Problem hemoroidy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Problem hemoroidy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Problem hemoroidy

Witam wszystkim,  nie wiem czy to dobry temat.

Piszę tutaj z dość nietypowym problemem.

Od początku,  mam 20 lat o niegdyś o siebie nie dbalem,  chipsy cola i brak ruchu to codzienność. (13-18)

Od 2 lat dbam o siebie,  zacząłem biegać,  ćwiczyć,  zdrowo się odżywiać,  jednak zauważyłem u siebie hemoroidy pół roku temu ( na początku nie wiedziałem co to jest)

Po wizytach u lekarzach proktologow. Dostałem czopki bakteryjne ( miały na etykietce że są z jakąś tam bakteria,  dość drogie były,  strasznie mocne,)

Leczylem się nimi miesiąc,  nic to nie dało,  hemoroid się powiększył.

Załamany zacząłem czytać fora ludzi porady i własne obserwacje.

Za pomocą czopkow ziołowych oraz rumianku( napar - wacik przytrzymać przy tym miejscu)  poradziłem sobie i hemoroid z wielkości groszka zmalał do główki zapałki.

Bardzo się cieszyłem

Zapomniałem napisać że podczas walki z hemoroidami zdążyła się krew podczas załatwiania.

Od tygodnia zauważyłem że krew wróciła,  stopniowo jest jej coraz więcej,  tylko działa to na zasadzie.  Rano jest kres wieczorem nie ma jutro jest rano i wieczorem krew,  po jutrze rano nie ma.

Czy ktoś miał taki problem?  Co robić?  Jakiś sposób poza wizyta u naszych lekarzy którzy nie pomagają tylko kasę umia kasować hmm?

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem hemoroidy
Primitiv napisał/a:

Witam wszystkim,  nie wiem czy to dobry temat.

Piszę tutaj z dość nietypowym problemem.

Od początku,  mam 20 lat o niegdyś o siebie nie dbalem,  chipsy cola i brak ruchu to codzienność. (13-18)

Od 2 lat dbam o siebie,  zacząłem biegać,  ćwiczyć,  zdrowo się odżywiać,  jednak zauważyłem u siebie hemoroidy pół roku temu ( na początku nie wiedziałem co to jest)

Po wizytach u lekarzach proktologow. Dostałem czopki bakteryjne ( miały na etykietce że są z jakąś tam bakteria,  dość drogie były,  strasznie mocne,)

Leczylem się nimi miesiąc,  nic to nie dało,  hemoroid się powiększył.

Załamany zacząłem czytać fora ludzi porady i własne obserwacje.

Za pomocą czopkow ziołowych oraz rumianku( napar - wacik przytrzymać przy tym miejscu)  poradziłem sobie i hemoroid z wielkości groszka zmalał do główki zapałki.

Bardzo się cieszyłem

Zapomniałem napisać że podczas walki z hemoroidami zdążyła się krew podczas załatwiania.

Od tygodnia zauważyłem że krew wróciła,  stopniowo jest jej coraz więcej,  tylko działa to na zasadzie.  Rano jest kres wieczorem nie ma jutro jest rano i wieczorem krew,  po jutrze rano nie ma.

Czy ktoś miał taki problem?  Co robić?  Jakiś sposób poza wizyta u naszych lekarzy którzy nie pomagają tylko kasę umia kasować hmm?

Pozdrawiam


mówisz ze z wielkości groszka zmalały wiec już wyszły na zewnątrz?

Najprostszy sposób to iść do proktologa i usunąć metodą barrona... "zabieg" czyli założenie gumki trwa 30s., jedna sztuka na miesiąc (hemoroidów jest 5) i masz problem z głowy na +-10lat

3

Odp: Problem hemoroidy
Tómek napisał/a:
Primitiv napisał/a:

Witam wszystkim,  nie wiem czy to dobry temat.

Piszę tutaj z dość nietypowym problemem.

Od początku,  mam 20 lat o niegdyś o siebie nie dbalem,  chipsy cola i brak ruchu to codzienność. (13-18)

Od 2 lat dbam o siebie,  zacząłem biegać,  ćwiczyć,  zdrowo się odżywiać,  jednak zauważyłem u siebie hemoroidy pół roku temu ( na początku nie wiedziałem co to jest)

Po wizytach u lekarzach proktologow. Dostałem czopki bakteryjne ( miały na etykietce że są z jakąś tam bakteria,  dość drogie były,  strasznie mocne,)

Leczylem się nimi miesiąc,  nic to nie dało,  hemoroid się powiększył.

Załamany zacząłem czytać fora ludzi porady i własne obserwacje.

Za pomocą czopkow ziołowych oraz rumianku( napar - wacik przytrzymać przy tym miejscu)  poradziłem sobie i hemoroid z wielkości groszka zmalał do główki zapałki.

Bardzo się cieszyłem

Zapomniałem napisać że podczas walki z hemoroidami zdążyła się krew podczas załatwiania.

Od tygodnia zauważyłem że krew wróciła,  stopniowo jest jej coraz więcej,  tylko działa to na zasadzie.  Rano jest kres wieczorem nie ma jutro jest rano i wieczorem krew,  po jutrze rano nie ma.

Czy ktoś miał taki problem?  Co robić?  Jakiś sposób poza wizyta u naszych lekarzy którzy nie pomagają tylko kasę umia kasować hmm?

Pozdrawiam


mówisz ze z wielkości groszka zmalały wiec już wyszły na zewnątrz?

Najprostszy sposób to iść do proktologa i usunąć metodą barrona... "zabieg" czyli założenie gumki trwa 30s., jedna sztuka na miesiąc (hemoroidów jest 5) i masz problem z głowy na +-10lat

Zmalał będąc na zewnątrz,  z takiej wielkości na mniejszą,  teraz jednak nie wiem czemu załatwiam się z krwią.

Chyba zrobię sobie kolonoskopię.

4

Odp: Problem hemoroidy

Wybierz się jeszcze raz do proktologa, widocznie leczenie było za krótkie i nietrafione. Z domowych sposobów - nasiadówki w naparze z kory dębu, byle nie gorące,ćwiczenia zwieracza odbytu - szczególnie po wypróżnieniu, wciągasz i rozluźniasz mięśnie odbytu tak do 10 razy. Ważne jest też oczyszczanie odbytu - świetny preparat dostępny w aptece - Procto- hemolan żel do mycia, dobre są czopki Hemorol, tanie a skuteczne, nie tylko hamują krwawienie, ale też ułatwiają wypróżnienia. Dieta - sporo błonnika, siemie lniane, winogrona, śliwki, jabłka, chleb razowy i dużo picia, do 2 l dziennie. Ale oprócz tego, konieczna wizyta.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Problem hemoroidy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024