Depilacja laserowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Depilacja laserowa

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 100 z 100 ]

56 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-02-02 22:52:52)

Odp: Depilacja laserowa

Tak, zdecydowanie najwazniejsze, by osiągnąć dobry efekt jest dobre urządzenie. Robiłam sobie epilację takim nowym laserem spam, czytałam, że to najnowocześniejsze urządzenie obecnie.

Zobacz podobne tematy :

57

Nie ma wielu badań porównujących sprzęty do epilacji. Największa tego typu praca powstała w Niemczech. Grupa badawcza z Institute for Laser Research in Dermatology w Monachium opublikowała wyniki porównania skuteczności epilacji z użyciem różnych urządzeń medycznych:
- zwykłego IPL (nie mylić z marnym IPL?)
- lasera aleksandrytowego
- lasera diodowego
- IPL drugiej generacji I2PL Ellipse.
Badania wykazały, że najniższą skutecznością cechuje się IPL, trochę lepszą laser aleksandrytowy. Bardzo dobre wyniki uzyskano z użyciem lasera diodowego. Pierwsze miejsce w tej konkurencji zdobył I2PL Ellipse.
Dlatego, jeśli chcecie poddać się zabiegowi skutecznej epilacji, warto wybrać gabinet, który posiada I2PL Ellipse, albo laser diodowy, taki jak np. LightSheer.
Tutaj warto nadmienić, że istotnym aspektem jest również komfort Pacjenta. Większość laserów diodowych ma małą głowicę, więc zabieg trwa bardzo długo. Dlatego warto wybrać ośrodek dysponujący sprzętem o dużej głowicy zabiegowej. Przykłady takich urządzeń to:
- I2PL Ellipse
- Light Sheer DUET
To tyle.

58 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-04-12 17:49:59)

ja miałam wykonywany zabieg w spam laserem i uważam, że to jedyny dobry sposób na zwalczenie zbędnego owłosienia. Powtórzy sie parę razy, ale masz przynajmniej z głowy na amen.

59 Ostatnio edytowany przez Olinka (2013-02-17 20:56:33)

Zgadzam się że I2PL Ellipse daje bardzo dobre efekty. Ja tą metodą depilowałam nogi w spam i jestem bardzo zadowolona. Poddałam się 3 zabiegom i myślę że na tym zakończę, no ale dodam że mam ciemne, mocne owłosienie a na takie owłosienie laser podobno działa lepiej.

60 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-20 20:29:58)

Szukałam aktywnego wątku w temacie depilacji laserowej.
Przeczytałam z uwagą posty i widzę, że więcej jest osób za niż przeciw, co utwierdziło mnie w spróbowaniu depilacji laserowej. Chciałam spytać jednak o taką kwestię, czy można to robić w domowym zaciszu.? Znalazłam produkty do depilacji laserowej w sklepie w którym czasem coś kupuję. Nie mogę podać linka bo jestem nowa na forum. Myślałam o produktach RIO w sklepie spam. Czy znacie te urządzenia, nigdy nie zawiodłam się na produktach tego sklepu.
Czy samodzielne wykonywanie depilacji jest bezpieczne?? Nie miałam żadnych po wikłowań po opalaniu czy solarium.
Czy są jakieś przeciw wskazania do laserowej depilacji.?
Violka

61 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-18 00:17:47)

ania_5555555 napisał/a:

Wrocław-epilacja laserem.

3.Następnie będąc akurat w okolicy ul Traugutta zauważyłam tam nowy gabinet- Dermamed. Weszłam z cieekawości. Okazało się, że mają epilację IPL-em. Pani bardzo miła, próba IPL gratis. UWAGA!!!!DAJĄ TAM GWARANCJĘ: JAK KTOŚ ZOBI 6 RAZY EPILACJĘ NP BIKINI A JESZCZE MA JAKIŚ WŁOS, TO KAŻDY KOLEJNY ZABIEG NA BIKINI JEST ZA DARMO.TAK SAMO ZE WSZYSTKIMI INNYMI PARTIAMI CIAŁA.Nie słyszałam, żeby w jakimś innym miejscu we Wrocławiu dawali gwarancję co do efektów epilacji.Byłam już zrezygnowana po tym, co przeszłam, ale stwierdziłam, że spróbuję. Ceny:łydki:350zł. Uda:450zł. bikini robię całość i płacę 300zł.Pachy:240zł płacę. Efekt wiele lepszy niż u Kaniowskiej w Derma-Puls, ale byłam już tak zniechęcona poprzednimi zabiegami, że nie chodziłam tam zbyt regularnie (np bikini trzeba by powtarzać tak co ok 2 miesiące) Teraz przeszłam tam już 6 zabiegów na bikini, zostałam poinformowana, że następne będą za darmo!!! Włosów jest bardzo mało robiłam tam też raz pachy i kilka razy łydki i uda, ale nie doszłam jeszcze do 6-ciu. Efekt bardzo dobry.

Pamiętajcie-sprawdzajcie, jaki jest laser czy IPL w gabinecie, do którego się udajecie,nie bójcie się spytać czy jest jakaś gwarancja i ile potrzeba zabiegów-w każdym gabinecie jest inaczej jeśli o to chodzi. Odradzam aleksandrytowy-stary typ, wogóle nie ma efektu, nie jest polecany w gazetach, w różnych artykułach na temat laserów.Miejsca 1 i 2 w których byłam odradzam, a 3 i 4 polecam jak najbardziej!!!

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny mające problemy z epilacją.

no ja właśnie chodzę do spam na paszki - jestem juz po 3 podejściu i już widzę znacznie mnie włosków, spora część wypadła i póki co nie odrasta - spokój - wiec biorąc pod uwagę efekt - polecam!

62 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-20 20:30:25)

violka80 napisał/a:

Szukałam aktywnego wątku w temacie depilacji laserowej.
Przeczytałam z uwagą posty i widzę, że więcej jest osób za niż przeciw, co utwierdziło mnie w spróbowaniu depilacji laserowej. Chciałam spytać jednak o taką kwestię, czy można to robić w domowym zaciszu.? Znalazłam produkty do depilacji laserowej w sklepie w którym czasem coś kupuję. Nie mogę podać linka bo jestem nowa na forum. Myślałam o produktach RIO w sklepie spam. Czy znacie te urządzenia, nigdy nie zawiodłam się na produktach tego sklepu.
Czy samodzielne wykonywanie depilacji jest bezpieczne?? Nie miałam żadnych po wikłowań po opalaniu czy solarium.
Czy są jakieś przeciw wskazania do laserowej depilacji.?
Violka

Violka, ja kiedyś kupiłem mojej kobiecie właśnie IPL 8000 tej firmy i nie narzeka, także kup i się nie zastanawiaj.

63

Hi, jezeli chodzi o depilacje ja mam dobre doswiadczenie z Vectusem, robilam nogi i bikini 2 miesiace temu, bylo szybko i w zasadzie bezbolesnie. W przeszlosci troche zmarnowalam kasy na inny laser i bylo slabo z efektami. Oni maja do tego urzadzenia takie cos co mierzy poziom melaniny w skorze i dostosowuje to urzadzenie indywidualnie do kazdego dlatego dobrze dziala i skutki super. Ja robilam zabieg w krakowie i chyba sa jeszcze w warszawie.

A tak w ramach depilaji wiecie gdzie w krakowie mozna zrobic fajnie brwi???? mam slub w tym roku i potrzebuje jakiegos pewniaka:)

64 Ostatnio edytowany przez Derma-Clinic (2013-03-12 15:58:09)

lady_Kate napisał/a:

Witam.
Chcialabym się pozbyć okropnego owłosienia na skórze brzuszka. Marzy mi się gładki brzuch, a niestety mam ciemne włoski, które musze depilować. Ale i tak szybko odrastają i wrastają. Chciałabym usunąc je laserowo na stałe i mam pytanie.
CVzy jest ktoś kto się poddał takemu zabiegowi? i jak to wygląda? czy jest bolesne? ile kosztuje? czy skóra jest faktycznie gładka?
Proszę o odpowiedzi.

Witaj
podrzucam kilka informacji ogólnych o skuteczności depilacji laserowej ;-)

Skuteczność depilacji laserowej

Selektywna fototermoliza to istota działania lasera na mieszki włosowe. Te struktury mieszka włosowego, które mają w swoim składzie melaninę, pochłaniają światło lasera, które następnie zamieniane jest na energię cieplą.

Ciepło degraduje elementy włosa, które powodują jego wzrost, a tym samym niszczy włos wraz z mieszkiem włosowym. Destrukcja włosa jest najefektywniejsza, gdy znajduje się on w fazie wzrostu, zwanej anagenem. Inne fazy wzrostu włosa, czyli faza zaniku (katagen) i spoczynku (telogen), nie podlegają optymalnemu działaniu lasera. Z tego względu należy wykonać serię minimum 4 zabiegów, powtarzanych co 4-12 tygodni w zależności od depilowanej partii ciała.

Po wykonaniu niezbędnej ilości zabiegów porost włosów zostaje zahamowany na okres od 2 do 5 lat. Po tym czasie włosy zaczynają powoli odrastać, są jednak jaśniejsze, cieńsze, rzadsze i mniej widoczne, niż były przed ich laserowym usunięciem. Efekty depilacji można utrwalić, poddając się zabiegowi przypominającemu.

65

certyfikowani napisał/a:

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą formą usuwania zbędnego owłosienia. Nie trzeba wtedy przejmować się ciągłym goleniem/depilowaniem tylko można się cieszyć gładkim ciałem. W celu uzyskania optymalnego rezultatu trzeba odbyć 4 zabiegi w odstępach 4 tygodniowych, a następnie w zależności od uzyskanego efektu następne. Minimalna ilość zabiegów to 4 , ale średnio
pacjenci wymagają od 5 to 7 sesji. W każdym następnym roku zalecany jest jeden zabieg przypominający. Przed wykonaniem zabiegu należy się jednak upewnić, że klinika jest wiarygodna, tj.istnieje na liście certyfikowanych ośrodków.

Wszystko się zgadza. Ale może warto pomyśleć o epilacji? Przede wszystkim dlatego, że raz na zawsze pozbywasz się włosków. Po depilacji włoski po pewnym czasie w końcu odrosną. Tymczasem zabieg epilacji polega na tym, że za pomocą wiązki światła, która głęboko wnika w skórę, niszczy włosy wraz z cebulką. Tak też kilka zabiegów i masz włosy "z głowy" big_smile  Świetnie z tym radzi sobie system Soprano XL - diodowy laser. Jest godny polecenia, zabiegi są bezbolesne i nieinwazyjne. A to przecież bardzo ważne. smile

66

Heja, to jest fajna sprawa dla osob pelnych watpliwosci albo tych co maja zle dowsiadczenia z epilacja laserowa nie dosc ze szybka i skuteczna to jeszcze pewna...

''Laser medyczny  Vectus? , jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze ? Skintel?. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel? określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

67 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-12 20:23:38)

Vello w Wawie nie znam, ale jeśli ktoś z okolic Wrocka to korzystam z fotoepilacji w spam przy wykorzystaniu wiązki IPL2 Elipse jest to teraz jakaś nowość na rynku, z tego co mi mówili - rozwinięcie zwykłego IPL - mniejsza o to.
Dla mnie ważniejszy był sam efekt i  mogę powiedzieć lol! szczerze polecam!

68

Fakt można się nadziać, albo nabawić niezbyt przyjemnych doświadczeń związanych z depilacją. Ale myślę, że jeśli pójdziemy do miejsca, które ma wiele lat doświadczenia, cieszy się zaufaniem wśród swoich klientów. W studiu laser robią bardzo dobrze i dokładnie no i też mają wiele lat doświadczenia. Dlatego myślę, że nie spotkałaby nikogo tam żadna przygoda.

69

Kolezanka sledzi na NK fora i mi vectus a  polecila z powodu dobrych komentarzy i opini. Bylam na 1 zabiegu w Krakowie i moge dodac swoje trzy grosze a raczej potwierdzic- bardzo fajny zabieg, jest ten czytnik melaniny, mierzy bezbolesnie- tz bezbolesnie to przeszlam caly zabieg a mam dosc mocne wlosy a efekty mimo to bardzo dobre, wlosy wypadaja z czego sie bardzo ciesze:))

asia_2013 napisał/a:

Heja, to jest fajna sprawa dla osob pelnych watpliwosci albo tych co maja zle dowsiadczenia z epilacja laserowa nie dosc ze szybka i skuteczna to jeszcze pewna...

''Laser medyczny  Vectus? , jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze ? Skintel?. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel? określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

70

Wszystko to prawda o vectus 'ie tylko sie dostac trudno bo panie sie juz wprzod zapisuja chyba masowo smile))

71

ja polecam zabieg laserem vectus to jest diodowy najnowszy , wczesniej robilam tym light sheerem ale ten jest o niebo leszy choc ciut drozszy ale pachy 4 zabiegi i nic naprawde nic nie ma . teraz rozpoczelam nogi naprawde polecam tu gdzie ja robie teraz maja promocje w warszawie w beautymed 50% rabatu warto skorzystac i chocby przetestowac

72 Ostatnio edytowany przez marek.dobrowski (2016-04-18 14:56:00)

Moja dziewczyna korzysta z  oferty salonu Vectus Palomar (laservectus.pl ) przy ul. Piłsudskiego. Mogę Ci podać nawet numer tel. pod którym możesz umówić wizytę: 533 87 87 33. Jest bardzo zadowolona z efektu. Skóra jest wyraźnie gładka, zabieg w ogóle nie był bolesny (laser Vectus ma specjalną nakładkę chłodzącą).

73

Ja korzystałam z zabiegu depilacji laserowej na pachach. Jestem zadowolona, ale musiałam sporo wydać. Miałam chyba około 5 zabiegów.

74

Wszystkim, którzy planuj ą depilację laserową polecam Klinikę Beauty Skin  w Galerii Słonecznej przy Chrobrego. Moim zdaniem takiej oferty jeszcze w Radomiu nie było. Zabieg wykonywany jest laserem Vectus, który jest najnowocześniejszym tego typu urządzeniem na świecie. Wcześniej robiłam depilację inną lampą, ale efekt pozostawia wiele do życzenia. Koleżanka mówiła mi, że tylko Vectus trwale usuwa wszystkie włoski.

75 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-01-27 18:12:47)

Hej , Ja miałam robioną depilację laserową i to właśnie laserem vectus i nie bolAło mnie jakoś strasznie . No ale widocznie masz może inn próg bólu . Ja miałamdepilacje w [spam] ,wczesniej wspomnanm laserem . I miałam 5 zabiegow Co do ceny to różnie to wygląda . wszystko zalezy jaka to jest partia ciała . Wtedy bła jeszcze promocja a jak wygląda teraz to tego nie wiem .

76 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2017-01-21 10:17:54)

Moim zdaniem depilacja laserowa nie jest bolesna, zalezy od osoby ale warto bo ma sie spokoj na dluugi czas. Jezeli jestescie z Wawy to polecam [reklama], czesto mozna natrafic na fajne promocje np. [reklama].

77

No właśnie szukam czegoś trwałego albo w miarę trwałego.. Myślę jeszcze między laserem a IPL.
Można je stosowac przy karmieniu ?

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

78

rebeli napisał/a:

No właśnie szukam czegoś trwałego albo w miarę trwałego.. Myślę jeszcze między laserem a IPL.

Ja czytałam, że IPL nie daje trwałych efektów i chyba lepiej zdecydować się na klasyczny laser. (chociaż trochę droższy)

79

Ja się przymierzam do depilacji nóg. Mam już dość golenia praktycznie codziennie. Liczę na bardzo dobre efekty ale już sporo różnych opinii się naczytałam i mój entuzjazm zmalał.

80

Miałam 4 zabiegi i nic nie dały (miesięczny efekt). Słyszałam od jednej osoby, że trzeba zrobić 10 zabiegów, a w salonach mówią, że 3 wystarczą. Jak to jest?

gdykochamy

81

A na pewno kwalifikowałaś się do takiej depilacji? W sensie, czy masz ciemne włoski. Ja laserem depiluję tylko pachy. Jak byłam na konsultacji w Estetika w Krakowie, powiedziano mi, że w moim przypadku (chodziło o depilację nóg), zabieg mija się z celem, bo mam za jasne włosy.

82

Jak masz ciemne włoski, a jasną skórę to może skorzystaj z IPL. Możesz też kupić urządzenie i robić to sama w domu, np Remington czy Philips. W zależności od mocy i miejsca wykonywania zabiegu ja odczuwam albo uczucie ciepła albo rzeczywiście bólu (np bikini). Zabiegi żeby miały sens trzeba wykonywać chyba co tydzień przez kilka tygodni, później rzadziej.
W salonie robiłam bikini, seria 4 zabiegów, włoski są cieńsze i jest ich mniej, ale nadal są...

Generalnie to do zabiegu trzeba włoski zgolić, następnie strzelać laserem. Uważam, że świetnie to się sprawdza do pach, nóg, bikini. Ja miałam problem z włosami na rękach, ciemne i długie, ale bałam się ich golić żeby przypadkiem nie wyrastały widoczniejsze, więc zdecydowałam się na wosk i nie żałuje, teraz praktycznie sam zabieg mnie nie boli, a włoski są max delikatne i mało widoczne, powtarzam zabieg raz na ok 2 miesiące.

83

No ja się zastanawiałam czy nie kupić IPL do domu.
Szukam jakiegoś rozwiązania dla siebie

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

84

Dziwne, mi wystarczyły cztery zabiegi w beautyskin i pozbyłam się włosków, może spróbuj w sprawdzonym gabinecie medycznym?

85

Ja co prawda mam zestaw domowy IPL. IPL jest słabszy niż laser, ale daje radę. Potrzeba więcej czasu, ale ja widzę spore efekty.
Czy boli? Mnie IPL bolał, laser boli pewnie jeszcze bardziej, ale można zrobić okład z maści Emla jak ktoś ma bardzo niski próg bólu.
Poza tym to też zależy od miejsca. Ja robiłam pachy i bikini głębokie. Pachy pobolewały rzadko, narządy płciowe zewnętrzne bolały bardzo bardzo, ale to są bardzo delikatne miejsca. 2 razy robiłam nogi i nic a jic nie bolały
A ja na brzuchu też miałam trochę włosków
Na brzuchu bolało najmniej

86

nie jestem przekonana co do laserów

87

Jakbyś miała włosy na twarzy jak facet, to byś się do nich przekonała...
Dziewczyny to jest tak: prawdziwy laser usunie włosy w 80-90% , IPL jedynie powoduje, że odrastaja cieńsze i jaśniejsze (wtedy laser już ich nie usunie), więc wydaje się, że odrasta troche mniej, a te domowe IPL działają jedynie jak się je stosuje, a jak przestajesz, to po roku odrasta tyle włosów ile było!
Wiem, bo próbowałam już chyba wszystkiego, bo mam problemy hormonalne i te włosy są wszędzie!

88

Zarówna ja jak i sporo moich koleżanek depilowałyśmy się laserem - tylko laser nas przekonał-wczytałyśmy się trochę w działanie. IPL jest nietrwały - w zasadzie można porównać z woskiem. Zabiegi wykonuje się w nieskończoność. Depilowałyśmy się lightsheer duet - i to już kilka lat temu i mamy spokój. Włosy mam przeciętnie grube (raczej cienkie) - ciemne ale nie czarne. Wykonałam 5 zabiegów. Ból?- bikini i pachy i owszem - ale w Nowomedzie w Krakowie gdzie depilowałyśmy się stosują emlę i lód a także panie wykonują zabiegi tak aby bolało jak najmniej - np zwalniają strzały. Mi to pomagało.

89 Ostatnio edytowany przez RenataD (2017-10-10 14:07:07)

Mam nadzieję, że komuś pomogłam swoim postem:)

90 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-03-12 19:57:50)

Ipl nie daje rady, bez porównania gorsze niż laser. ja tam zdecydowałam się na laser i nie żałuję, poszło super, nogi gładkie jak trzeba. Zabieg robiłam dobrym laserem bo to jest ważne, u mnie było to umieszczanie reklamy na forum jest płatne, chodzi o to że nie każdy laser jest tak samo skuteczny, trzeba sie wgryźć w temat i sprawdzić dobrze jaki laser oferuje gabinet.

91

Zastanawiam się nad kupnem domowego IPL, bo szczerze mówiąc wstydzę się w gabinecie usuwać owłosienie bikini. Nie jestem już młoda, a denerwuje mnie częste golenie, które za chwilę i tak jest widoczne

92 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-02-18 20:13:11)

ja polecam laser diodowy Chromatica Platinum, jest bardzo skuteczny i po serii kilku zabiegów włosków nie widać, nawet tych ciemniejszych wink byłam na zabiegu tym urządzeniem w SPAM  i jestem bardzo zadowolona z efektów

93

GabrielaKlym napisał/a:

Miałam 4 zabiegi i nic nie dały (miesięczny efekt). Słyszałam od jednej osoby, że trzeba zrobić 10 zabiegów, a w salonach mówią, że 3 wystarczą. Jak to jest?

Ale robilas depilacje laserem czy IPL? Bo jak to drugie to efekty sa beznadziejne. Laser boli troche bardziej, ale jak zrobisz te 7 zabiegow to masz najczesciej święty spokoj, ewentualnie po roku robi sie lekkie poprawki jak wyrosna jakies pojedyncze wlosy.

94

Ja korzystałam z IPL i miałam 8 zabiegów na łydki. Włoski są rzadkie, miejscami mam gładką skórę, ale jednak cały czas są. Dlatego trochę żałuję. Następnym razem pójdę na laser diodowy, bo daje lepsze efekty. Tylko też trzeba uważać na kosmetyczkę - jeśli wyciągnie wielką głowicę, a zabieg będzie trwał pół godziny, to znaczy, że coś jest nie tak.

95

to czy boli czy nie to dużo zależy od lasera i od ciebie też - jakie masz włoski, kolor skóry - ciemne włoski będą bolały bardziej. Ale ja sobie robiłam pachy i bikini, tylko nie pamietam juz teraz jakim laserem, ale on miał jakiś system chłodzenia i nic nie bolało, tylko skora troche podrażniona ale to normalne wink

96

to czy boli czy nie to dużo zależy od lasera i od ciebie też - jakie masz włoski, kolor skóry - ciemne włoski będą bolały bardziej. Ale ja sobie robiłam pachy i bikini, tylko nie pamietam juz teraz jakim laserem, ale on miał jakiś system chłodzenia i nic nie bolało, tylko skora troche podrażniona ale to normalne wink

97 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-07-02 20:59:58)

kiedyś miałam zabiegi laserowe ale teraz przerzuciłam się na plastry do depilacji z woskiem spam. Plaster aktywnie przywiera do najkrótszych włosków, a nie do skóry, usuwa włoski z cebulkami, oferując efekt gładkości aż do 28dni. Znakomity efekt już za 1. użyciem, nawet u osób bez doświadczenia w depilacji plastrami z woskiem.

98

IPL nie ma sensu, nie da ci praktycznie zadnego efektu. Jak juz to tylo laser, jezeli nie robisz okolic bikini to na spokojnie mozna w ciazy

I nie daj sie nabic na te durne reklamy plastrów wyzej xD

99

rebeli napisał/a:

IPL jest dobry, jednak radzę dobrze rozejrzeć się po twoim mieście i poszukać dobrego salonu estetycznego. Nie z weekendową kosmetyczką i chińskim IPLem, ale porządnego gabinetu z lekarzem, który zna się na tym co robi. Poza tym medyczne IPLe są skuteczniejsze i bezpieczniejsze.

Niestety wygląd ma znaczenie  [tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

100 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-07-10 14:23:33)

Ja mogę polecić w tym celu laser diodowy, którym miałam robioną depilację nóg i bikini w spam. Tyle że do tego zabiegu ciąża akurat jest przeciwwskazaniem... Ale efekty daje naprawdę piękne, a co najważniejsze - trwałe. Od momentu zabiegu, który miałam rok temu, praktycznie żaden włos w tych wydepilowanych miejscach już nie wyrósł smile

Posty [ 56 do 100 z 100 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Depilacja laserowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018