39

Odp: Gdzie najlepiej kupować i gdzie kupujecie kosmetyki i perfumy?

Każdy na pewno ma swoje zdanie. Ostatnio najczęściej kupuję w Naturze. Mają bardzo fajne kosmetyki kolorowe z KOBO professional, i Sensique. Uwielbiam ich mydła w płynie Seyo, są świetne. No i zdecydowanie jestem uzależniona od zapachu żeli pod prysznic, które tam mają. Cenowo też według mnie jest u nich w porządku.

Zobacz podobne tematy :

40

zgadzam się, ale trzeba każdy sklep, drogerię sprawdzić samemu, też pod względem asortymentu i jego jakości

41

ja ostatnio zaczełam się przekonywac do perfum ze sklepów z ciuchami, np. w New looka, zary.

42

Ja kosmetyki kupuje w drogeriach, zawsze poluje na promocje :). Na promocjach -49% w Rossmanie naprawde mozna zrobic niezle zapasy. Lubie tez Nature albo czasem male prywatne drogeryjki w moim miescie, ale czesto mam wrazenie, ze tusze sa tam przestarzałe wiec staram sie uwazac. Jedynie mam problem z perfumami, bo mam wrazenie, ze sa nietrwale mimo, ze kupuje wg mnie w dobre marki.

"Cokolwiek zamierzasz zro­bić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię."

Johann Wolfgang Goethe

43

Ja najczęściej odwiedzam Drogerie Natura, po pierwsze mam blisko a po drugie, mam tam kilka perełek, które kupuję tylko tam, jak tusz do rzęs My Secret. Poza tym często i gęsto mają promocje, a ja lubię tanio :)

44

Kupuję w różnych drogeriach - w zależności od tego, gdzie akurat jest promocja i czego potrzebuję. Mam ten komfort, że w galerii handlowej koło mojego domu jest Rossman, Superpharm, Kontigo, Hebe, Douglas, Sephora i Inglot + wyspa GoldenRose, więc wybór mam duży z różnych półek cenowych.

Jeśli chodzi o perfumy to Superpharm lub iperfumy.pl - ceny są bardzo korzystne, a towar oryginalny.

45

W sklepie fryzjerskim (mają najskuteczniejsze wg mnie odzywki do włosów), Rossmanie, w sklepie ze zdrową żywnością (tak, w tym który mam na myśli są też kosmetyki).

46

Kosmetyki do makijażu kupuje w Rossmanie albo Super- Pharm, bo mają najlepsze promocje jak dla mnie. Szampony i maseczki zamawiam przez internet na biutiq.pl, bo w mojej mieścinie nie ma za dużego wyboru :(

47

Ja natomiast perfumy kupuję przez internet. Najlepszy wybór mają na stronie galeriazapachow. Tam kupuję moją ukochaną Lolitę Lempicką. Super damskie perfumy tam są. Ceny atrakcyjne, zapachy naprawdę trwałe dobrej jakości, a sprzedawca sprawdzony i uczciwy. Polecam!!

48

Ponieważ większość z polecanych tu sklepów Internetowych jest oczywistym spamem jedno-postowców, to chciałabym uzyskać info od normalnych netkobiet :D
Chodzi o sprawdzoną perfumerię z dużym wyborem.

Kiedyś zakupy robiłam przede wszystkim w sephorze i dopiero niedawno zorientowałam się jakie ceny tam są z kosmosu, nawet z rabatami (głupia ja). Co do kolorówki i pielęgnacji to korzystam z netu od dłuższego czasu, ale nie wiem gdzie się zaopatrzyć jeśli chodzi o zapachy.

49

twisted87 napisał/a:

Dla mnie Rossmann jest drogi. Niby są promocje, niby sieciówka markowa, ale często te promocje to pic. Bo cena promocyjna to cena normalna w innych drogeriach i marketach.

Mam podobne odczucia. Jedynie promocje -49% jakoś ratują sprawę - mam na myśli kosmetyki kolorowe, bo tu moim zdaniem ceny najbardziej się różnią. Ceny podkładów są szczególnie łatwe do porównania - o 20-30 zł tańsze znajdę w drogeriach internetowych (znanych, cenionych, o dobrej opinii). Dla mnie to bardzo duża różnica.

50

Ja ostatnio natknęłam się na drogerię makeup.pl - mnóstwo oryginalnych perfum i kosmetyków (prócz gąbeczek beauty blender :( ), a wysyłka zawsze za darmo kurierem, niezależnie od ceny zamówienia, więc super :)
Za byle szamponem już nie lecę do sklepu, bo w przeciągu dwóch dni będę miała dostarczony pod drzwi przez kuriera :) I jeszcze jakiś gratis może wpaść.

51

Ja kupuję tylko w sklepach stacjonarnych. W tych internetowych boję się że trafię na podróbkę.

52

Czesto gesto na promocjach, np rossmanowski wiosna i  jesienia ;) mozna sie super oblowic ;) perfum nie kupuje, bo moj brat mi zawsze przywozi w podarku, jest marynarzem, plywa doslownie po calym swiecie ;) A takie swoje ulubione kosmetyki to kupuje stacjonarnie w golden rose lub tez na ich stronie ;) Ostatnio zakupilam swietna, a nawet rewelacyjna baze pod cienie-eyeshadow primer, ktora mega dobrze utrzymuje cien na powiece!

53

Większość kosmetyków kupuję w Oriflame, część w Rossmannie i aptece

[tu był niedozwolony link]

54

podstawowe kosmetyki i środki higieniczne - popularne drogerie (Hebe, Rossmann, Natura, Super Pharm), w których zazwyczaj sprawdzam, czy są jakieś promocje (zawsze da się coś zaoszczędzić),
perfumy - tylko perfumerie stacjonarne (boję się, że trafię na podróbki),
kremy do twarzy (używam Clareny, bo tylko ta seria mi nie szkodzi) - sprawdzona kosmetyczka na Allegro (są w Douglas, ale ceny kosmiczne)

55

Ja robię zakupy w hurtowni kosmetycznej Splendore, poleciła mi ją koleżanka, która zaopatruje tam swój salon. Mają naprawdę duzy wybór kosmetyków i akcesoriów. Znalazłam u nich bardzo fajne kosmetyki naturalne Organic Series z dużą ilością skladników aktywnych, dla mnie kosmetyki naturalne to podstawa.

56

W rossku kupuję bo mam 2 drogerie obok na osiedlu, do hebe mam dalej ale tam rzadko są promocje które mnie interesują. Idę zaraz na spacer to zobaczę czy nie ma czegoś nowego. Zależy mi najbardziej na olejku hydra care do mycia twarzy bielendy bo mi się już kończy i dobrze by było kupić taniej.

57 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2017-12-17 22:10:53)

Ja kupuję teraz najczęściej w Hebe, bo wydaje mi się, że jest tam większy wybór, fajne promocje i jest sporo kosmetyków naturalnych, które polubiłam np Nacomi, a gdzie indziej ciężko je dostać, chyba że przez Internet. Do Rossmana też czasem idę, ale częściej po drobniejsze rzeczy. Czasem coś ciekawego jest w Kontigo, mam w mieście obok :) Perfum raczej nie kupuje, zapachy szybko mi się nudzą. Czasem wodę toaletową po prostu kupię np w Hebe.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

58

Husky napisał/a:

Ponieważ większość z polecanych tu sklepów Internetowych jest oczywistym spamem jedno-postowców, to chciałabym uzyskać info od normalnych netkobiet :D
Chodzi o sprawdzoną perfumerię z dużym wyborem.

Kiedyś zakupy robiłam przede wszystkim w sephorze i dopiero niedawno zorientowałam się jakie ceny tam są z kosmosu, nawet z rabatami (głupia ja). Co do kolorówki i pielęgnacji to korzystam z netu od dłuższego czasu, ale nie wiem gdzie się zaopatrzyć jeśli chodzi o zapachy.

Stary post, ale może Ci się przyda. Perfumerie są drogie, chyba wszystkie. No szkoda by mi było kasy, zwłaszcza, że za perfumami nie szaleje, jak pisałam wyżej. Słyszałam jednak od kogoś, że taniej często jest na na stronie iperfumy.pl i chyba bez podróbek.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

59 Ostatnio edytowany przez mallwusia (2017-12-17 23:43:06)

Kupuję bardzo często perfumy, zawsze w sklepach internetowych, np. dolce, e-glamour, perfumesco, pachnidełko, parfems, euforia, perfumyonline.pl, perfumeria Anna (polecam). Nigdy nie trafiłam na podróbkę, aczkolwiek trzeba mieć świadomość, że większość starych zapachów przeszło reformulację i zarówno moc jak i trwałość pozostawiają obecnie wiele do życzenia.
p.s. absolutnie odradzam kupowanie perfum na allegro, chyba że w w/w sklepach, ponieważ tam aż roi się od podróbek

60 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-28 13:55:31)

Perfumy tylko na spam oraz Douglas, jeśli coś jako nie-tester. Kosmetyki na spam najczęściej :)

61

Ja od siebie polecam sprawdzić lakiery do paznokci od spam , ale mają o wiele więcej kosmetyków. Lakiery długo trzymają, jest mega duży wybór a ceny nie wygórowane. Poza tym często są jakieś promocje i outlety.

62 Ostatnio edytowany przez rozak (2018-06-30 08:32:50)

ja kupuję kosmetyki przez internet, bo to super wygodny sposób, ostatnio trafilam na spam ,mają bardzo fajne kosmetyki

Strona spam  dobre kosmettki, duzy wybor i cena serio ;)

64 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-16 10:34:41)

spam , spam - staram się nie wydawać zbyt dużo na zapachy, więc zawsze stawiam na testery

65

kosmetyki zazwyczaj kupuję w Rossmannie jednak perfumy zamawiam przez internet zazwyczaj kupuję testery ze względu na atrakcyjną cenę

66 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-09 15:01:43)

Ja kosmetyki kupuję tylko i wyłącznie na stronie spam Duży wybór kosmetyków profesjonalnych, szybka wysyłka, fajne katalogi i próbki. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. :)

67

Ja stacjonarnie kupuje w marketowych drogeriach, ale np. perfumy tylko w klepach internetowych ze względu na zbyt duże różnice cenowe, oczywiście na korzyść internetu.

68

Jest pełno ciekawych sklepów internetowych w których można zakupić dobre perfumy. Ja preferuje tylko znane marki i znane sklepy !

69 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-22 19:28:21)

Polecam sklep internetowy spam bardzo duży wybór kosmetyków, fajna cena, szybka wysyłka :)