1

Temat: Intensywne serum rewitalizujące Bioliq

Intensywne serum rewitalizujące Bioliq

http://puu.sh/ah3gg/a3c8fd1892.jpg

Informacja producenta:
Bioliq DERMO intensywne serum rewitalizujące zawiera ekstrakt z kawioru, który jest bogatym źródłem protein, lipidów, witamin i minerałów. Dzięki temu intensywnie stymuluje rewitalizację skóry, aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Dzięki obecności składnika aktywnego, wyizolowanego z korzeni tarczycy bajkalskiej, poprawia jędrność i elestyczność, jednocześnie hamując starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej poprzez zwiększenie liczby podziałów komórkowych. Oddziałując na metabolizm preadipocytów i adipocytów znacząco redukuje podwójny podbródek, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki.
Wskazania: przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i dekoltu.

pojemność: 30 ml
opakowanie: szklana buteleczka z pipetą
cena: 17,90 zł

Moja opinia:
Serum stosuję zaledwie od tygodnia, więc trudno ocenić skuteczność, na pewno jednak ma przyjemny - aczkolwiek dosyć charakterystyczny, więc nie każdemu będzie się podobał - zapach, bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawiając przy tym tłustego filtru, świetnie nawilża i doskonale sprawdza się pod makijażem. Za tę cenę już teraz polecam!

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Intensywne serum rewitalizujące Bioliq

Posty przeniesione:

chemicznyswiat napisał/a:

Ja z tej serii używam Bioliq Dermo krem do cery trądzikowej na dzień, jak dla mnie krem jest naprawdę super i wkońcu jeden jedyny, który pasuje do mojej twarzy, więc może inne produkty tej firmy będą równie skuteczne smile

RozalkaA napisał/a:

No muszę przyznać, że póki co serum się sprawdza.
Używam od kilku dni i nie wyskoczyło mi na twarzy nic niepożądanego /jak to zwykle bywało/.
I buzię mam jakąś gładszą wink

Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

3

Używam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona.
Skóra jest ładnie nawilżona ale sie nie świeci ani nie jest przetłuszczona.
Przy okazji spróbowała go moja mama i też jej przypadł do gustu

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

4

Po prawie dwóch miesiącach stosowania z czystym sumieniem mogę ten produkt polecić. W zasadzie potwierdzam to wszystko, co napisałam na początku wink.