Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Mario86 (2014-09-22 22:09:13)

Temat: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.

Cześć dziewczyny.

Mam ze sobą pewien problem.28 lat na karku,a w życiu nie miałem kobiety na stałe.Tzn.kiedys się tam spotykałem z kimś dwa miesiące.Raz dziewczyna zrezygnowała ze zwiazku a pozniej za drugim razem ja zrezygnowałem chyba bojąc się że nic z tego nie wyjdzie tak jak z pierwszą i wolałem nie brnąć dalej.
To już jednak zamierzchłe czasy.

Ogólnie jestem mało atrakcyjny,do przystojnego mi daleko,przy 178 cm wzrostu waga 104 kilo a więc spora nadwaga.Przestałem dbac o siebie bo wmowiłem sobie że i tak nie ma sensu bo nikogo nie poznam.Mam kolegow ktorzy bez problemu poznaja nowe dziewczyny,nie maja z tym problemu.
Ja natomiast już miałem kilka razy tak że jak z kumplami podchodzilismy do jakichś nowo poznanych,mieszkam w miejscowości górskiej więc jest dużo turystek to jakoś nigdy mi się nie udało nawet z żadną nawet zatańczyć.Może i bym zagadał ale wolę nie ryzykować bo już miałem takie sytuacje że prosiłem jakieś dziewczyny do tańca,one odmawiały,że nie tańczą a potem wywijały na parkiecie.Takie sytuacje zostawiają ślad na psychice i potem człowiek siedzi spięty.
Jak miałem te 20-23 lata to jakoś byłem pewniejszy siebie.Od kilku sytuacji moja pewność siebie zmalała do zera.

Co radzicie drogie dziewczyny?Czy Wy zwracacie uwagę też na wagę mężczyzny czy raczej Wam to nie przeszkadza?Co radzicie?jakie podjać kroki by nabrać pewności siebie?

Najgorsze też jest to,że już praktycznie wcale nie mam ochoty chodzić na jakieś imprezy rodzinne,urodziny ciotek,dziadków.Za każdym razem cała rodzinka i znajomi pytają kiedy w końcu przyjdę z dziewczyną.28 lat to już powinienem być dla nich dawno żonaty.

P.S.Ogólnie to mam sporo koleżanek,które mnie lubią bo potrafię pożartować i ogólnie fajnie pogadać.No ale to tylko koleżanki.
Siedzi mi coś z tyłu głowy,że nawet jakby udało się poznać jakąś fajną dziewczynę to ona i tak nie będzie ze mną długo bo jest wielu innych facetów atrakcyjniejszych,więc po co by miała siedzieć przy mnie.M

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.

Zdecydowanie problem leży w braku pewności siebie i odnalezieniu w sobie atutów.

Nie ma żadnej reguły, mówiącej o tym, w jakim wieku powinno się mieć dziewczynę i który przedział czasowy jest dobry na ślub. Rozumiem, że możesz czuć się nieswojo, gdy każdy Twój rówieśnik ma towarzyszkę, ale nie możesz szukać nikogo na siłę. Nie wystarczy, że dziewczyna Ci się podoba. Musi też mieć pewną cechę charakteru, pasję, która będzie ją wyróżniać, przyciągając Twoją uwagę. Żeby być szczęśliwym, musi zadziałać "to coś".

Atrakcyjność to pojęcie względne. Dla jednych ideałem będzie sportowiec, dla innych facet, który ma troszkę ciała. Ja na przykład uwielbiam mężczyzn bardzo szczupłych, wręcz chudych, kiedy moje koleżanki wzdychają na widok umięśnionego.

Jeśli czujesz się źle w swoim ciele- bo to chyba o to się głównie rozchodzi, zacznij od banalnych spraw. Zacznij biegać, zmień swoje nawyki żywieniowe, przejdź się do fryzjera, zmień coś w swoim ubiorze. Na kobiety to działa, nie wiem jak będzie u Ciebie. Niemniej jednak- nie doszukuj się rozwiązań skomplikowanych.

3

Odp: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.

Ogólnie ubioru zmieniać nie muszę,bo ubieram się według moich koleżanek modnie i fajnie.Gadają,że mam dobry gust.
Ogólnie jak z nimi gadam to czasem robią przytyki co do mojej wagi.Że się strasznie spasłem heh.Kiedyś miałem czas to 2 razy w tygodniu grałem w piłkę,chodziłem na siłownię i basen.Jednak z braku czasu przestałem,a może przestałem dlatego,że uznałem że nie ma sensu bo i dla kogo.

4

Odp: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.

zadbaj o ciało i nie słuchaj pitolenia o "tym czymś" bo "to coś" to bycie samcem w każdym słowa tego znaczeniu czyli ktoś kto ostro zerżnie i zapewni bezpieczeństwo ( bez obrazy ale jak mas nadwagę to pewnie po 30 sekundach pukania już łapiesz zadyszkę )

5

Odp: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.

Piszesz na forum prosząc o radę, a doskonale znasz przyczynę swoich problemów- jest nią WAGA. Ale wcale nie dlatego, że inni mają z nią problem, TYLKO TY MASZ Z NIĄ PROBLEM. Uważam, że powinieneś coś z tym zrobić, nikt nie mówi, że musisz schudnąć 20 kilo, ale GWARANTUJĘ, że jeżeli zaczniesz coś dla siebie robić, troszkę się poruszasz, albo pójdziesz na saunę (świetna sprawa) to zaczniesz siebie lubić. Chodzi o samopoczucie. A...i koniecznie znajdz sobie jakieś hobby, które będzie dawało sposobność do kontaktów w realu z ludźmi, a zwłaszcza kobietami. Coś co zasze chciałes robić a do tej pory się wstydziłeś. Kolejna sprawa... nie traktuj kobiet jak koleżanek, bo będzie Ci mogło zając parę dobrych lat, żeby wyjśc z roli kolegi i awansować na potencjalnego partnera. Jak poznasz kogoś to kokietuj, podrywaj, zaproś na spotkanie- nic koleżeńskiego.

Kwestia wieku nie ma z tym nic wspólnego. Wiem co mówię.

6

Odp: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.

Oczywiście jeśli tylko możesz to powinieneś spaść z wagi. Związek polega na dawaniu siebie w prezencie drugiej osobie. Przecież chcesz żeby ten prezent był fajny? Jeśli nadwaga jest spowodowana nieodpowiednim odżywianiem, to możesz ją zmniejszyć w ciągu trzech miesięcy przez jazdę na rowerze treningowym 40 km dziennie przed śniadaniem i zastosowanie diety białkowej, pod kontrolą lekarza. Spadek wagi miesięcznie wynosi około 7 kg. Później utrwalasz prawidłową wagę przez pozbycie się komórek tłuszczowych przy pomocy lipolizy injekcyjnej. Jest to najlepsza i najtańsza metoda.

7

Odp: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.

Jeżeli zaczniesz dbać o siebie-inwestować swój czas, nie w marudzenie i użalanie się nad sobą, tylko na swój wygląd zewnętrzy i wewnętrzny, to nie tylko Ty lepiej będziesz się czuł ale zauważy to także płeć przeciwna. Bo druga osoba odczuwa to czy ktoś jest zakompleksiony czy też nie. Pierw weź się za siebie a później szukaj dziewczyny, bo jeżeli wciąż będziesz miał niską samoocene to nici z związku. smile

8

Odp: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.

Racja.Byłem wykupić karnet i od października na siłownie,basen i saunę.Trzeba się faktycznie wziąść za siebie i może będą jakieś efekty później.

9

Odp: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.
kobitka2 napisał/a:

Piszesz na forum prosząc o radę, a doskonale znasz przyczynę swoich problemów- jest nią WAGA. Ale wcale nie dlatego, że inni mają z nią problem, TYLKO TY MASZ Z NIĄ PROBLEM. Uważam, że powinieneś coś z tym zrobić, nikt nie mówi, że musisz schudnąć 20 kilo, ale GWARANTUJĘ, że jeżeli zaczniesz coś dla siebie robić, troszkę się poruszasz, albo pójdziesz na saunę (świetna sprawa) to zaczniesz siebie lubić. Chodzi o samopoczucie. A...i koniecznie znajdz sobie jakieś hobby, które będzie dawało sposobność do kontaktów w realu z ludźmi, a zwłaszcza kobietami. Coś co zasze chciałes robić a do tej pory się wstydziłeś. Kolejna sprawa... nie traktuj kobiet jak koleżanek, bo będzie Ci mogło zając parę dobrych lat, żeby wyjśc z roli kolegi i awansować na potencjalnego partnera. Jak poznasz kogoś to kokietuj, podrywaj, zaproś na spotkanie- nic koleżeńskiego.

Kwestia wieku nie ma z tym nic wspólnego. Wiem co mówię.

Dobre uwagi.W sumie masz rację,bo zawsze dziewczyny traktowałem jak koleżanki.Jakoś bałem się zrobić następny krok bo wiedziałem że nic z tego nie bedzie.

10

Odp: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.
Mario86 napisał/a:

Dobre uwagi.W sumie masz rację,bo zawsze dziewczyny traktowałem jak koleżanki.Jakoś bałem się zrobić następny krok bo wiedziałem że nic z tego nie bedzie.

smile Nie bój się niczego, jest wiele osób które nie potrafią sobie kogoś znaleźć. Brzmi to banalnie, ale rzeczywiście tak jest, że gdy zaczniesz robić soje i zapomnisz, że kogoś szukasz to ta osoba się sama znajdzie.
(wiem z doświadczenia tongue )

Jeżeli chodzi o koleżeństwo, to jak raz się zaszufladkujesz to ciężko będzie Ci to zmienić. A... i bądź otwarty na każdą znajomość, nie sugeruj się pozorami czy pierwszym wrażeniem. Ktoś kto na pierwszy rzut może wydawać się dla Ciebie nieatrakcyjny może po bliższym poznaniu okazać się bardzo ciekawą osobą. (pamiętaj, że Ty też bys chciał aby ludzie dali Ci szansę siebie bliżej poznać wink)

Pozdrawiam!

11

Odp: Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.
Mario86 napisał/a:

Racja.Byłem wykupić karnet i od października na siłownie,basen i saunę.Trzeba się faktycznie wziąść za siebie i może będą jakieś efekty później.

I bardzo dobrze. Powodzenia, trzymam kciuki w dążeniu do celu ! smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Brak pewności siebie i brak powodzenia u kobiet.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024