Fantazje seksualne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Fantazje seksualne?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 72 z 72 ]

66 Ostatnio edytowany przez mcnt (2012-07-23 22:19:26)

Odp: Fantazje seksualne?

Lecz nie chodzi o to żebym to tylko ja miała radochę, bo co z tego. Jemu też powinno sprawiać radość spędzanie czasu we dwoje i też powinien tego chcieć, a nie tylko ja tongue




fairytale napisał/a:

To on Ci wszystko stawia w sensie, ze nie musisz zwracać kasy, czy po prostu pożycza? Bo to jest różnica.

Nie no, pożycza. Ale kiedy ja mu to oddam to nie wiem...jestem na takich studiach które kasy i czasu wymagają(i tu nie chodzi o czesne bo jestem na dziennych), szczególnie ostatnio.
Najchętniej bym z nim po najmniejszej linii oporu szła i nie chadzała do knajpek przy okazji spaceru tylko kanapki ze sobą nosiła jak to kiedyś robiłam. Ale NIE, nie ma mowy bo musi być ciepłe jedzenie. On z kolei sam sobie nie zamówi bo nie chce wyjść na świnię. No taki mały terror smile

Kiedyś w  ogóle wszystko było łatwe. Luz, kanapki, auto stop jako forma transportu.. smile

Oczywiście był okres kiedy byłam w stanie bez większych wyrzeczeń postawić mu przysłowiowe piwo, ale to było grubo ponad rok temu...

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Fantazje seksualne?

mcnt, będzie mu to sprawiało radochę, ale najpierw musi nauczyć się "nie stawiania wciąż na swoim". Jak z tym sobie poradzicie, to potem będzie już sama radocha big_smile tongue

68

Odp: Fantazje seksualne?

Czy ja wiem, czy taka radocha z tego będzie...
Facet zdaje się rządzić w tym związku, ja takie wrażenie odnosze. A dziewczyna się mu podporządkowuje, bo pożycza jej kase... To już lepiej pożyczyć od kogoś innego, kto nie będzie Ci stawiał warunków.
Jak się kogoś nauczy pewnego stanu rzeczy to później ciężko oduczyć. A możliwe, ze w ogole nie da się oduczyc bo ten typ tak ma... Ale czy warto z takim się wiązać? Z mojego punktu widzenia nie, ale nie będę narzucać komuś swojego zdania.

69

Odp: Fantazje seksualne?

fairytale, być może masz rację... no ale spróbować można... może nic nie zyska, ale nic tez nie straci wink

70

Odp: Fantazje seksualne?

Próbować może, tylko musi zacząć coś robić w tym kierunku.

71 Ostatnio edytowany przez mcnt (2012-07-23 23:05:16)

Odp: Fantazje seksualne?

No fakt, trochę spuszczam z tonu bo jak na razie on mi stawia/pożycza choć go o to nie proszę. Ale nie należę do osób które można podporządkować. No, może przez jakiś czas się dawałam bo to był mój pierwszy związek. Teraz jednak się nie daję. Zrobiłam sobie ostatnio od niego przerwę i się nie widzieliśmy. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej bo się mniej denerwuję big_smile
Spotkam się z nim za jakiś czas pewnie. Pogadam i spokojnie wytłumaczę jak upośledzonemu dziecku dlaczego pewne rzeczy sprawiają że nie czuję się komfortowo. Sama jestem ciekawa jakie będą skutki.

Wiem, niektórzy mogą patrzeć na mnie jak na dziwaka że dopiero teraz mam pierwszego faceta. Mi trudno przychodzi takie coś jak zakochanie się. Zawsze na pierwszym miejscu stawiałam na rozwój osobisty a nie na romanse.

Posty [ 66 do 72 z 72 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Fantazje seksualne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024