Kołysanie się, ciągłe napady złości. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Kołysanie się, ciągłe napady złości.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Kołysanie się, ciągłe napady złości.

Witam. Od razu przejdę do mojego problemu. Ciągle się kołyszę. Jak dziecko z chorobą sierocą. Kołysanie pamiętam od najmłodszych lat. Zasypiałam tak kołysana przez mamę, potem kołysałam się sama. I zostało mi to teraz. Nagle po prostu zaczynam się kołysać i nie mogę nic z tym zrobić. Mam normalną rodzinę, brak większych kłopotów. Tylko przez całe dzieciństwo rodzice kłócili się, byli nawet w separacji. Potem ciągle kłóciłąm się z  ojcem. Zdarzają mi się napady złości, które  są tak silne, że nie mogę nad nimi zapanować. Myślicie, że to zwykła nerwica?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kołysanie się, ciągłe napady złości.

Myślę ze dobrze byś zrobiła idąc do neurologa, na początek. Skierowanie wezmiesz od ogolnego.

Odp: Kołysanie się, ciągłe napady złości.

Bez przesady z neurologiem, ale może do psychiatry, a jak to dla Ciebie zbyt odstraszające...;), to do psychologa na konsultacje smile

4

Odp: Kołysanie się, ciągłe napady złości.

a ja mysle ze to na podlozu twej psychiki cos jest ja tez mam tak ze zaczynam sie kolysac zamykam sie w sobie i codzien mam napady zlosci to jest straszne chodze po psychiatrach ale oni mowia ze to nerwica lub depresja jedno powiem to nie ciekae lepiej zaczac to leczyc powodzenia

5

Odp: Kołysanie się, ciągłe napady złości.

dzięki za poruszony temat ja też się kołysze od dzieciństwa nie żeby cały czas ale jednak mam też napady złości nie myślałam o leczeniu

6

Odp: Kołysanie się, ciągłe napady złości.

terz mam taki problem ale boję się iść z tym do lekarza
poza tym mieszkam w angli i nic bym nie zrozumiała z tego co ten człowiek mówi...

7

Odp: Kołysanie się, ciągłe napady złości.

A jaki masz temperment?
Na pewno ważną rzecza jest wyzbycie sie dawnych urazów i zapomnienie o kłótniach rodziców, takie zdzarzają sie po prostu w życiu.
Napisz mi jaka jesteś, spróbuje wtedy Ci wyjaśnić wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Kołysanie się, ciągłe napady złości.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024