Hey wszystkim! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Hey wszystkim!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 51 ]

Temat: Hey wszystkim!

Hey, wlasnie zalogowalem się na tym serwisie.

Siedząc w pracy i mając chwilke wolnego czasu jak zwykle przeglądałem internet. Niestety moje fora tematyczne troche mnie znudziły. Postanowiłem troche poszukać czegoś dla samotnych.

Niestety ledwo tylko wchodziłem i czytałem by wybrać jakies fora były strasznie śmieszne ;D w negatywnym sensie. A chodzi o ludzi a nie skrypt.
Przeglądając następne były puste...

Zobaczyłem to i troche dziwne by facet logowal się na forum dla pan. Obejrzałem troche i widziałem sensowne wypowiedzi i ciekawych ludzi a co najlepsze że są tu mężczyźni i oto jestem.


Witam wszystkich o sobie nie chce narazie duzo pisać.


Troche jestem tu świeży wiec narazie troche mi zejdzie na aklimatyzacjii. Mam nadzieję na ciepłe przyjęcie! big_smile i jakąś pomoc doradzcię gdzie zajrzeć a może mam coś wiecej napisać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Hey wszystkim!

Witam, witam, witam smile

3

Odp: Hey wszystkim!

Heloł:)
Co doradzić?

4

Odp: Hey wszystkim!

<przyszła kobieta "z nożem">

Hej, Steven big_smile

5

Odp: Hey wszystkim!

Hmm nie wiem a co mozesz mi doradzić?

Kobieto z nożem ile bym dał zebys mnie zabiła i wbiła ostrze w moje ciało.

Hey smile

6

Odp: Hey wszystkim!

Pamiętaj, że to nie ja wymyśliłam ten nóż, tylko jakoś tak mi w pamięć zapadł big_smile.

Polecam wątki, w których ludzie mają różne poglądy i jest o czym dyskutować, natomiast nie polecam wątków w stylu "jestem nieszczęśliwa" + milion postów z pocieszaniem ;p. Gdzie je znaleźć? Praktycznie w każdym dziale są jedne i drugie wink.

7 Ostatnio edytowany przez Steven-21 (2013-04-10 20:44:09)

Odp: Hey wszystkim!

Lecę tymi aktywnymi tematami i szukam tych które mi odpowiadają.

Niestety nie mam czasu na głębsze pisanie teraz. Chociaz napewno jak będę tu dłużej coś napisze wiecej czy o sobie czy wrzuce ciekawe tematy pod dyskusję.

Przedewszystkim!
Bardzo się zdziwiłem że ogólnie tu są takie osoby i kobiety. Nie tylko piszą to co myślą ale bardzo otwarte i nie podchodzą tak jak przeciętna Polka do wszystkiego.

Zawsze jak jestem w sieci wogole nie rozumiem o czym przeważnie ludzie piszą poza paroma forum które lubię to wogole eh... Szok. Np dla mnie wejście na czata jest poprostu straszna w skutkach.

Jestem bardzo zaskoczony wogole poziomem dyskusjii tutaj i podejściem ludzi. To jest moim zdaniem żadkosc ale duży plus dla użytkowniczek i użytkowników tego forum!


Naprawde czytam i jestem zaskoczony!

8 Ostatnio edytowany przez hm... (2013-04-11 07:58:22)

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Lecę tymi aktywnymi tematami i szukam tych które mi odpowiadają.

Niestety nie mam czasu na głębsze pisanie teraz. Chociaz napewno jak będę tu dłużej coś napisze wiecej czy o sobie czy wrzuce ciekawe tematy pod dyskusję.

Przedewszystkim!
Bardzo się zdziwiłem że ogólnie tu są takie osoby i kobiety. Nie tylko piszą to co myślą ale bardzo otwarte i nie podchodzą tak jak przeciętna Polka do wszystkiego.

Zawsze jak jestem w sieci wogole nie rozumiem o czym przeważnie ludzie piszą poza paroma forum które lubię to wogole eh... Szok. Np dla mnie wejście na czata jest poprostu straszna w skutkach.

Jestem bardzo zaskoczony wogole poziomem dyskusjii tutaj i podejściem ludzi. To jest moim zdaniem żadkosc ale duży plus dla użytkowniczek i użytkowników tego forum!


Naprawde czytam i jestem zaskoczony!

Konstruktywne dyskusje są warte zainteresowania. Jest tutaj takich sporo. Sam nie przekonasz.

Jaka jest przeciętna Polka?

Tutaj na porządkun dziennym jest to co Cię dziwi.

9

Odp: Hey wszystkim!

Nie będę mówił ogólnikami. Nie ważne.

Nie to że mnie coś dziwi w sensie że nie spodziewałem się na forum internetowym jakiegokolwiek poziomu rozmowy. Ale no tu się myliłem nawet bardzo...


Ale to wszystko nie ważne ogólnie ludzie tutaj są wróżądku.

Jak poranek?

10 Ostatnio edytowany przez hm... (2013-04-11 07:59:57)

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Nie będę mówił ogólnikami. Nie ważne.

Nie to że mnie coś dziwi w sensie że nie spodziewałem się na forum internetowym jakiegokolwiek poziomu rozmowy. Ale no tu się myliłem nawet bardzo...


Ale to wszystko nie ważne ogólnie ludzie tutaj są wróżądku.

Jak poranek?

Wszystko jest ważne:)
Ogólniki nie są w porządku:)

No fajnie, ciepło, wiosna:)
A u Ciebie?

11

Odp: Hey wszystkim!

Też dobrze czekałem na wiosnę. Nie lubię Słońca ale dobrze że jest cieplej.

Jest bardzo ładnie wink

12

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Też dobrze czekałem na wiosnę. Nie lubię Słońca ale dobrze że jest cieplej.

Jest bardzo ładnie wink

Ciepło przede wszystkim, można będzie coś z siebie zdjąć.

13

Odp: Hey wszystkim!

Jak jest ciepło można na wiecej sobie pozwolić. Poprostu

14 Ostatnio edytowany przez hm... (2013-04-11 08:29:25)

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Jak jest ciepło można na wiecej sobie pozwolić. Poprostu

Zgadza się:)
To na co teraz będziesz sobie pozwalał?

15

Odp: Hey wszystkim!

Już bylem na rowerze dawno temu big_smile
A teraz oczywiście to już bieganie nocą i z rana. Rolki, spotkania z znajomymi jakie takie. Mialem dość zimy wiec cieszę się troche, że już jest cieplej.

Nie mam pomysłu co wiecej.

A ty co bedziesz robić?

16 Ostatnio edytowany przez hm... (2013-04-11 08:55:02)

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Już bylem na rowerze dawno temu big_smile
A teraz oczywiście to już bieganie nocą i z rana. Rolki, spotkania z znajomymi jakie takie. Mialem dość zimy wiec cieszę się troche, że już jest cieplej.

Nie mam pomysłu co wiecej.

A ty co bedziesz robić?

Na spacery chodzić, rolkować. smile
Grillować:)

17

Odp: Hey wszystkim!

Ja czasem jak jadę do innego miasta to rolki w plecak wysiadam zakładam wink o wiele szybciej. Wiec też się nie moge doczekać

żadko grill'uję
nie mam jeszcze pomysłu ale chciałbym gdzies odpocząć. Na weekend wyjechać.

18

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Ja czasem jak jadę do innego miasta to rolki w plecak wysiadam zakładam wink o wiele szybciej. Wiec też się nie moge doczekać

żadko grill'uję
nie mam jeszcze pomysłu ale chciałbym gdzies odpocząć. Na weekend wyjechać.

No to już. Pakuj się. Jutro piątek smile
Gdzie masz blisko?

19 Ostatnio edytowany przez Steven-21 (2013-04-11 11:19:29)

Odp: Hey wszystkim!

Error big_smile

20

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Nie pasuje mi jutro big_smile

.... wyjechać w las do jakiegoś starego drewnianego domu, gdzie w odległości 10 km nie ma żadnej osady ludzkiej. Do tego wilki na noc żeby aż strach bylo wyjść w nocy z domu.

Odcięty od źródeł internetu, prądu, gazu, tv...
I tak bynajmniej conajmniej 2 dni.

A gdyby, jacyś zagubieni ludzie wyskoczyli i chcieli do mnie wejść to wziąłbym shotguna naladowałbym pieprzem i sola... I lądował w tych niedobrych ludzi którzy pragnęli zakłócić moje samotne życie big_smile marzenia. Cisza spokój zero cywilizacjii

21

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:
Steven-21 napisał/a:

Nie pasuje mi jutro big_smile

.... wyjechać w las do jakiegoś starego drewnianego domu, gdzie w odległości 10 km nie ma żadnej osady ludzkiej. Do tego wilki na noc żeby aż strach bylo wyjść w nocy z domu.

Odcięty od źródeł internetu, prądu, gazu, tv...
I tak bynajmniej conajmniej 2 dni.

A gdyby, jacyś zagubieni ludzie wyskoczyli i chcieli do mnie wejść to wziąłbym shotguna naladowałbym pieprzem i sola... I lądował w tych niedobrych ludzi którzy pragnęli zakłócić moje samotne życie big_smile marzenia. Cisza spokój zero cywilizacjii

Robinson Cruzoe z wyboru:)

22

Odp: Hey wszystkim!

Albo na wojnę bym poszedł... Wiesz po ile wynajmuje się mordercę? Bo chce wysłać na siebie mordercę...

23

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Albo na wojnę bym poszedł... Wiesz po ile wynajmuje się mordercę? Bo chce wysłać na siebie mordercę...

Ja Cię zaraz uduszę, gratis, jak b?dziesz poglądy z choinki wdrażał.

24

Odp: Hey wszystkim!

Ja mowie powaznie nie wymyślam sobie. Tak udus mnie!

25

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Ja mowie powaznie nie wymyślam sobie. Tak udus mnie!

Chciałbyś:)

26

Odp: Hey wszystkim!

Mhm wink

jeśli kiedys wybrać będę mógł jak odejść, to przecież dobrze, dobrze o tym wiesz chciałbym być uduszny z miłości

big_smile ogólnie mowie powaznie mi na życiu tak drobiazgowo nie zależy. Tacy ludzie podobno są niebezpieczni big_smile heretycy, wynalazcy, buntownicy, ludobójcy. Wybierz mniejsze zło świat ci podziekuje kiedys! Duś!

27 Ostatnio edytowany przez hm... (2013-04-11 20:08:02)

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Mhm wink

jeśli kiedys wybrać będę mógł jak odejść, to przecież dobrze, dobrze o tym wiesz chciałbym być uduszny z miłości

big_smile ogólnie mowie powaznie mi na życiu tak drobiazgowo nie zależy. Tacy ludzie podobno są niebezpieczni big_smile heretycy, wynalazcy, buntownicy, ludobójcy. Wybierz mniejsze zło świat ci podziekuje kiedys! Duś!

Otwórz się bardziej na świat a będziesz chciał żyć:)
Najpierw trzeba poznać miłość żeby móc się w niej udusić:)

28

Odp: Hey wszystkim!

Co za rady wink ile takich słyszałem setki tysiące...

E tam takie łatwe nic nie jest smile i cóż mi by bylo po miłości też nic.


Duszę się poprostu i koniec, nie widzę tu związku miedzy ja świat. To jak pragnienie i sprite. Pragnienie ma szans big_smile

btw dobija mnie np mój temat big_smile brak odpowiedzi żadnej... Spójrz o cyckach, zdradzie, maseczkach i o prawiczkach to pasję niektórych tu pisać wink

mój temat jest traktowany jak gowno. Czuję się jak gowno... :.(

29 Ostatnio edytowany przez hm... (2013-04-12 14:41:35)

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Co za rady wink ile takich słyszałem setki tysiące...

E tam takie łatwe nic nie jest smile i cóż mi by bylo po miłości też nic.


Duszę się poprostu i koniec, nie widzę tu związku miedzy ja świat. To jak pragnienie i sprite. Pragnienie ma szans big_smile

btw dobija mnie np mój temat big_smile brak odpowiedzi żadnej... Spójrz o cyckach, zdradzie, maseczkach i o prawiczkach to pasję niektórych tu pisać wink

mój temat jest traktowany jak gowno. Czuję się jak gowno... :.(

Tysiące dobrych rad słyszałeś i nic z nimi nie zrobiłeś znakiem tego.

Poddaj ciekawyy problem a sporo forumowicz?w Cię odwiedzi.

30

Odp: Hey wszystkim!

Mimo to wszystko dziękuję ;D

31

Odp: Hey wszystkim!

Bo wiesz...
Młodym ludziom to si? często wydaje, że wszystkie rozumy pozjadali, że rady jakiś tam ludzi to s? z palca wyssane i co oni tam wiedzą. Ja to jestem inny, oni mnie nie znają. Co oni mog? wiedzieć. Poczekaj 10 lat.

32

Odp: Hey wszystkim!

Hm, dobrze dobrze wezmę z tego coś do siebie. Thanks

33

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Hm, dobrze dobrze wezmę z tego coś do siebie. Thanks

Jak tam uważasz:)

34

Odp: Hey wszystkim!

Zamknięto mi temat big_smile

http://www.netkobiety.pl/t52762.html

a mialem się otwierać na innych wink asz to jak to tak można...

35

Odp: Hey wszystkim!

Jak ogłoszenia matrymonialne dajesz to co się dziwisz.

Teraz to już się nikt nie odezwie:)

36

Odp: Hey wszystkim!

big_smile o ja glupi zaraz będę pokutował xd

37

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

big_smile o ja glupi zaraz będę pokutował xd

Także bij się w pierś:D

38 Ostatnio edytowany przez vinnga (2013-04-15 06:46:39)

Odp: Hey wszystkim!

Forum nie służy do wyrównywania prywatnych rachunków.
Wszelkie wycieczki osobiste proszę załatwiać poza forum. Tego typu posty nie mają tu racji bytu. Mod.Vinnga

39

Odp: Hey wszystkim!
hm... napisał/a:
Steven-21 napisał/a:

big_smile o ja glupi zaraz będę pokutował xd

Także bij się w pierś:D

ah dziękuję Ci! Pokuta zadana, pokuta zakończona!

Dziękuję ci za rady te nawet najprostsze okazało się że dobrze mi radzisz i czasem te najprostsze są najlepsze big_smile

teraz chce być szczęśliwy! smile

40

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:
hm... napisał/a:
Steven-21 napisał/a:

big_smile o ja glupi zaraz będę pokutował xd

Także bij się w pierś:D

ah dziękuję Ci! Pokuta zadana, pokuta zakończona!

Dziękuję ci za rady te nawet najprostsze okazało się że dobrze mi radzisz i czasem te najprostsze są najlepsze big_smile

teraz chce być szczęśliwy! smile

Jakaś zmiana? smile

41

Odp: Hey wszystkim!

:-)

The Kooks- Is it me?

A tak powaznie... Hm zawsze tak jest chwilowo, poprawia mi się i znów upadek. Nie wiem czy zmiana. Może zrozumienie że to ja powinnem brac wiecej od życia. Może zrozumienie celów i co bedzie dobre dla mnie?

Pozytywne myślenie, zmiana dotychczasowego życia. Nie warto się przyzwyczajać. Elastyczność to cnota wink. A może zamknąłem jakies stare sprawy.

Nie wiem i nie chce widzieć. Prawda jest taka że zmieniam od dzis priorytety. Żegnaj stare życie witaj nowe. Przedewszystkim, iść z niezachwiana wiara. Poprawić stare błędy, zmienić nabyte nawyki a tych mialem wiele.

Ciężkie życie przedemną, naprawde. Ale jak będę się starać moc bedzie ze mną. Nie mowie że wszystko jest wpożądku i bedzie zawsze dobrze.

A u Ciebie jak?

42 Ostatnio edytowany przez hm... (2013-04-15 08:08:21)

Odp: Hey wszystkim!

Chodzi o to, żeby radzić sobie z tym złym i z tym dobrym. Bo w życiu nie tylko same cukierki są.

Grunt to wypracować taką technikę, żeby uniknąć sinusoidy nastrojów. Żeby jej uniknąć nie można w sobie kumulować emocji. Trzeba je zaakceptować i przerobić.
Konieczna jest samoakceptacja. Trzeba być świadomym swoich cech. Tych dobrych i tych złych. Swoje zalety i przywary pielęgnować. Nie skupiać się na negatywach, ale mieć ich świadomość i zmieniać je w miarę możliwości.
Trzeba zadbać o siebie. Kiedy będziesz świadomy siebie, swojej wartości będziesz przyciągał podobne, fajne osoby.
A taki stan sprawi, że nie będziesz wpadał w dołki, załamywał się. Porażka Cię nie zniechęci a jedynie będzie nauką.

U mnie w porządku:). Staram się. Każdego dnia, dbam o siebie i biorę pod uwagę swoje uczucia w podejmowaniu decyzji.
Choć nie zawsze bywa kolorowo, ale takie jest życie:). Żyć w zgodzie ze sobą. smile

43

Odp: Hey wszystkim!

Może innaczej Hmm

jak dla mnie to najlepiej nie odczuwać nic, tego się nauczyłem i troche boję się takiego wpływania na otwarte wody.

Pierwsze co chce zrobić a caly czas to zaniedbywalem to zdrowie. Chodzę struty i blady jak wampir bo mój tryb życia był taki niechlujny, bez odczuwania większych emocjii. Nauczyć się patrzyć na to gowno i nic nie odczuwać.

Tak jasne chciałbym odrazu wszystko przełamać. Ale wiem że metoda małych kroków jest najlepszą.
W tym roku jeszcze wyjadę do Wielkiej Brytanii i będę tam kolejne 2 lata. Dopiero po tym czasie będę się starał jakoś wrócić na studia albo już pomyśle o krótszych w Uk czy Stanach.

Chociaz chcialem na chwilę conajmniej wrócić do Polski i jeszcze się zastanowić. Ale jak będę w Anglii to bedzie duzo lepiej dlatego że lepiej się odnajduje w takim środowisku.

Ogólnie teraz to co chcialem zmienić to pierwsza rzecz. Przebadać się na tarczyce i krew, dlatego że przypuszczam moge mieć jakies problemy z tarczycą. A jeśli chodzi o krew badałem się ponad rok temu i 2 lata temu i mialem zawsze potas i magnez poniżej normy.

Druga sprawa to porzucić stare nawyki. Zaczac znów uprawiać sport. Myślę że wizyty na pływalni czy biegi wystarcza. Wczoraj okolo 2 godziny wybrałem się na pierwsze biegi w tym sezonie. A uwielbiam biegać nocą. I powiem tak, sport to świetna rzecz.

Kolejna sprawa to uzależnienia i nawyki które chce przełamać.

Jeśli chodzi o uczucia to chce poświęcić się przyjaciołom a nawet zaczac wiecej pisać do tych którzy są daleko. Wiem że to zaniedbałem kosztem czegoś. Teraz to zmienię.

Kolejna sprawa to załatwienie wszystkich rzeczy które odkładałem. Chciałbym aby po jakimś czasie abym wracał do tej maksymalnej formy życiowej i czuł satysfakcję.

Niestety jak spojrzę wstecz to poza jakimiś chwilami non stop jestem nieszczęśliwy.
Nie uniknąłem też własnych błędów i żałuję. Duzo też nie zależało odemnie.



No to dobrze że dbasz o siebie. Na jakiej zasadzie bierzesz pod uwagę swoje uczucia w podejmowaniu decyzjii? To się wogole godzi, uczucia i decyzję?

44

Odp: Hey wszystkim!

witam

45

Odp: Hey wszystkim!
mapa22 napisał/a:

witam

Hey, hey, polecam nowy temat skoro jestes nowa. To nie jest temat ogólny. No chyba że chcesz się przywitać w moim temacie. Okey

46

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

Może innaczej Hmm

jak dla mnie to najlepiej nie odczuwać nic, tego się nauczyłem i troche boję się takiego wpływania na otwarte wody.

Pierwsze co chce zrobić a caly czas to zaniedbywalem to zdrowie. Chodzę struty i blady jak wampir bo mój tryb życia był taki niechlujny, bez odczuwania większych emocjii. Nauczyć się patrzyć na to gowno i nic nie odczuwać.

Tak jasne chciałbym odrazu wszystko przełamać. Ale wiem że metoda małych kroków jest najlepszą.
W tym roku jeszcze wyjadę do Wielkiej Brytanii i będę tam kolejne 2 lata. Dopiero po tym czasie będę się starał jakoś wrócić na studia albo już pomyśle o krótszych w Uk czy Stanach.

Chociaz chcialem na chwilę conajmniej wrócić do Polski i jeszcze się zastanowić. Ale jak będę w Anglii to bedzie duzo lepiej dlatego że lepiej się odnajduje w takim środowisku.

Ogólnie teraz to co chcialem zmienić to pierwsza rzecz. Przebadać się na tarczyce i krew, dlatego że przypuszczam moge mieć jakies problemy z tarczycą. A jeśli chodzi o krew badałem się ponad rok temu i 2 lata temu i mialem zawsze potas i magnez poniżej normy.

Druga sprawa to porzucić stare nawyki. Zaczac znów uprawiać sport. Myślę że wizyty na pływalni czy biegi wystarcza. Wczoraj okolo 2 godziny wybrałem się na pierwsze biegi w tym sezonie. A uwielbiam biegać nocą. I powiem tak, sport to świetna rzecz.

Kolejna sprawa to uzależnienia i nawyki które chce przełamać.

Jeśli chodzi o uczucia to chce poświęcić się przyjaciołom a nawet zaczac wiecej pisać do tych którzy są daleko. Wiem że to zaniedbałem kosztem czegoś. Teraz to zmienię.

Kolejna sprawa to załatwienie wszystkich rzeczy które odkładałem. Chciałbym aby po jakimś czasie abym wracał do tej maksymalnej formy życiowej i czuł satysfakcję.

Niestety jak spojrzę wstecz to poza jakimiś chwilami non stop jestem nieszczęśliwy.
Nie uniknąłem też własnych błędów i żałuję. Duzo też nie zależało odemnie.



No to dobrze że dbasz o siebie. Na jakiej zasadzie bierzesz pod uwagę swoje uczucia w podejmowaniu decyzjii? To się wogole godzi, uczucia i decyzję?

Zacznę od końca.
Jasne, że się godzi. Decydujesz się na coś biorąc pod uwagę swoje dobro, nie postępujesz wbrew sobie.

Nie żałuj. Teraz masz większą wiedzę, nie popełnisz drugi raz tego samego błędu.

Nie czując dalej będziesz wampirem.

Niby tyle tekstu, a ja dalej nic nid wiem.

Co znaczy poświęcić się przyjaciołom? A gdzie Ty?

47

Odp: Hey wszystkim!

No bo czasem bylo tak że rytuałem telefon w róg albo nie odpisywałem komuś. Chociaz w tym czasie zajmowałem się czymś innym z osobami. O to mi chodzi że poprostu na nic nie zwracałem uwagi. Wyłączalem myślenie, czucie. Bylo mi łatwiej...

48

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

No bo czasem bylo tak że rytuałem telefon w róg albo nie odpisywałem komuś. Chociaz w tym czasie zajmowałem się czymś innym z osobami. O to mi chodzi że poprostu na nic nie zwracałem uwagi. Wyłączalem myślenie, czucie. Bylo mi łatwiej...

I co dalej?

49

Odp: Hey wszystkim!

I nic ale wtedy wiecej rzeczy zaniedbujesz...

50

Odp: Hey wszystkim!
Steven-21 napisał/a:

I nic ale wtedy wiecej rzeczy zaniedbujesz...

A chyba chodzi o to, żeby nie zaniedbywać jednak?

Posty [ 51 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Hey wszystkim!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024