Co to za kocisko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Co to za kocisko

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 120 z 143 ]

61

Odp: Co to za kocisko
Janix2 napisał/a:
12miecio12 napisał/a:

super

Zastanawiałem się czy nie podstrzyc trochę tego futra pod brzuchem ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Na wiosne go wyczesuj, wtedy zrzuci czesc futra potrzebnego mu na zime, a przeszkadzajaca mu latem
jak mu nie pomozesz to kocisko bedzie sie meczylo
bo one wtedy je sobie wylizuja, to futro, polykaja je, a nastepnie probuja wyrzygac je z siebie, bo to niestrwne futro, dlatego wyczesywanie szczotka, bo to meczarnia dla kota

Z tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz

Tadeusz Boy-Żeleński - Słówka
Zobacz podobne tematy :

62 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2020-01-27 22:36:42)

niepodobna napisał/a:

Rozwalił się w tym łóżku jak król.

Tak się przyjrzałem i rzeczywiście do Achmeda podobny (wszędzie długie futro oprócz łba).
He ,he, codziennie go wyczesuję i to parę razy.

63

Mój po zdobyciu szczytu lodówki dwa dni temu dziś wskoczył po okapie na szafki kuchenne poznałem jak usłyszałem huk pudełek spadających z wysoka - urwis ale słodki i kochany a rośnie w oczach .
Janix super fotka i zwierz - nie wiem czy koty się strzyże.Jak nawet nie spodoba mu się chyba to.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

64

paslawek napisał/a:

Mój po zdobyciu szczytu lodówki dwa dni temu dziś wskoczył po okapie na szafki kuchenne poznałem jak usłyszałem huk pudełek spadających z wysoka - urwis ale słodki i kochany a rośnie w oczach .
Janix super fotka i zwierz - nie wiem czy koty się strzyże.Jak nawet nie spodoba mu się chyba to.

Raczej się nie strzyże, chyba że to skołtuniony pers, którego już się nie da rozczesać.
Futro kotów w typie norweskiego leśnego aż tak bardzo się nie plącze, ale też powinno się czesać.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

65

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74871354_1023127064694743_1151892138384949248_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=r8qdUGAKntUAX88QWyl&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=680adb778063e67e94590ba983e93a00&oe=5EC87606
Te brzuszki są śmieszne takie smile

66

To naprawdę piękny kot. Wystarczy, że porządnie go wyczeszesz raz dziennie, Janix.
Kupiłeś odpowiednią szczotkę?

67 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2020-01-28 07:19:23)

Cyngli napisał/a:

To naprawdę piękny kot. Wystarczy, że porządnie go wyczeszesz raz dziennie, Janix.
Kupiłeś odpowiednią szczotkę?

Czesze go kilkarazy dziennie bo bardzo to lubi, ale 2 fikołki na dywanie i pozamiatane. Czasami mam wrażenie że owieczkę małą hoduję.
https://i.imgur.com/EAvzaR6.jpg
Szczotkę mam taką:
https://i.imgur.com/HlkFKog.jpg

68

Jakby zrobił się spory kołtun, to z doświadczenia wiem, że wazelina potrafi pomóc smile

69

Bardzo ładny kot, widać, że lubi spać.

70

nika05 napisał/a:

Bardzo ładny kot, widać, że lubi spać.

A gdzie tam, pozował z zamkniętymi oczami żeby mu selfie ładne wyszło smile

71

ta rasa lubi wode, najbardziej jak leci z kranu, czesto albo pije wode jak leci z kranu, albo sie nia bawi, latem umywalka w lazience to najlepsze miejsce na lezakowanie,

72 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-01-28 14:08:35)

Chyba nie tylko ta rasa ma tak z wodą mój dachowiec też jest hydraulikiem .Umywalka to przez jakiś czas też było jego legowisko lubi bawić się prysznicem kranami  i korkiem w wannie jak hokeista .Co do wody jeszcze to mój wszystkie gumki/spinki takie do włosów mojej żony  wrzuca do swojej miski oczywiście wodę wychlapuje jedna z ulubionych czynności jego to jest jak szop pracz.

73

jeden z moich poprzednich main coonow, Ash, albo Popiolek,  bo Achmed to juz trzeci kot tej rasy, tak bardzo lubil wode I mojego syna ze razem brali kapiele w wannie

74

paslawek napisał/a:

Słodki twój kociak pasławek. Jackson Galaxy mówił, że są 2 wysokościowe  typy kotów. Jeden to te co czują się komfortowo i bezpiecznie leżąc na podłodze, pod kanapą, pod szafą i 2 te co potrzebują dla swojego dobrego samopoczucia być wysoko, czują się bezpiecznie jak mogą ogarniać swoje włości z góry. Twój może jest z tego 2 typu warto mu zostawić możliwość bezpiecznego usadawiania się na szafach, półkach.

75

Ajko napisał/a:
paslawek napisał/a:

Słodki twój kociak pasławek. Jackson Galaxy mówił, że są 2 wysokościowe  typy kotów. Jeden to te co czują się komfortowo i bezpiecznie leżąc na podłodze, pod kanapą, pod szafą i 2 te co potrzebują dla swojego dobrego samopoczucia być wysoko, czują się bezpiecznie jak mogą ogarniać swoje włości z góry. Twój może jest z tego 2 typu warto mu zostawić możliwość bezpiecznego usadawiania się na szafach, półkach.

Dzięki taki właśnie jest a ja zwariowałem nieco na jego punkcie żona również smile i dobrze nam z tym koty są fajne i fajnie że taki wątek powstał spontanicznie.
Ten mój lubił do tej pory umiarkowanie  "norki" ,"jamki" szafy,szafki i być pod kocem itp ale bez przesady nie siedział tam godzinami a jakie odstawia akrobacje w szafie jakby nie miał kręgosłupa taki gumowy kot z polki na półkę  ale teraz coraz wyżej się wspina i wdrapuje np na zasłonę to już na 2,5 metra jak wiewiór. no i odkrywa nowe wysokie miejsca bo on jeszcze jest młodziutki ma pół roku .

76

paslawek napisał/a:
Ajko napisał/a:
paslawek napisał/a:

Dzięki taki właśnie jest a ja zwariowałem nieco na jego punkcie żona również smile i dobrze nam z tym koty są fajne i fajnie że taki wątek powstał spontanicznie.
Ten mój lubił do tej pory umiarkowanie  "norki" ,"jamki" szafy,szafki i być pod kocem itp ale bez przesady nie siedział tam godzinami a jakie odstawia akrobacje w szafie jakby nie miał kręgosłupa taki gumowy kot z polki na półkę  ale teraz coraz wyżej się wspina i wdrapuje np na zasłonę to już na 2,5 metra jak wiewiór. no i odkrywa nowe wysokie miejsca bo on jeszcze jest młodziutki ma pół roku .

Moja w młodości była wysokościowo-firanowa : / Potem odpuściła sobie wspinaczkę, torba tłuszczowa jej przeszkadza : D Ale po meblach skacze dalej.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

77

moj pierwszy main coon, Dyzio, prawdziwy dzikus, co wszystkie noce spedzal poza domem, znalazl sobie drzewo obok naszego domku, wdrapywal sie po pniu tego drzewa do gory I przeskakiwal na dach nad wejsciem do domu, potem przeskakiwal z dachu na drzewo I schodzil po nim w dol, kiedy nabral ciala, przy przeskakiwaniu na drzewo pazury nie trzymaly go na pniu, wiec zostawal na dachu I zaczynal miauczec, kilka razy biegalem z drabina, wchodzilem do gory I go sciagalem, ale jednego razu jak wszedl, byla ladna pogoda, wyszedlem przed drzwi I powiedzialem do niego mam to w nosie, wlazles to tam siedz, posiedzial I pomialczal z 15 minut, potem skoczyl z dachu, grzmotnelo, bo to juz byl dorosly main coon, 10 kg wagi, ale juz wiecej na ten dach nie wchodzil

78

niepodobna napisał/a:
paslawek napisał/a:
Ajko napisał/a:

Moja w młodości była wysokościowo-firanowa : / Potem odpuściła sobie wspinaczkę, torba tłuszczowa jej przeszkadza : D Ale po meblach skacze dalej.

Haha to jest nadzieja ....dla zasłon i firanek ,a zadziwiający jest brak reakcji i stoicki spokój u mojej żony jak widzi tego Dzinksa rozrabiającego-  odpłynęła kobieta smile on umie ją przekabacić wystarczy że wskoczy na kolana i pomruczy.

79 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2020-01-28 22:42:21)

Kacper mówi Dobranoc na dzisiaj wszystkim kociarzom.
https://i.imgur.com/Cz2Bk5s.jpg

80 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-01-28 22:52:05)

https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/e35/74665239_538335910350648_1874398007365168047_n.jpg?_nc_ht=scontent-waw1-1.cdninstagram.com&_nc_cat=100&_nc_ohc=ZfG1-GECFOsAX9gLhjf&oh=de16003bba3cd158383252a9bc2e77ed&oe=5EC021B3

Dzięki wzajemnie  Mechełek też na chwilę przysnął ale jeszcze nie jego pora tak koło 23;30 docelowo zaśnie przedtem poleży u mnie obowiązkowo na kolanach i będzie "ważny jakby skwarkę lizał" a mruczeć też będzie to taki rytuał  jak jestem popołudniu i wieczorem  w domu

81

https://static.pokazywarka.pl/k/4/7/3870bbf44bc4a3c0374434289d2840c7_orig.jpg

82 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-01-29 00:37:16)

Piękna
Matka i jeden brat Mechełka są  podobnie umaszczone jak  Twoja pantera każdy z miotu był inny jeden taki jak na zdjęciu, mój szaro bury a trzeci biało szaro bury .Ojciec hmm niewiadomy smile

akurat braciszek na tym zdjęciu jest prawie czarny jak byłmały był ciemniejszy ale teraz się zmieniło mu umaszczenie

https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/e35/71011921_258117691811756_8253220644975865131_n.jpg?_nc_ht=scontent-waw1-1.cdninstagram.com&_nc_cat=108&_nc_ohc=bS3_8HPHzw4AX_rDtz9&oh=0ca2ccaf5cb23b456d7bb7e84c992225&oe=5EC249CA

83

@paslawek
Wzruszyć się można.

84

To psisko to Rex taki poczciwy mądry pies - przez jakiś czas opiekował się kociakami i robił za niańkę,zabawkę i posłanie bo matka aktywna łowczyni i niestety latawica, jak małe już  nieco podrosły nie zajmowała się nimi zbyt często,raczej  sporadycznie to się zdarza ale nie że wcale bywała,karmiła,bawiła się i okazywała kocie czułości tylko rzadko .Rex za to spełniał swą rolę doskonale.

85 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2020-01-30 19:34:44)

Byłem dzisiaj u weterynarza i stwierdził że że to 6 miesięczny Kot norweski leśny. Jak urośnie będzie ważył ~ok. 5 kilogramów.
https://i.imgur.com/vKyi3k2.jpg
Za jakiś czas powinien wyglądać tak:
https://i.imgur.com/oI6jf76.jpg

86

Mam nową zabawę w chowanego smile
https://i.imgur.com/i6X25Ox.jpg

87

No właśnie oprócz śmierci,podatków i zmian to też jest w życiu pewne  jak jest pudełko najlepiej nowe każdy kocur tam wlezie smile

88 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-02-08 22:21:39)

Przyłapany kot wodny smile bez wody smile

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84944932_1112779299062852_1228464030813782016_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=8ZAEuo_nXY0AX-jsd35&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=a397927a82b9f47f777b9a07e3327947&oe=5ECECD40

89

Kot leniwiec smile
https://i.imgur.com/ISNcYbs.jpg

90

jak norweski to 5 kg
jak main coon to 10 kg

91

Poprzeglądałem trochę i jednak stawiam na rasę LAPERM DŁUGOWŁOSY.
https://i.imgur.com/njxTzg8.jpg

92

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/85010293_1113216372352478_3050123329366130688_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=ltT-HrHx024AX9B5uJi&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8d2835191af8cd751754fa1560e81166&oe=5EBD6E41

Pudełko zdobyte i zajęte.

93

Przed czesaniem
https://i.imgur.com/0rweoVp.jpg
i po czesaniu.
https://i.imgur.com/6eq6iIy.jpg

94

sypia jak main coon, amerykanie rodzimego kota nazwali coonem, czyli szopem z uwagi na ogon, oraz charakterystyczne spanie, kiedy sie zawija z tym ogonem, main coon jest mentalnie jak pies, w domu zawsze w poblizu wlasciciela, obserwuje co on robi

95

Czekam na czesanie.
https://i.imgur.com/em06O7W.jpg

96

Cudowny smile
Tak się nadstawia? Moja nienawidzi czesania, gryzie grzebień, ręce i co się nawinie.

97

Zrobił się tutaj naprawdę fajny wątek. Lubię oglądać zdjęcia waszych zwierzaków i czytać wasze opowieści o nich. Z góry proszę nie zaprzestawajcie pisania i wklejania zdjęć waszych pupili.

98

niepodobna napisał/a:

Cudowny smile
Tak się nadstawia? Moja nienawidzi czesania, gryzie grzebień, ręce i co się nawinie.

Z moim zdaje się będzie to samo co prawda dopiero teraz bardziej jego sierść zaczyna być sierścią a nie puszkiem ale już widać bunt na widok szczotki grzebienia może dachowce tak mają i nie lubią dotyku szczotki na skórze bo mają krótką sierść a może to indywidualna sprawa.
Mój jest po zabiegu był bardzo dzielny i chyba raczej nie ma traumy związanej z weterynarzem nawiasem mówiąc wszystkie cztery panie pracujące w lecznicy uwodził wzrokiem i szarmanckim zachowaniem obyło się też bez komplikacji po twardziel z niego ,nie ma urazu do transportera chętnie wchodzi ale do tego go przyzwyczajałem stopniowo jeździmy w transporterku często do mojej mamy w odwiedziny jest tak że bez kota nie mam wstępu smile
Miłość wzajemna przepadają za sobą .
Dziś dostał nową kuwetę bo urósł i się nie bardzo mieścił w tej starszej nawet chyba protestował w ogóle wydaje dużo różnych dźwięków i odgłosów coś jak świergotanie, "gdakanie" ćwierkanie, oczywiście ,miauczenie i mruczenie też jest obowiązkowe.Rekord mruczenie to prawie godzina na moich kolanach pieszczoch jest z niego wybitny  jak na razie.
Teraz krąży wkoło nowej kuwety bada drapie wącha .Dwa razy już tam wszedł bo to "zamykana" jest kuweta.

99

Bez czesania nie dało by rady po paru dniach tym bardziej gdy łazi po chaszczach. Przynosi na sierści igły z drzew, gałązki itp.
BTW, jaki żwirek do kuwet sypiecie? Teraz kupiłem taki żwirek szklano-przezroczysty ale coś nie za bardzo podchodzi kotu.

100 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-02-13 18:09:35)

Janix2 napisał/a:

Bez czesania nie dało by rady po paru dniach tym bardziej gdy łazi po chaszczach. Przynosi na sierści igły z drzew, gałązki itp.
BTW, jaki żwirek do kuwet sypiecie? Teraz kupiłem taki żwirek szklano-przezroczysty ale coś nie za bardzo podchodzi kotu.

Tak konkretnie to z początku żwirek marki "Benek" o "morskim" zapachu teraz o zapachu "świeżej trawy"( różnica w zapachu na granicy percepcji smile ) jest w użyciu ale sytuacja z moim była taka że ja nie byłem kompletnie przygotowany na pobyt małego kota w domu nic nie było, przywiozłem go na pełnym spontanie od siostry właściwie kuzynki bo uległem czarowi i urokowi tego małego Dzinksa smile Po prostu on mnie sobie upatrzył i wybrał podbił moje serce w kilka sekund a ja nie planowałem nawet tego dnia rano i nie rozważałem poważnie posiadania kotka.Kiedyś tam z rok temu rozmawialiśmy z żoną ale na teoretycznych rozważeniach się skończyło wtedy żona zgłaszała nieśmiałą chęć ja nie byłem przeciwny ale rozeszło się, bo w pracy mamy rezydentkę kotkę rozpieszczoną do granic możliwości przez wszystkie zmiany a to sami faceci,dodatkowo na naszym podwórku czasem okoliczne koty z sąsiedztwa i różne "łazęgi" robiły sobie klub zawsze stała woda dla nich i coś na ząb i to nam wystarczało.
Moja żona do końca dnia nie bardzo wierzyła że to zrobiłem wcześniej dzwoniłem z rewelacją o tym że będziemy mieć kota oczywiście też z pytaniem czy ona chce odpowiedziała że tak , wysłałem, sms i fotki ale żona zna mnie od tej mojej strony niepoważnej i uważała że robię sobie żarty dopóki nie zobaczyła wieczorem kota na własne oczy i tak ją uwiódł natychmiast .
Wracając do Twojego pytania wybrałem to co było w najbliższym sklepie nie specjalnie zwracałem uwagę na cenę gdzieś tam w pamięci miałem przekonanie/opinie nabyte od znanych mi kociarzy i z  pobytu  u nas w domu kota siostry mojej żony bo jak na dłużej wyjeżdżali jej ich kot mieszkał z nami, że zbrylający jest ponoć praktyczniejszy i  lepszy i wybrałem zbrylający nie przeprowadzałem jeszcze testów porównawczych z innymi żwirkami ten co jest jest niezły i małemu chyba pasuje nie wiem jak zareaguje na ewentualną zmianę pożyjemy zobaczymy.

101

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/86260677_1117414595265989_6119997594123894784_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=B6xPtH9M0noAX9QwpUs&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=252cbde7f49d406840f92ed49409031b&oe=5EC962E1

102

@paslawek
Nie łzawią kotkowi oczki? - po prawym odniosłem takie wrażenie, mojemu trochę łzawią.
Sobotnie harce czas zacząć.
https://i.imgur.com/7QLkpF4.jpg

103

Nie nie łzawią to jakiś refleks na zdjęciu,ale przez parę pierwszych dni u na łzawiły chyba samo przeszło nie mam pojęcia dlaczego mu łzawiły wcześniej bo kuzynka mówiła ze był ten problem w niewielkiej skali ale był u chyba wszystkich kociąt nawet miała iść z nimi po krople  do lecznicy.
U mojego to zniknęło albo zmiana otoczenie diety no sam nie wiem obstawiałem też to że jak mu postawiłem do wyboru mleko i wodę wybrał wodę od tamtej pory nie dostaje mleka kociarze i weterynarze twierdzą że kotom mleko nie jest potrzebne i niezbędne do życia to tylko przyzwyczajenie a nie potrzeba może to to.Nie dostaje też do jedzenia wędlin ,kiełbas i wędzonych rzeczy je najchętniej suchą karmę i surowe mięso,drobiowe,wieprzowe,wołowe najchętniej oczywiście mielone cwaniak lubi, ryby też je ale szału na razie niema podobnie jak nie jest fanem karmy w konserwach saszetkach itp.co nie znaczy że całkiem gardzi  .

104 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2020-02-17 21:06:23)

Moja pięknota.
https://i.imgur.com/hjwBPa6.jpg
https://i.imgur.com/hiN6LAr.jpg

105

Janix2 napisał/a:

Moja pięknota.
https://i.imgur.com/hjwBPa6.jpg
https://i.imgur.com/hiN6LAr.jpg

Fajny ma nosek z tą brązową obwódką.
Rośnie piękny kocur:)

106 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-02-17 22:26:06)

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/73416032_1013047122369404_2401215820333056000_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=xbYx8JXC2l4AX9qiVF6&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=787980259fbffba87d21289948c8a279&oe=5EB4DD61

Dziś Dzień Kota, ale ja nie widzę różnicy specjalnie bo każdy dzień jest jego dniem smile

A tu jak pies z kotem

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/86933717_1119700135037435_1656411350961750016_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=JQA_G-1HmWcAX-tF_dI&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=125b27eb48d981a5a9972aea7feccc84&oe=5EBCE6B0

107

paslawek napisał/a:

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/73416032_1013047122369404_2401215820333056000_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=xbYx8JXC2l4AX9qiVF6&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=787980259fbffba87d21289948c8a279&oe=5EB4DD61

Dziś Dzień Kota, ale ja nie widzę różnicy specjalnie bo każdy dzień jest jego dniem smile

A ten ma niesamowite oczy. Cudo.

108

No i te kreski smile

109

paslawek napisał/a:

No i te kreski smile

Fajnego ma starszego kumpla, nikt na podwórku mu nie podskoczy smile

110

Śliczności te koty. Uwielbiam ☺  Moja kotka też robi ze mną co chce... Wstawiłabym zdjęcie, ale nie umiem sad

111

Fajne te Wasze mruczki smile  Tak w ogóle, to wczoraj był chyba Dzień Kota, to się fajnie złożyło.. smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

112

Kasia7202 napisał/a:

Śliczności te koty. Uwielbiam ☺  Moja kotka też robi ze mną co chce... Wstawiłabym zdjęcie, ale nie umiem sad

https://www.netkobiety.pl/t21692.html

113 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2020-02-19 11:51:39)

Kasia7202 napisał/a:

Opis wstawiania fotek masz w poście nr 51 w tym temacie wstawiony przez @Ajko.
Kacper gdzie się położy tam uśnie.
https://i.imgur.com/jUXCc5U.jpg
https://i.imgur.com/QrHoj8h.jpg

114 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-02-19 11:47:56)

Nasza Pani Redaktor Naczelna przyznała się że adoptowała kotka i wkrótce będzie u niej w domu. Obmyślam właśnie podstępny plan jak ją tutaj zwabić z fotkami futrzaka  ale to pewnie za parę dni.

115 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2020-02-19 12:35:43)

paslawek napisał/a:

Nasza Pani Redaktor Naczelna przyznała się że adoptowała kotka i wkrótce będzie u niej w domu. Obmyślam właśnie podstępny plan jak ją tutaj zwabić z fotkami futrzaka  ale to pewnie za parę dni.

Może tak: Dom bez kota to głupota i przydała by się  fota. smile
He he. Aby nie pytaj czy nie wrzuci zdjęcie swojego kotka (futerka) na forum bo to może być dwuznacznie odebrane smile

116

Witam i dołączam do wielbicieli kotów
„Miłość jest kotem. Przychodzi, kiedy ma na to ochotę. Nie pytając o zdanie siada na kolanach i ogrzewa cię samą swoją obecnością,,
Ja też mam takiego buraska :)A wcześniej miała czarnuszka ale odszedł w wieku 16 lat.
Janix2 jeżeli mogę Ciebie prosić to nie dawaj mleka swojemu pupilowi.Mleko niestety bardo szkodzi kotkom powodując poważne problemy z układem trawiennym.Kitki niestety mało piją z natury.Ja zawsze dolewam trochę wody do karmy i karmię tylko mokrą i mięsem + raz w tygodniu trochę podrobów.Nigdy ale to przenigdy nie dawaj chrupek,bo wykończysz kota na nerki.
,,Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy”

Życie jest za krótkie na samotność.

117

Domowe zwierzę futrzate na literę K?
https://i.imgur.com/QkPyACp.jpg

118

Ja nigdzie nie idę bo mi tu dobrze smile

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/89345004_1137371596603622_1150590630150275072_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=ZjH4yNIa0RMAX8U9v09&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=4d3e29617bcff5a1ddaef3e08c896991&oe=5EA58BCF
Nie nie jestem smutny hmmm tylko - kombinuje tak sobie no myślę smile
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/89762272_3785344971494298_1553622557251338240_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=OTEm8FqYj3kAX9Pve5K&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=dd51aca352919c6b4df23fdf313af187&oe=5E90AEFA

119

Pasławek  pewnie dużo się udaje twojemu ancymonowi załatwić na te smętne oczka big_smile.

120

Ajko napisał/a:

Pasławek  pewnie dużo się udaje twojemu ancymonowi załatwić na te smętne oczka big_smile.

Wszystko prawie mu się udaje smile

Posty [ 61 do 120 z 143 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Co to za kocisko

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021