Planuje tłumaczenie "Novel on a Yellow Paper" napisaną przez S. Smith - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Planuje tłumaczenie "Novel on a Yellow Paper" napisaną przez S. Smith

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Planuje tłumaczenie "Novel on a Yellow Paper" napisaną przez S. Smith

Tak jak napisałam. O ile wiem nie jest przetłumaczona na polski, więc chcę Wasze głosy w temacie. Generalnie planuję tłumaczenie innych mało znanych angielskich pisarek z początka XX wieku, jak Elizabeth Taylor i Edith Sitwell. Dajcie mi znać co myślicie smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Planuje tłumaczenie "Novel on a Yellow Paper" napisaną przez S. Smith

Ale co? Mamy głosować na "tak" lub "nie"?

3

Odp: Planuje tłumaczenie "Novel on a Yellow Paper" napisaną przez S. Smith

A w jakim celu chcesz to robic?
Potrafisz pisac ciekawie i barwnie po polsku?

Bo przy tlumaczeniach literatury raczej wazniejsza jest znajomosc jezyka, na jaki chce się tlumaczyc niż perfekcyjna znajomosc jezyka, z ktorego się tlumaczy.

Oczywiscie o ile chcesz żeby ktos to potem z zainteresowaniem przeczytal, bo dla samej siebie to nie ma znaczenia smile

4

Odp: Planuje tłumaczenie "Novel on a Yellow Paper" napisaną przez S. Smith
Beyondblackie napisał/a:

z początka XX wieku,

Tak jak już napisała Iceni - trzeba poprawnie pisać w języku, na który się tłumaczy.

5

Odp: Planuje tłumaczenie "Novel on a Yellow Paper" napisaną przez S. Smith

A może zaprezentujesz jakiś fragment? Oczywiście w dwóch językach. Chętnie poczytamy. Jestem dwujęzyczna, uczynię to z przyjemnością.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Planuje tłumaczenie "Novel on a Yellow Paper" napisaną przez S. Smith

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024