Mąż się odsunął i ma kochanke - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mąż się odsunął i ma kochanke

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 345 ]

77

Odp: Mąż się odsunął i ma kochanke
jaanna napisał/a:

Kurcze wywalilo mi posta.
W skrocie- to on jest do niczego, slaby klamca, a ta jego kochanka to dno, zero moralnosci, do tego pewnie zakompleksiona ze wyrywa zonatego i uwaza sie lepsza od zony. I tak siebie dowartosciowuja.
Obojetnie jaka bys byla lub nie byla to nie mial prawa zdradzac.
Poczucie wlasnej wartosci upada w takich sytuacjach i wielu kobiet. Potrzebujesz wsparcia.

No do takiego wniosku to i ja doszlam skoro się kochają tak jak twierdza dlaczego ani jedno ani drugie nie powie prawdy. Ona może trochę chce się dowartosciowac bo cały czas pisze ze jest brzydka gruba itd a ten jej slodzi układ idealny zero obowiązków same przyjemności.  Jak na razie jedynym wsparciem jest dla mnie to forum trochę zaczynam chyba myśleć

Zobacz podobne tematy :

78

QuQu napisał/a:
Andaluzja34 napisał/a:
jaanna napisał/a:

A niby w jaki sposob to sie okazało ze jestes taka do niczego??? To ze pajac tak powiedzial czy zrobil co zrobil???

W tym momencie wydajei się ze gdybym była dobra zona to by się niewydazylo.  To co on o mnie mówi do niej tez nie jest mile wyszlam na zlolze lenia bo nie pracuje tylko w domu z dziećmi siedze nic nie robię tylko wydaje jego ciężko zarobione pieniadze.  Wiec jak można mieć o sobie dobre zdanie

Ja to samo usłyszałam chociaż pracuje , jestem super babka i w ogóle, to bzdury , Ty taka jesteś, ale on taka Cię wybrał, to co oczu nie miał?

My usyalilismy ze ja zostanę z dziećmi aż syn nie pojdzie do przedszkola a teraz do niej pisze ze ja nie pracuje. No podobno jak mnie wybierał to byl glupi a nie zakochany

79

jaanna napisał/a:

No przeciez musza znalezc powod i wytlumaczenie swojego warcholstwa. I musza obciazyc tym partnera no bo przeciez nie siebie

Ale lepiej się pozalic i usłyszeć jaki to biedny i nieszczęśliwy jestem ona zawsze powie cos słodkiego co chce usłyszeć i on zrobi to samo

80

No i po co to czytasz? Zeby sie dolowac maksymalnie?? To na zawsze zostanie w twojej glowie. Nie czytaj. Zdradzil. Potwierdzone.

81

jaanna napisał/a:

No i po co to czytasz? Zeby sie dolowac maksymalnie?? To na zawsze zostanie w twojej glowie. Nie czytaj. Zdradzil. Potwierdzone.

Wiem ale to jest silniejsze ode mnie. Nawet nie wiem czy nagrywać te ich rozmowy dalej czy w razie rozprawy bedzie to potrzebne.

82

Nawet wiem ze dzisiaj bedzie lipny wieczór będzie chodził wściekły bo po poważnych pytaniach pani zaczela mniej się odzywać.  Zapewne nie jest to po jego myśli.

83

Pewnie bedzie potrzebe. Ale co ty nagrywasz? Myslalam ze na fb rozmawiaja

84

jaanna napisał/a:

Nie na innym komunikatorze gdzie wiadomości znikają po pewny czasie. Dlatego tak pewnie się czuje myśli ze ma totalna kretynke w domu bo tych wiadomości nie da się skopiować ale nie pomyślał ze można nagrać to co widać na moim ekranie

85 Ostatnio edytowany przez QuQu (2018-12-14 18:55:05)

Ciekawe , zw tamta tak gruba i brzydka a jemu się podoba , a i cuekawe czy praxuje ?
Oni prawie zawsze tak mówią.
Dowody zbieraj , do rozprawy się przydadzą, nawet za jakiś czas , jeśli ten romans wpłynie na waszą relację a tym razem jakoś to poskladacie .

86

Andaluzja34 napisał/a:
jaanna napisał/a:

Nie na innym komunikatorze gdzie wiadomości znikają po pewny czasie. Dlatego tak pewnie się czuje myśli ze ma totalna kretynke w domu bo tych wiadomości nie da się skopiować ale nie pomyślał ze można nagrać to co widać na moim ekranie

Poczytaj inne watki , oni zazwyczaj nie docenuaja swoich zon,
Przede wszystkim nie udaj mu , nie wierz w to co mówi i robi.
On jest w tzw amoku, nic to nie przekona , chyba że jakis wstrzas

87

QuQu napisał/a:

Ciekawe , zw tamta tak gruba i brzydka a jemu się podoba , a i cuekawe czy praxuje ?
Dowody zbieraj , do rozprawy się przydadzą, nawet za jakiś czas , jeśli ten romans wpłynie na waszą relację a tym razem jakoś to poskladacie .

Nie pracuje siedzi w domu.  Myślę ze o składaniu czegokolwiek nie ma mowy on definitywnie twierdzi ze kocha ja wiec z niej nie zrezygnuje

88

QuQu napisał/a:
Andaluzja34 napisał/a:
jaanna napisał/a:

Poczytaj inne watki , oni zazwyczaj nie docenuaja swoich zon,
Przede wszystkim nie udaj mu , nie wierz w to co mówi i robi.
On jest w tzw amoku, nic to nie przekona , chyba że jakis wstrzas

Czytam od wczoraj to forum żeby tylko o nim nie myśleć bardzo mi to pomaga juz nie leże w łóżku i nie wyje cale noce.  Staram się ograniczać z nim kontakt jak się tylko da jak siedzi w salonie ja ide sprzatac w kuchni albo cos z dziećmi po robić najgorsze jest jak dzwoni muszę odebrać bo znając go później powie ze jak jest w pracy i dzwoni spytac jak dzieci to ja nie odbieram a juz zlej matki co mu ogranicza dostęp do dzieci nie dam z siebie zrobic

89

A tak ogólnie to czytając to forum i co wyprawia mój maz doszlam do wniosku ze faceci to strasznie nieskomplikowane osobniki.  Jak zdradza każdy mówi ze nie wie co się dzieje co mu jeat. Kochanka słyszy to samo co ja 10/lat temu będą chodzić w te same miejsca  zwiedzać to co my juz widzieliśmy i te same teksty o miłości A najważniejsze jeat to ze każdy zdradzajacy ma strasznie w domu.

90

Andaluzja34 napisał/a:
QuQu napisał/a:

Nie pracuje siedzi w domu.  Myślę ze o składaniu czegokolwiek nie ma mowy on definitywnie twierdzi ze kocha ja wiec z niej nie zrezygnuje

To " prawie " jak twoja kopia smile
A Ciebie nie kochał? I nie to samo mówił?
A może ona z niego zrezygnuje?

91

QuQu napisał/a:
Andaluzja34 napisał/a:
QuQu napisał/a:

No prawie tylko ja chce żeby pomagał w domu spędzał czas z dzieciakami a ona tylko mówi jaki jest piękny i cudowny.  Mówił jeszcze dwa miesiące temu.  Myślę ze ona nie zrezygnuje układ idealny miesiąc maz w domu później 3 miesiące kasa od męża na koncie i kochanek co prawi komplementy

92

Andaluzja34 napisał/a:
QuQu napisał/a:
Andaluzja34 napisał/a:

No prawie tylko ja chce żeby pomagał w domu spędzał czas z dzieciakami a ona tylko mówi jaki jest piękny i cudowny.  Mówił jeszcze dwa miesiące temu.  Myślę ze ona nie zrezygnuje układ idealny miesiąc maz w domu później 3 miesiące kasa od męża na koncie i kochanek co prawi komplementy

Bo żony są wymagające a kochanki nie.
Idealna układy mają słabe ogniwa

93

A może ktoś z was miał podobne doświadczenie i trochę podpowie w razie rozwodu na co mogę liczyć alimenty  na dzieci to wiem ale mniej więcej w jakiej kwocie? Rozwód z orzekaniem o winie czy raczej za porozumieniem stron?  Ja wracając do polski nie będę miala raczej nic tylko dach nad glowa u rodziców  pracy tez odrazy pewnie nie znajde

94

Rozwód z orzeczeniem winy , poczytaj w necie.
Alimenty to w zależności od potrzeb dzieci i możliwości zarobkowych tatusia ( zbieraj dowody na jego zarobki , pity , dochody ) .
Alimenty na siebie przy rozwodzie z  wyłącznie jego winy , ale nie jest to łatwe, poczytaj

95

QuQu napisał/a:

Alimenty to w zależności od potrzeb dzieci i możliwości zarobkowych tatusia ( zbieraj dowody na jego zarobki , pity , dochody ) .
Alimenty na siebie przy rozwodzie z  wyłącznie jego winy , ale nie jest to łatwe, poczytaj

Do wszystkich dokumentów ja mam dostęp jego nigdy to nie interesowało  wiec nie bedzie problemu.  Trochę czytalam i nie wiem czy psychicznie wytrzymać rozwód z orzeczeniem winy on się pewnie bedzie bronił ze ja byłam zła zona i ta jego zdrada to obupulna wina.

96

Andaluzja34 napisał/a:
QuQu napisał/a:

Do wszystkich dokumentów ja mam dostęp jego nigdy to nie interesowało  wiec nie bedzie problemu.  Trochę czytalam i nie wiem czy psychicznie wytrzymać rozwód z orzeczeniem winy on się pewnie bedzie bronił ze ja byłam zła zona i ta jego zdrada to obupulna wina.

Zrob zdjecia dokumentow o których piszesz.
Ty masz dowody jego winy a on musi mieć dowody twojej , ma ?

97

QuQu napisał/a:
Andaluzja34 napisał/a:
QuQu napisał/a:

Zrob zdjecia dokumentow o których piszesz.
Ty masz dowody jego winy a on musi mieć dowody twojej , ma ?

Ja m dowody zdrady a on bedzie mówił swoje jak bylo mam tylko jakieś rozmowy z FB nasze gdzie pisał jeszcze we wrześniu ze mnie kocha i bylo normalnie

98

To co będzie mówił musi udowodnić.
W sądzie nie jest tak , że sąd uwierzy we wszystko to co on powie a tobie tylko w dowody uwierzy
Zbieraj też te wpisy z FB gdzie zapewnia Cię o miłości

99

QuQu napisał/a:

W sądzie nie jest tak , że sąd uwierzy we wszystko to co on powie a tobie tylko w dowody uwierzy

Odkąd zaczął z nią gadac juz nie ma żadnego wyznawania miłości kontakt miedzy nami urwał się praktycznie z dnia na dzień

100

Andaluzja34 napisał/a:
QuQu napisał/a:

Odkąd zaczął z nią gadac juz nie ma żadnego wyznawania miłości kontakt miedzy nami urwał się praktycznie z dnia na dzień

Tak to się dzieje prawie zawsze, zbieraj siły.
Pomysł o tym , że masz teraz przewagę, bo wiesz , wykorzystaj ja , nie miej żadnych skrupułów, on Cię oszukuje i nie liczy się z tym co się z Tobą i dziećmi stanie

101

Bardzo Ci współczuję i podziwiam za twoją siłę

102

QuQu napisał/a:
Andaluzja34 napisał/a:
QuQu napisał/a:

Pomysł o tym , że masz teraz przewagę, bo wiesz , wykorzystaj ja , nie miej żadnych skrupułów, on Cię oszukuje i nie liczy się z tym co się z Tobą i dziećmi stanie

To ze wiem to żadna przewaga bo nieam jej jak wykorzystać

103

Promyczek87 napisał/a:

Bardzo Ci współczuję i podziwiam za twoją siłę

No siły to ja nie mam nie jem nie spie wstaje tylko dla dzieci przy nim się trzymam żeby nie dac mu większej satysfakcji

104

Andaluzja34 napisał/a:
QuQu napisał/a:
Andaluzja34 napisał/a:

Masz jak wykorzystać, tylko nie chcesz, albo się łudzisz, że to sie skonczy

105

Andaluzjo napisałam do Ciebie maila.

106

Kamoa napisał/a:

Ok przeczytam jak pojdzie do naszej siłowni z nią gadac

107

QuQu napisał/a:
Andaluzja34 napisał/a:
QuQu napisał/a:

Po tym co pisał o mnie chyba nie wiem czy chce żeby to się skończyło niech się dalej bawia wiem ze to co napisze bedzie strasznie egoistyczne ale niech go zawodzi dalej a jak jej maz wróci niech go kopnoe w dupie i niech się poczuje tak jak ja teraz

108

A teraz najlepsze wydarzenie tego wieczoru muszę to napisać bo Noe mam z kim pogadac a jak tego nie wyrzuce z siebie to zabije mojego męża śmiechem. Siedzi sobie PAN na kanapie i pierdzieli z kochanka ja przy stole  nawie się z dziećmi i rozmawiam na FB ze znajoma która do mnie w niedziele przylatuje cos tam pisze śmiesznego to się usmiecham pod nosem do telefonu po 15 minutach mój maz wyskoczył do mnie z wyrzutem co ja tak się usmiecham do tego telefonu i z kim gadam myślałam że ze śmiechu się udusze ale byłam twarda.

109

Kamoa napisał/a:

Dziękuje ci za wiadomość jak będziesz miala chwile daj znac czy moja wiadomość doszła do ciebie

110

Andaluzja34 napisał/a:
QuQu napisał/a:
Andaluzja34 napisał/a:

Po tym co pisał o mnie chyba nie wiem czy chce żeby to się skończyło niech się dalej bawia wiem ze to co napisze bedzie strasznie egoistyczne ale niech go zawodzi dalej a jak jej maz wróci niech go kopnoe w dupie i niech się poczuje tak jak ja teraz

Nie licz na to że jej mąż zrobi za Ciebie porządek, on może Ci pomóc.
To jak się zachował to typowe dla psa ogrodnika.
Zadbaj teraz o siebie, zostaw mu dzieci i wyjdź sama gdzieś, na miasto , pooglądać choćby wystawy, podopieszczaj się, zrób paznokcie,

111 Ostatnio edytowany przez Kamoa (2018-12-15 09:22:03)

QuQu wyjęłaś mi to z ust, zgadam się zacznij być dla niego tajemnicą.

112

Dla niego największa tajemnica jest to co ja cały czas z telefonem robię  nigdy go prawie nie uzywalam a teraz się z nim nie rozstaje nie wie nic o forum i to go boli choć cały czas do niej twierdzi ze ma mnie gdzies

113

Andaluzja34 napisał/a:

Dla niego największa tajemnica jest to co ja cały czas z telefonem robię  nigdy go prawie nie uzywalam a teraz się z nim nie rozstaje nie wie nic o forum i to go boli choć cały czas do niej twierdzi ze ma mnie gdzies

A co ma do niej mówić?
Że Cię kocha i zawsze będzie? Że Ty jesteś najważniejsza? No weź!!! Pomyśl logicznie chciałabyś się czegoś takiego słuchać?

114

QuQu napisał/a:
Andaluzja34 napisał/a:

A co ma do niej mówić?
Że Cię kocha i zawsze będzie? Że Ty jesteś najważniejsza? No weź!!! Pomyśl logicznie chciałabyś się czegoś takiego słuchać?

Jak juz tak bardzo ja kocha ja mogę chyba zrozumieć różnie w życiu bywa ale mógłby w tych rozmowach pomijać mój temat wczoraj nawet stwierdził ze on dzieci nie chciał na córkę ja naciskalam a syn to nie wie chyba przypadek to chyba zabolalo najbardziej bo ze ja jestem dla niego nikim mogę zrozumieć ale tak mówić o własnych dzieciach. Byle do końca roku w nowy rok rocznice naszych zaręczyn mam zamiar o wszystkim powiedziec

Posty [ 77 do 114 z 345 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mąż się odsunął i ma kochanke

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018