 Ostatnio edytowany przez Ema (2016-09-07 13:34:56)

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Wielbicielu,link urodzinowy od Ciebie dla mnie dziś działa big_smile  Piosenka ładna,dziękuję smile

Akurat dobrze się wpasowało ,gdy jestem w tej kafejce sama,opuszczona. smile

857 Ostatnio edytowany przez Ema (2016-09-07 13:46:06)

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Jak się dodaje zdjęcie?

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D
Ema napisał/a:

Jak się dodaje zdjęcie?

Emo w ten sposób:
[img]w tym miejscu wklejasz skopiowany adres odnośnika[/img]

859

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

A dziękuję bardzo smile  Kiedyś wiedziałam jak się to robi .

860 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2016-10-20 23:35:53)

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D
Ema napisał/a:

Wielbicielu czy wycie szakali jest w jakiś sposób przerażające? yikes

Krejzi,

nie jadłam nigdy żadnych robali i nie zamierzam,ale znałam kiedyś kogoś,kto sobie dżdżownice smażył na patelni (blee)

Tatara bym w życiu nawet nie spróbowała. Nie jem wielu rzeczy. Golonkę co ciekawe kiedyś jadłam z moim tatą za dzieciaka,
ale teraz się nie tknę.
Choć jak sobie tak pomyślę,gdybym znalazła się sama w jakieś dżungli,głodna od kilku dni to i pewnie robale bym z chęcią zeżarła.
Wiele stron siebie poznajemy w sytuacjach,z którymi wcześniej nie przychodziło nam się mierzyć. Los mnie sprawdził już nie raz. wink

Dokładnie, ja jakiś czas temu nauczyłam się, żeby nie być pewny na 100%, że się czegoś nie zrobi bądź zrobi.
Nigdy nie ma się pewności i nie powinno się jej mieć, jak zareagujemy w danym momencie, w danej sytuacji.

Ema napisał/a:

Na forum nic dla siebie nie znalazłam.Korciło mnie w kilku miejscach coś od siebie wtrącić,ale zaraz się powstrzymałam na szczęście.

Szkoda, może byśmy się popstrykały czasem tongue
Aczkolwiek masz racje, czasami nie warto pisać, chociaż jak dla mnie to bardzo trudne. tongue

Ema napisał/a:

Muszę koniecznie wziąć na zoom Twoje zdjęcie i poszukać w Tobie Włoszki.Dam znać jak mi poszło smile

Na zdjęciach nie widać mojej niby południowej urody, przynajmniej nikt mojego zdjęcia tak nie skomentował.
Na żywo co jakiś czas słyszę takie rewelacje. big_smile

Ema napisał/a:

Jesteś zdecydowanie atrakcyjną kobietą,nie dziwi mnie fakt,że oglądają się za Tobą panowie. Może to szansa na sponsora? lol
A tak na serio starsi panowie już swoje przeżyli,więc jak widzą atrakcyjną kobietę potrafią to po prostu powiedzieć wprost i to jest
absolutnie sympatyczne i pozytywne,młodzi chłopcy są jeszcze zbyt młodzi i głupi ,boją się nazywać oczywistości po imieniu smile

Dzięki za komplement, podobno jak kobieta mówi/pisze kobiecie komplement liczy się podwójnie. tongue
Czyli co, jednak uważasz, że prędzej znajdę sponsora a nie chłopaka? big_smile tongue big_smile

Ema napisał/a:

Tak,miałam podobne sytuacje. Ale jedna zapadła mi wyjątkowo w pamięć z powodu pewnych okoliczności.
Miałam wtedy chyba 19 lat,szukałam pracy. Byłam na próbnej nocnej zmianie w piekarnio-cukierni.
Nie było to miejsce w którym chciałabym pracować ze względu na wiele spraw. Ale o tym może kiedy indziej.
Pamiętam,że to było lato,wracałam z tej nocki,już po odmowie pracy,czułam się taka zdołowana,jakaś niepotrzebna nikomu...
Po jednej stronie chodnika,po którym szłam taka zasmucona,stał starszy pan,który sprzedawał truskawki.
I wiesz co,zrobił tak mało,a zarazem tak wiele. Zaczepil mnie,(bo nie zamierzałam kupować truskawek) i powiedział:
,,A czemu taka piękna dziewczyna tak się smuci? Głowa do góry,całe życie przed tobą'' po czym poklepał mnie po ramieniu,
podarował koszyczek truskawek i przez cały ten czas się usmiechał,był taki miły i ciepły. Tak jakby wiedział,że tego właśnie potrzebowałam
w tamtym momencie,tylko,że dopóki się to nie wydarzyło,ja nie miałam pojęcia,że tego potrzebuję.
Spojrzeliśmy sobie w oczy i poszłam. Dla mnie było to coś magicznego. Sprawił,że mój dzień się rozpogodził smile

I dlatego warto uśmiechać się do ludzi ot tak, a może komuś chodź przez chwilę zaświeci słonko w duszy. smile

Ema napisał/a:

Wyjaśnij mi kochana,jak się tańczy w samochodzie?? yikes

Ciekawe i zabawne są te Twoje historie smile Poproszę o jeszcze .

Normalnie, siedzisz sobie na fotelu i nagle zaczynasz kręcić całym ciałem i oczywiście od razu "banan" na buźce, zajefajne uczucie!!! smile smile smile

Na razie mam pustkę w mym umyśle, a spoko, jak co to dopiszę. smile


Ema napisał/a:

Pytanie na dziś : Czy posiadacie jakieś talenty? Nie wiem,śpiew,taniec,malowanie ?? smile

DOBRANOC ROBACZKI big_smile :*

Uwielbiam śpiewać, ale moi słuchacze nie koniecznie, ba nie znoszą tego. big_smile tongue big_smile
Uwielbiam tańczyć, podobno fajnie tańczę, ale solo, nie lubię tańczyć z kimś.
Malowanie hahah.

Mam dwa talenty:
1. Wkurzanie ludzi, oj w tym jestem mistrzynią!!! tongue tongue tongue
2. Śmiech, potrafię nim zarażać każdego!!! smile smile smile



Ema napisał/a:

-hey Emcia
-cześć Ema
-co tam u Ciebie?
-wszystko spoko,a u Ciebie?
-też spoko,dzięki
smile

UWIELBIAM CIĘ!!! smile smile smile

861

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Yo

862

Odp: Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D
Ema napisał/a:

Yo

Załamka, tylko tyle masz do napisania? tongue tongue tongue

Posty [ 846 do 862 z 862 ]

Strony Poprzednia 1 12 13 14

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Witajcie w naszej bajce - netkafejka ! :D

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024