Temat: Bio Silica Max czy Belissa?

Dziewczyny, który suplement lepiej wybrać? Belissa czy Bio Silica Max? Chodzi mi przede wszystkim o poprawienie stanu meeeega łamliwych i rozdwajających się paznokci. Włosom też by się przydało trochę odżyć. Ale przede wszystkim paznokcie..
Który polecacie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bio Silica Max czy Belissa?

mogę Ci z własnego doświadczenia polecić belissę — zaczęłam ją brać, kiedy z paznokci zostały mi praktycznie ogryzki - strasznie mi się rozdwajały ;/. Pobrałam systematycznie przez miesiąc i paznokcie zaczęły odżywać;) teraz juz mam co malować big_smile. Też się wcześniej zastanawiałam i szukałam info na temat belissy — kolezanka powiedziala mi, ze dla niej spoko i też sobie chwaliła. smile

3

Odp: Bio Silica Max czy Belissa?

Ja kiedyś też brałam belissę, ale prawdę mówiąc "szału nie było". Duuuuużo lepiej podziałała Bio Silica Max i na Twoim miejscu to na nią bym stawiała w ciemno. Pazury miałam poprawione w niecałe 2 tyg.

Reklama

4

Odp: Bio Silica Max czy Belissa?

Ja stosowałam Bio Silica. Po miesiącu stan paznokci bardzo się  poprawił. Dla mnie tylko Bio Silica. Z kolei koleżance pomogła Belissa, ale jej paznokcie nie były w tak fatalnym stanie.