10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 131 do 151 z 151 ]

131

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach
MagdaLena1111 napisał/a:

Po prostu cieszę się, że ten rząd nie spanikował i nie zamyka szkół, nie robi lockdownu dla całego społeczeństwa, a jedynie akcentuje potrzebę ochrony osób starszych.

Ależ spanikował, pół roku temu. Wtedy zamknął szkoły kiedy było 200-300 wykrywanych zakażeń. Teraz nie zamyka, bo mu się kasa skończyła. Mamy 100 miliardów deficytu w tym roku i ponad 80 na przyszły rok, czyli m.in. kosztów wypłacania rodzicom zasiłków kiedy nie mogą zostawić dziecka samego w domu. Przecież właśnie panicznie próbują zabrać Polakom więcej pieniędzy, z podwójnego opodatkowania spółek komandytowych, podwójnego opodatkowania Polaków zarabiających za granicą, ozusowaniu wszystkiego co się da. To już jest panika. Podwójne opodatkowanie spółek komandytowych to droższe mieszkania na rynku, bo ponad połowa oddawanych mieszkań jest budowana przez spółki komandytowe. Jeśli zmienią formę prawną, to będzie to podstawa do zwrotu pomocy publicznej z tytułu Tarcz, jeśli z takiej korzystały lol

Zobacz podobne tematy :

132

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach
Snake napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Po prostu cieszę się, że ten rząd nie spanikował i nie zamyka szkół, nie robi lockdownu dla całego społeczeństwa, a jedynie akcentuje potrzebę ochrony osób starszych.

Ależ spanikował, pół roku temu. Wtedy zamknął szkoły kiedy było 200-300 wykrywanych zakażeń. Teraz nie zamyka, bo mu się kasa skończyła. Mamy 100 miliardów deficytu w tym roku i ponad 80 na przyszły rok, czyli m.in. kosztów wypłacania rodzicom zasiłków kiedy nie mogą zostawić dziecka samego w domu. Przecież właśnie panicznie próbują zabrać Polakom więcej pieniędzy, z podwójnego opodatkowania spółek komandytowych, podwójnego opodatkowania Polaków zarabiających za granicą, ozusowaniu wszystkiego co się da. To już jest panika. Podwójne opodatkowanie spółek komandytowych to droższe mieszkania na rynku, bo ponad połowa oddawanych mieszkań jest budowana przez spółki komandytowe. Jeśli zmienią formę prawną, to będzie to podstawa do zwrotu pomocy publicznej z tytułu Tarcz, jeśli z takiej korzystały lol


Większość państw spanikowała w marcu.
Wierzysz w ogóle, że zadeklarowana dziura budżetowa to wynik lockdownu? Przecież środki z UE mniej więcej odpowiadały wysokości dopłat z budżetu dla przedsiębiorców i pracowników. Myślę, że doszło po prostu do ujawnienia dziury, bo pojawiła się ku temu świetna okazja.
Z tego samego powodu rosły wcześniej, rosną i będą rosnąć obciążenia podatkowe.

133

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach
MagdaLena1111 napisał/a:

Wierzysz w ogóle, że zadeklarowana dziura budżetowa to wynik lockdownu? Przecież środki z UE mniej więcej odpowiadały wysokości dopłat z budżetu dla przedsiębiorców i pracowników. Myślę, że doszło po prostu do ujawnienia dziury, bo pojawiła się ku temu świetna okazja.
Z tego samego powodu rosły wcześniej, rosną i będą rosnąć obciążenia podatkowe.

Tak o UE i podatkach.
Wiecie, że UE chce zacząć wprowadzać ogólnoeuropejskie podatki? Żeby sobie budżet poratować, bo "koronawirus". Na razie tylko 3, ale pewnie  się rozkręcą.

134

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach
Znerx napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Wierzysz w ogóle, że zadeklarowana dziura budżetowa to wynik lockdownu? Przecież środki z UE mniej więcej odpowiadały wysokości dopłat z budżetu dla przedsiębiorców i pracowników. Myślę, że doszło po prostu do ujawnienia dziury, bo pojawiła się ku temu świetna okazja.
Z tego samego powodu rosły wcześniej, rosną i będą rosnąć obciążenia podatkowe.

Tak o UE i podatkach.
Wiecie, że UE chce zacząć wprowadzać ogólnoeuropejskie podatki? Żeby sobie budżet poratować, bo "koronawirus". Na razie tylko 3, ale pewnie  się rozkręcą.

Podobnie, jak wspólne dzielenie długu.
Sowietbiurokraci z Brukseli dzielnie przyspieszają proces federacji, nim kryzys rozsadzi im organizację.

135

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach
Lucyfer666 napisał/a:

Podobnie, jak wspólne dzielenie długu.
Sowietbiurokraci z Brukseli dzielnie przyspieszają proces federacji, nim kryzys rozsadzi im organizację.

I tak rozsadzi. Zarzynanie własnej gospodarki to nie jest sposób na sukces.

I w efekcie, niski europejski wzrost gospodarczy będzie jeszcze niższy.
Koronawirus przez 2-3 lata nie przejdzie, wszystkie "biurowe" firmy pójdą w telepracę i "wyjadą do Indii" żeby optymalizować koszty.
Robotyzacja/AI "wykończy" sporą część zawodów, w pierwszej kolejności tych pracochłonnych... ale "lekarza pierwszego kontaktu AI", covid-proof, też sobie mogę wyobrazić. 

I za 10 lat będziemy mieli, po rewolucji przemysłowej 4.0, komunistyczny raj z "dochodem gwarantowanym", bo i tak nic innego nie będzie. No dobra, moze za 30...

136

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie pierwszorzędną rzeczą w realnym dochodzie jest swobodny przepływ towarów( strategiczne z regulacją) ludzi i usług.
nasz krajowy popyt jest słabszy niż się wam wydaje. Po prostu mówiąc- nie jesteśmy bogaci, a na Zachodzie  ludzie mają zasoby. Jak będą jakieś bariery, bo ktoś ma przekonanie że nasza gospodarka taka super, to się może mocno zdziwić. ogólnie taki wielki europejski Rynek opłaca się nam wszystkim w EU.
regulacje klimatyczne, to ostatni dzwonek by coś zacząć robić na skalę światową.

137 Ostatnio edytowany przez Znerx (2020-10-11 16:06:20)

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach
Ela210 napisał/a:

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie pierwszorzędną rzeczą w realnym dochodzie jest swobodny przepływ towarów( strategiczne z regulacją) ludzi i usług.

I po to nas brali do UE.
Żeby zassać tanią siłę roboczą/tych kilku wybitnych co będą chcieli dobrze zarabiać i dostać się do naszego rynku. Że jestem szurem? wink Co zatem powiesz na działania Francji i "dyrektywy o pracownikach delegowanych" (co ciekawe pensje równane tylko "w górę", jak takie Polak pojedzie do Francji... ale np. jak Francuza przyślą do PL to już mu nie płacą według polskich standardów. Kompletny brak logiki i dowód na polityczność) , "afery z firmami transportowymi",  itd.?
To jest biznes, a jak widać po UK to można z niego wyjść, jak się przestaje opłacać.

ogólnie taki wielki europejski Rynek opłaca się nam wszystkim w EU.

Opłaca się tym którzy są konkurencyjni. Czyżby dlatego KE chciała zmienić cel klimatyczny, na 2030, z 40% do 55%? Pomimo wcześniejszych negocjacji (właśnie tych 40%). I to w sytuacji koronakryzysu, kłótni o fundusze na koronapomoc, ujemnego wzrostu gospodarczego, kompletnie niepewnej przyszłości...

egulacje klimatyczne, to ostatni dzwonek by coś zacząć robić na skalę światową.

Fossil CO2 Emissions 2017:
- Chiny - 30% (i tam wszystkie ekologiczne EU kropo wywożą produkcję);
- USA - 14%
- całe UE - 9,5%
- Indie - 6,5%

Już widzę, jak UE redukując swoje 9,5 do, powiedzmy 8%, ratuje świat. Chiny coś sobie deklarują ale wiadomo, tak serio to zrobią to co im się opłaci i nikt ich do niczego nie zmusi.

138 Ostatnio edytowany przez authority (2020-10-11 16:52:09)

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

Za ruchem antycovidowym stoi Marcin Rola http://twitter.com/MarcinRola89/status/ … 626099201. Faxwt dostał się do sejmuz ruchu kukiz15 To kontrolowana opozycja anty covidowa tak naprawdę związana ze środowiskiem narodowców oraz bardziej fanatycznym skrzydłem PISu o czym rząd wie oni będą pompowani. Dla PISu oznacza to że nie musza martwić się o liczbę chorych ile umarło bo w końcu epidemii nie ma. Zauważcie że wpolityce wgospodarce wmerium niedługo powstanie serwis wpolsce. Za większość podpowiadaj firma Futria do której większość udziałów ma Jacek Karnowski oraz Grzegorz Bierecki wszyscy  związani z PIS a tu taki "wyjątek" rodzynek  wrealu Marcina Roli . Te  w dla mnie oznacza raka takie dość cele skojarzenie z reszta chyba jedyne możliwe wyjaśnienie.

139 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-10-11 17:00:44)

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

Nie wiem na ile pracownicy i firmy  czują się wyssani. Czy Ukraińcy czują się wyssani przez Polaków? Nie sądzę.
Jako przedstawiciel branży sp turystycznej nie czułam się wyssana przez  turystów  z EU, przeciwnie.
Natomiast krajowi to praca na granicy opłacalności, no chyba że ktoś  ma pensjonat nad morzem.  Więc  pewnie w różnych branżach jest różnie. Natomiast nawet jak konkuruje się z firmami z EU w kraju. To są też korzyści z otwartego rynku. Inaczej byłaby to gospodarka regulowana jak za komuny.
Klimat to nie tylko skutki globalne, również lokalne,  przykładem smog.  W Krakowie nie mamy od 2 lat. odczuwalne mocno.

140 Ostatnio edytowany przez Bill.Garret (2020-10-11 20:01:51)

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

„Klimat to nie tylko skutki globalne, również lokalne,  przykładem smog.  W Krakowie nie mamy od 2 lat. odczuwalne mocno.”

Smog to nie „greenhouse gas”.
To pył zawieszony w powietrzu. Nie ma wpływu na efekt cieplarniany, nie posiada współczynnika tzw GWP (Global Warming Potential)
GWP dla CO2 = 1
Dla np. CH4 (metan) = 34
NO2 ( nadtlenek azotu, „gaz rozweselający”) = 298
Metan - wydzielany w trakcie uprawy ryżu, hodowli zwierząt i... przez rosnąca populacje ludzi.
1 tona metanu ma taki wpływ na ocieplenie klimatu jak 34 tony dwutlenku węgla.
Można by powiedzieć, że kraj o większej populacji wpływa 34 x krotność populacji bardziej w odniesieniu do kraju mniejszej populacji. Relacja wplywu metanu na ocieplenie to Chiny/Europą = ok.  34 x 9 ( 3 600 mln/400 mln) , czyli ok 300 razy większy wpływ Chin niż Europy.
O wpływie Chin na ocieplenie klimatu przez emisje CO2 już pisano - tylko 30% udziału światowego. Tylko - w odniesieniu do takiego wpływu Chin z powodu emisji metanu.

Smog - straszne świństwo , nie tylko uciążliwe ale i groźne dla zdrowia człowieka, ale to „tylko” zanieczyszczenie powietrza.

141

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

Dlaczego prezes i wicepremier Kaczyński może rozdawać nagrody bez maseczki? Minister Dworczyk dał wykładnię prawną - pan prezes był w pracy więc nie musiał mieć maseczki, a pracę wykonuje się nie tylko w gabinecie.
O jakże się cieszę! Ja w godzinach 7 - 16 poruszam się po mieście tylko wykonując swoją pracę i uff, uff nie muszę nosić maseczki!

142

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach
Snake napisał/a:

Dlaczego prezes i wicepremier Kaczyński może rozdawać nagrody bez maseczki? Minister Dworczyk dał wykładnię prawną - pan prezes był w pracy więc nie musiał mieć maseczki, a pracę wykonuje się nie tylko w gabinecie.
O jakże się cieszę! Ja w godzinach 7 - 16 poruszam się po mieście tylko wykonując swoją pracę i uff, uff nie muszę nosić maseczki!

Ale miał kontakt z „klientami”, to chyba powinien tę maseczkę mieć ;-)

Sama ciekawa jestem, jak to się rozwinie. Byłam w sobotę najpierw na kręglach, potem pubie, nigdzie nie uświadczysz osób w maseczce, nawet wśród obsługi, a ludzi wszędzie pełno, a mieszkam w mieście, które kwalifikowało się do czerwonej strefy i tylko z uwagi na mecz z Włochami, zostało ono tymczasowo oszczędzone. Podobnie wczoraj na Monciaku, w kawiarniach mnóstwo ludzi korzystających z pięknej pogody, stolik przy stoliku, a to już strefa czerwona od kilku tygodni.

143

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

Ależ jak to się rozwinie, to już widać. Droga przez wioskę w porannym okresie wyjazdów do szkoły i pracy - nikt z pieszych w maseczce. Jedynie na przystanku stało parę osób w różnym stopniu niedbałości maseczki ale to akurat normalne i wcześniej. Po prostu zaraz podjeżdża autobus, gdzie i tak wcześniej trzeba było zakładać maseczkę. Miasto i tu już ludzie mają maseczki. Pełen przekrój. Jedni prawidłowo, inni podnosowo, a jeszcze inni podbródkowo. Czyli standard. Ludzie wieszają coś w okolicy ust żeby się policja nie przyp....ła i tyle. Urzekła mnie pani z maseczką pod brodą popalająca papierosa nieopodal przystanku w centrum miasta...

144 Ostatnio edytowany przez Znerx (2020-10-12 18:04:37)

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

A może to ten nowy covid?
Bo już parę miesięcy temu odkryto mutacje. Tylko, że miały być bardziej zaraźliwe a mniej groźne.  Tak na szybko to przypadków wykrytych jest X tyle co w czerwcu, a zgonów praktycznie tyle samo.


11.10:
przypadki: 4178,
zgony: 32.

18.06:
przypadki: 314,
zgony: 30.

19.04:
przypadki: 525,
zgony: 13.

145

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

Tak tylko dodam, że dziś ktoś z fachowców rzucił, że realnie co dzień jest 9 razy więcej zakażonych niż wynikła z testów. Czyli obecnie 35 - 40 tysięcy nowych zakażonych każdego dnia.
I w końcu coś tam się przedziera do szerszej dyskusji na temat systemu raportowania zgonów w Polsce. U nas co sezon grypowy umiera ok. setki ludzi z taką adnotacją w aktach i statystyce. W każdym okolicznym kraju wielokrotnie więcej. I jak tu nie wierzyć, że Polacy, to naród wybrany...?

146 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-10-12 18:24:35)

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

uważam ze skutki powinny  dotytkasć ludzi lokalnie: czyli ich szpital powiatowy, bo to może otzreżwi.
ile razy widziałam, zatrzymamy ruch z  rzędami karetek z mają napisy swoich miejscowości jak na flagach ..
Dziwię się, że w 3 miescie nie można się piwa ze znajomymi napić w przepisowej odległości.. w Krakowie można spokojnie, ale u nas chyba nadpodaż miejsc, bo turystów zmyło. Podejscie kelnera bez maski toleruję gdy stoi 1,5 metra ode mnie. jak głuchy, to trudno, trzeba maskę mieć.

nie widze potrzeby zasłaniania nosa na chodniku gdy 10 m nikt nie idzie. więc mam nos ukrycie odsłonięty, żeby podnieść saturację przed koniecznością założenia maski normalnie. Mam nadzieje ze jakiś policjant sokole oko nie nakryje mnie.

od paru dni nie spotkałam nikogo z nochalem na wierzchu w miejscu publicznym.
a ludzie w maskach kaszlą jak nigdy..

147

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

He, he lokalnie, to panuje omertà. Dlatego w szkole mojego dziecka na kwarantannę poszły 2 osoby, a nie 500 albo i więcej. Z drugiej strony, to sanepid kieruje na kwarantannę, a nie dyrektor szkoły więc...

148

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach
Ela210 napisał/a:

uważam ze skutki powinny  dotytkasć ludzi lokalnie: czyli ich szpital powiatowy, bo to może otzreżwi.
ile razy widziałam, zatrzymamy ruch z  rzędami karetek z mają napisy swoich miejscowości jak na flagach ..
Dziwię się, że w 3 miescie nie można się piwa ze znajomymi napić w przepisowej odległości.. w Krakowie można spokojnie, ale u nas chyba nadpodaż miejsc, bo turystów zmyło. Podejscie kelnera bez maski toleruję gdy stoi 1,5 metra ode mnie. jak głuchy, to trudno, trzeba maskę mieć.

nie widze potrzeby zasłaniania nosa na chodniku gdy 10 m nikt nie idzie. więc mam nos ukrycie odsłonięty, żeby podnieść saturację przed koniecznością założenia maski normalnie. Mam nadzieje ze jakiś policjant sokole oko nie nakryje mnie.

od paru dni nie spotkałam nikogo z nochalem na wierzchu w miejscu publicznym.
a ludzie w maskach kaszlą jak nigdy..

Ale na prowincji nie ma szpitali uniwersyteckich, klinicznych, specjalistycznych, które to pełnią teraz chyba w większości funkcje koordynacyjne i przyjmują pacjentów. Trochę to by było jednak niesprawiedliwe.

Hę, też się zdziwiłam widząc te tłumy. My i tak jesteśmy nieimprezowi, więc szybko się ulotniliśmy, ale podejrzewam, że później to tam się jeszcze bardziej działo.

Dzisiaj się zdziwiłam widząc policyjny radiowóz przy moim osiedlu, tym bardziej, że to jest ślepa ulica, ale niedaleko jest zielony rynek i ludzie często tędy przechodzą. Ciekawe, czy sprawdzają jak obywatele stosują się do przepisów.

149

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

kolejne info
Warszawa sobota godzina 12.00
dla przebudzonych
doinformowanych
lub po prostu dla ludzi, którzy się przekonali że koronka nie jest gorsza od raka i bezobjawowi ją nie syfią, więc nie ma sensu brzydzić sie pacjentem i poświecać go pozwalając mu umrzeć na raka
lub po prostu dla ludzi, którzy postanowili przetać być ofiarą przemocy
https://www.facebook.com/justynasochast … mp;theater

150

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach
sauvecourage$ napisał/a:

Rząd nie daje za wygraną, nie konsultuje się ze społeczeństwem, jedyną walką z rzekomą zarazą jest ściganie ludzi bez maseczek i paraliż służby zdrowia (najtragiczniej kończy się to dla osób z chorobą nowotworową i kardiologicznymi, teleporada w znakomitej większości przypadków nie pozwala na diagnozę i leczenie, nawet osobę ciężej przeziębioną należy osłuchać). Dodatkowo w tym tygodniu próba kolejnego przepchnięcia ustawy "bezkarność+", która znosi odpowiedzialność za łamanie prawa w ramach walki z COVID-19. Dziś minister zdrowia zapowiedział kary administracyjne za brak maseczki, oznacza to konieczność przykrywania sobie przez osobę ubogą czegoś kompletnie nieprzystosowanego, a mogącego jej tylko zaszkodzić, jeśli chce sobie cokolwiek kupić. Tymczasem wskazuje na to tylko rozporządzenie, ponieważ ustawa oo zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi wspomina jedynie o osobach chorych lub  to podejrzanych, które mgłyby być do tego zobowiązane.


Lekarze, którzy kwestionują już nie tylko informacje o wirusie, ale nawet zasadność restrykcji czy maseczek są na cenzurowanym.

Zamyka się całe szpitale, bo ktoś zakaszlał czy miał pozytywny test (Kary Mullis, wynalazca technologii reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), uznał go za niewłaściwy do wykrycia infekcji wirusowej).

Ludzi trzyma sie na kwarantannie miesiącami (małżeństwo w Rudzie Śląskiej). Obecnie uwięzionych jest ok. 6 milionów Polaków.


Kobieta wyszła z domu po jedzenie na kwarantnnie i została aresztowana na długie miesiące.


Oficjalny apel organizatorów:
Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny. Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane. Nieuzasadnione jest generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich.



Sytuacja jest tragiczna na całym świecie (najgorzej jest chyba w Australii), niech z Polski wyjdzie iskra!
Jeśli nie zgadzasz się na kontynuowanie tego zakłamania, paraliżu i bezzasadnego ograniczania wolności, które i i tak nie ogranicza zarazy, jeśli chcesz być normalnie przyjęty w razie nieszczęścia Twojego lub Twojej rodziny na NFZ, jeśli nie chcesz zostać oddzielony od swojego bliskiego i nie mieć żadnego wglądu w jego sytuację (nawet, gdy dotyczy do niedawno poczętego dziecka jak to ma miejsce w Łodzi), przyjdź na legalny, ogólnopolski protest i zamanifestuj swój brak zgody.

Więcej informacji i dokładne miejsca, gdzie się spotykamy znajdziesz na stronie stopcovid lub fb


Sorry ale jak przytaczasz słowa Mullisa sprzed kilkudziesieciu lat, to nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Widziałam ten argument w prawie każdym pseudonaukowym poście dotyczącym korony. Koronawirus ma materiał genetyczny w postaci RNA a nie DNA, początkowo PCR był stosowany tylko dla DNA, zanim nie wprowadzono do użytku enzymu odwrotnej transkryptazy, który przepisuje RNA na DNA. Ten sam Mullis zresztą, pomimo ogromnego wkładu w naukę związanego z wynalezieniem PCR, głosił też teorie że HIV nie odpowiada z aids.
Co do korony, to naprawdę nie życzę Ci żebyś musial/a oglądać bliskiej osoby z saturacja 83, tyle miał mój mąż w powikłanym koronwym obustronnym zapaleniu płuc. A to, jak na taką infekcje to było całkiem dużo.

151 Ostatnio edytowany przez apropo_defacto (2023-12-04 11:10:59)

Odp: 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach
apropo_defacto napisał/a:

Tak pozatym to gdzie te trupy co to krematoria nie nadążały palić? Gdzie te szpitale takie pełne (spróbuj iść do lekarza-zdalne porady)

Gdzie te rodziny rozczlonkowane, osierocone dzieci?  Hahaha

Strach się dobrze sprzedaje w kraju gdzie motłoch był karany za cichy chód po ulicy od pokoleń.

Tu macie statystyki
niedozwolony link

niedozwolony link na tamte czasy. a dziś co? redakcja netkobiety okazała się niekompetentnymi pseudonaukowcami.

Posty [ 131 do 151 z 151 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » 10 października (sobota) przyjdź na Marsz Wolności w ok. 40 miastach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024