Jak stosowac balsamy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak stosowac balsamy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Jak stosowac balsamy?

Każda z nas pragnie o siebie zadbac i każda ma pewne niedoskonałości jednak jak to robic by uzyskac najlepszy efekt?
Mam balsam brązujący bo mam jasną karnacje, balsam ujędrniający i balsam na celulit i teraz jak to pogodzic by osiągnąc najlepszy efekt?
Czy rano stosowac jeden a wieczorem drugi jak u was to wygląda.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak stosowac balsamy?

ja proponuje tak: po kapieli ujedrniajacy. na noc na celullit i rano brazujacy. smile

ale nie wiem czy bedzie dobrze. smile

a moze zamiast ujedrniajacego i na celulit cwiczeni zastosuj i zostanie tylko jeden smile

3

Same cwiczenia to troche za mało niestety  natomiast kąpiel biore wieczorem smile

4

i uważaj na brązujący, bo mogą zrobić się nieładne smugi np przed samym wyjściem.. no i zapach niektórych z nich jest dość..hmm.. dziwny niestety ;/ aaa i jest z nimi podobnie jak z niektórymi kremami że jak się nakłada to nic nie widać a dopiero po czasie wychodzi kolor a efekt nie zawsze jest zadowalający...

ja też mam balasamy do suchej skóry, brązujący, na cellulit i rozstępy i nakładam je właśnie w jakiś odstępach czasu wink i zawsze po kąpieli, a rano to zależy do nie zawsze jest czas, i nie lubię jak posmaruję sobie nóżki a potem nałożę jeansy.. ;/ nie lubię tego uczucia-jakbym się kleiła;p

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak stosowac balsamy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018