Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Witam mam wielki problem nie dawno w sumie kilka dni temu rozstałem się z kobietą mojego życia:( byliśmy razem trzy lata i 2,5 roku mieszkaliśmy razem poznaliśmy się w trudnym dla mnie okresie kiedy to straciłem rodziców:(. ja musiałem wstąpić w dorosłe życie gotowłem, sprzątałem ogólnie zajmowałem się domem ponadto uczułem się i pracowałem!  na początku było cudownie po prostu jak w bajce.i tak przez rok później pojawiły się schody ja straciłem prace, ale staraliśmy się nie załamywać,rok temu wyjechaliśmy do Danii gdzie razem pracowaliśmy i zaczeło sie dziać ona była zazdrosna o mnie o wszystko co robiłem mimo że nie dawałem jej do tego żadnego powodu ja trochę wystraszyłem się tego jej naciskania na wszystko na zaręczyny na ślub i na dziecko. chociaż razem wiedzieliśmy że musimy poczekać trochę z tym, ona każdego dnia mówiła mi że ja ją odtrącam i w ogóle, postanowiła wyjechac do Francji do pracy ja pogrążyłem się w problemach i nie zatrzymałem jej:( Teraz żałuję tego bardzo chciałem to wszystko naprawić pisałem dzwoniłem chciałem to wszystko odbudować. ale słyszałem muszę się zastanowić. Moja rozpacz uczucia i tesknota osiągneła szczyt, przeżyłem tragiczny dzień chciałem zrobić totalne głupstwo... z miłości z tego że straciłem sens swojego życia JĄ!

Co mam zrobić zawiodłem ją a ona jest dla mnie wszystkim całym moim życiem! wszystkim co mam w życiu rozrywa mnie żal tęsknota i nienawiść do samego siebie za to co zrobiłem:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

kobieta (jak i facet)
powinien być dopełnieniem życia nie jego sensem

sens życia musisz znaleźć sam o potem możesz się nim podzielić lub znaleźć kogoś kto ma podobny
trzeba mieć pasje, trzeba mieć pomysł,
trzeba mieć odwagę, trzeba potrafić stawić czoła życiu na wielu frontach
bo to kształtuje charakter i sprawia że jesteśmy dumni z "osiągnięć"
jak nie będziesz siebie lubił ona (czy też inna "ona") raczej nie będzie zainteresowana

wyjechała teraz musisz/możesz dać jej czas, może zatęskni a może nie
ale ty musisz być gotowy
by jak wróci (co może być jutro lub nigdy),
być ciekawym człowiekiem z którym warto iść do przodu
musisz umieć żyć ze sobą samym

w pewnym wieku kobieta może czuć presję na rodzinę, bo koleżanki, rodzice, normy społeczne, czas biologiczny czy co tam
w tym samym czasie faceci zazwyczaj dostają drżenia nóg przed tak poważnymi decyzjami

ona musi sobie przemyśleć, ty też czego chcecie
a potem może będzie podobnie i wam się uda (czego życzę)

w życiu ważne decyzje są trudne

życzę cierpliwości, radości i ciekawego życia
i oczywiście powrotu ukochanej

3

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Trzeba nauczyc sie zyc tak by nie trzeba bylo cofac czasu dla naprawienia naszych bledow.
Tam gdzie w gre wchodzi cofanie czasu.... nie da sie nic zrobic...
Mozna probowac pomanipulowac w terazniejszosci... ale to co sie stalo to sie nie odstanie sad

4

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

sensem życia jest miłość!? miłość kobiety która jest przy tobie w każdym momencie tym złym i dobrym:( budzisz się rano a ona jest przy tobie, zasypiasz patrząc na nią myślisz to tylko ty,ty jesteś tą jedyną bo przy tobie czyje się sobą jestem spełniony i szczęśliwy! Teraz każdego dnia wstaję i myślę o tym wszystkim i zastanawiam sad rezygnujesz ze wszystkiego by ona była szczęśliwa, starasz się by dała ci tą szansę... może jestem za słaby bo to przeżyć nie mam na to sił...czuję się tak jakby moje serce z minuty na minute umierało! Nie jem od kilku dni w pracy jestem nie obecny wyłączony... nie mogę normalnie funkcjonować

5

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Zastanawiam się czy mam walczyć o nią o tom miłość!

6

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia
jarbed4 napisał/a:

Zastanawiam się czy mam walczyć o nią o tom miłość!

a co to znaczy walczyc?
Nie rozumiem co to znaczy WALCZYC O MILOSC?

jedyne logiczne, dla mnie, rozumienie takiej walki to pokonywanie swoich slabosci, wad, niedojrzalosci... jednym slowem praca nad soba to WALKA O MILOSC.

7

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

zardrość chodzi mi dokładnie o to czy mam walczyć o nią o to by wróciła! ja zmieniłem się kompletnie stałem się lepszym człowiekiem tylko dla niej. Pragnę jej to okazać pokazać że jestem lepszy.

8

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

nie ma chwili żebym o niej nie myślał,jestem już w stanie rozpadu psychicznego. cały czas zastanawiam się nad tym nad samym sobą nad zakończeniem tego cierpienia tej mekki... nie mam na to siły na to by pozbierać się do kupy...

9

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia
jarbed4 napisał/a:

zardrość chodzi mi dokładnie o to czy mam walczyć o nią o to by wróciła! ja zmieniłem się kompletnie stałem się lepszym człowiekiem tylko dla niej. Pragnę jej to okazać pokazać że jestem lepszy.

stałeś sie lepszy dla niej ?  czy dla siebie ?

10

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Stałem się lepszy dla nie!j bo wiem że ona jest dla mnie wszystkim ja zmieniłem się o 180 stopni dla nas!

11

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Muszę Cię rozczarować: nie tędy droga.
Stań się lepszy dla siebie. Co ma znaczyć "Jest dla mnie wszystkim?" czyli że bez niej jesteś nikim?

12

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Nie Nie jestem nikim. Ale nie mam siły ciągnąć tak dalej ona sprawiała ,że miałem siłę. osiągać swoje cele w życiu. A teraz wszystko legło w gruzach...

13

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

w gruzach legł wasz zwiazek i to pewnie bardzo  długo temu.
                             cele życiowe pozostały  wiec nie marnuj czasu.

14

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Ciągle zastanawiam się nad ty co ja zrobiłem nie tak w życiu, ze tak się nie układa mam 25 lat pochowałem rodziców w wieku 18 lat mamęi trzy lata później tatę co jest nie tak że życie kopie mnie tak w dupę... a teraz jeszcze ona mnie zostawiła....to wszystko mnie niszczy niszczy od środka

15

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Jarbed, wiesz co myślę? Po takich tragediach jak utrata rodziców chciałeś znaleźć jakiś bezpieczny "port", kogoś, kto będzie Cię kochał i kogo ty będziesz kochał, bo straciłeś grunt pod nogami, kiedy rodzice odeszli. Przełożyłeś swoje wszystkie tęsknoty na tę jedną dziewczynę i dlatego uczepiłeś się tej myśli, że jest dla ciebie wszystkim. Rekompensujesz sobie żal o to, że musiałeś pożegnać tak szybko bliskie ci osoby (rodziców). Zawiązałeś sobie świat, przyszłość i samego siebie w układ, który w rzeczywistości może nie miał dla twojej partnerki takiego znaczenia jak ty sobie wyobrażasz. Wiem, że cierpisz, bardzo Ci współczuję! ale każdego życie kopie jak pisałeś w d*pę, a wielu sobie nie zasłużyło na to w najmniejszym stopniu. Życzę Ci przede wszystkim nie analizowania pytania- " co NIE TAK zrobiłem w życiu" ale może :'co jeszcze TAK mogę zrobić" i jak nie dać się dalej niszczyć...?

16

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Ja nie mogę już wytrzymać nie mieści mi się w głowie moje serce jest rozszarpane na strzępy... nie mam siły na nic nie spię nie jem jestem wyłączony nie ma nadziei już dla mnie przegrałem z samym sobą.

17

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Jarbed...Czasami wydaje mi się, że piszemy o swoich troskach na forach, bo po prostu chcemy się wyżalić, nie mamy komu ( czasem najbliższym trudno o tym powiedzieć). Już samo opowiedzenie o ty co nas boli, trochę pomaga. Ja żałuję, że kilka lat temu, kiedy byłam w totalnej rozsypce nie miałam takiej możliwości, ale mój były zabrał wszystko z domu ( o komputerze nie wspomnę) a ja byłam chora i bez pracy. Gdybym wtedy miała dostęp do tego forum  napisałabym :  SŁOWO W SŁOWO , CO TY W TWOIM POŚCIE POWYŻEJ.  I będąc bardzo wdzięczna za rady, i tak zasklepiłabym się w swoim bólu. Na hasło "czas leczy rany" wybuchnęłabym złością. Pod zdaniem "jestem przegrana" podpisałabym się obiema rękami. Teraz, po latach, po innych doświadczeniach i dobrych i naprawdę złych wiem, że jeszcze nie raz nie dwa życie cię pokopie ( mnie i innych też niestety), ale uwierz mi, nie przegrasz dopóki  z trudem i smutkiem nie pozwolisz sobie na krok naprzód, nie wstecz.  Pamiętam słowa z mojego ulubionego filmu:
"- jesteś wojowniczką, ale cierpisz prawda?
- tak, ale tylko wtedy, gdy oddycham, ale warto oddychać, bo jeszcze ktoś komu na mnie będzie zależeć zauważy że żyję i wreszcie mnie przytuli...."

18

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Tak masz rację nie mam z kim pogadać... i to jest najgorsze że przytłacza mnie to coraz bardziej, nie jestem w stanie nawet o niczym innym myśleć.... wszystko dookoła mnie stalo się szare, beznadziejne bez przyszłości ja to już wiem nie potrafię tego ogarnąć.

19

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Wiec co tam jeszcze robisz?
Zadaj sobie pytanie czy tam gdzie jesteś masz po co być?
Czy to co robisz tam sprawia ci jakąkolwiek przyjemność?
Zatrzymaj się na chwile zobacz w swoja przeszłość kim stałeś się dzięki temu co przeżyłeś.
spójrz na siebie teraz   
i pomyśl co trzeba zmienić żeby osiągnąć swoje cele już bez niej.

Pamiętaj nie ma porażek jest tylko informacja zwrotna.

20

Odp: Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

jarbed4 zastanów sie solidnie nad soba czy to, że ją straciłes naparwdę spowoduje w Tobie zmianę dla siebie i dla niej. Wybacz, ale ja uważam, ze charakteru człowieka nie zmienisz można tylko niwelować jego wady i pracowac nad samym soba całe życie jednak to wielka sztuka i nie kazdy potrafi w tym wytrwać. Wielokrotnie przeżyłam nawrócnie mojego faceta i wiesz co w takich momentach kiedy był w rozsypce tak jak Ty, kiedy uswiadamiał sobie,ze moge odejśc na zawsze nagle jego życie traciło sens na tyle, ze był w stanie zrobić no prawie wszystko abym wróciła. Wracałam i co? po jakims czasie znowu wszystko powszednieje, wszystko wraca do punktu wyjśca jezeli osoba obiecująca zmianę nie potrafi wytrwać w trudzie pracy, walki o kazdy dzień  dla siebie i ukochanej osoby.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie z Najważniejszą kobietą mojego życia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024