"kontroling" i tym podobne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » "kontroling" i tym podobne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: "kontroling" i tym podobne

Gdzie kończy się granica między zazdrością, kontrolą etc a zdrowym rozsądkiem?

Ręce mi opadają i nie bardzo wiem co dalej.
jest słodko pięknie dopóki się nie "stawiam".

1. Mój partner powiedział mi, że bolą go żeby choć ma zaleczone. Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby przy tym nie powiedział mi, że to napewno próchnica przechodzi ode mnie podczas głębszych pocałunków. Żenada.
Wiele razy miałam się zabrać za naprawę zębów, ale panicznie boje się dentystów a poza tym mnie na to nie stać. Ledwo starcza nam od 1 do 1 a gdzie tu odłożyć stówę czy dwie.
No to zadzwoniłam do babci (taka kasa zapomogowa)  z prośbą o pożyczkę. Zgodziła się, wszystko ładnie pięknie. Mam wpaść do babci jutro na kawę i przy okazji po kasę. Po oznajmieniu to mojemu, zaczęła się wojna, że mam w dupie jego zdanie, że widzi, że idzie mnie kupić za stówę, że dzień dziecka, myślał, że spędzimy razem z córką etc (ze mną do babci nie chce iść bo uznał, że o czym będzie rozmawiał ze starszą osobą).

2. Musiałam służbowo załatwić pewną sprawę. Robiłam już to kilkanaście razy, i zazwyczaj wyrabiałam się w 15 minut. Dziś były pewne komplikacje, o czym mu oznajmiłam w sms. Co do minuty miałam wyliczony czas, w którym nie było mnie w pracy. I tekst : "jeżeli myślisz, że uwierzę Ci, że tyle to załatwiałas to jesteś w błędzie". Zabawne i tragiczne zarazem.

Powoli zaczynam uważać, że mój partner PRZESADZA.

I tak źle i tak nie dobrze.

Nie szanuje w ogóle mojego zdania. Nie mogę nic powiedzieć bo się wielce obraża. Dla niego mamy wszystko przedyskutować skoro jesteśmy razem, ale to jest dyskusja w której postanowienie końcowe to jego zdanie.


Co sądzicie na ten temat? Co mam zrobic? Przerwać taki "związek"?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez alaclaudie (2010-05-31 14:18:10)

Odp: "kontroling" i tym podobne

Kropkiipaski biorąc pod uwagę Twój wiek- uciekaj. Naucz się asertywności i szukaj normalnego chłopaka.
Co do zębów- szczena mi opadła. Mozesz sobie dorobic i zrobic. Poza tym jak nie masz kasy NFZ płaci za "szare" plomby, wizytę. Wez się za siebie.

3

Odp: "kontroling" i tym podobne

alaclaudie tu już najmniej chodzi o stan mojego uzębienia. Mam słabe zęby "od zawsze", wyniszczone ciążą. Szarych plomb nie chce, ponieważ już takowe z NFZ miałam i szybko się ich "pozbyłam".

Chodzi o mojego faceta, jak on próbuje wymuszać na mnie swoje zdanie. Ja mam tylko NIBY coś do powiedzenia. Chodzi o to czy godzić się na takie coś. Czytałam właśnie post, że czasem lepiej uciec póki nie ma obrączki na palcu.

4 Ostatnio edytowany przez alaclaudie (2010-05-31 14:25:56)

Odp: "kontroling" i tym podobne

Przecież napisałam ze uciekac. jesli nie widzisz możliwosci ze go ucywilizujesz- niech szuka naiwnej z "misją".

acha wiec za miast reg. wymieniać plomby szare lepiej pozbyc sie zębów. ciekawy punkt widzenia.

5

Odp: "kontroling" i tym podobne

Nie, nie, nie. Ty mnie źle interpretujesz. Ja mogę i mam możliwość pożyczenia kasy na prywaciarza. I chce to zrobić. To akurat ma najmniejsze znaczenie w całej tej sprawie. Chodzi tylko i wyłącznie o zachowanie mojego partnera, o jego podejście.
Twoją opinię - "uciekać" przeczytałam i szanuję.

6

Odp: "kontroling" i tym podobne

Za sam tekst "od Ciebie przechodzi na mnie próchnica, bo masz zepsute zęby" tak bym mu szczeliła, że sam by się pozbył swoich własnych "zaleczonych".
Zwłaszcza dlatego, że sam dopiero co cierpiał.
Utiekaaaj.


@alaclaudie ciekawe, że od razu przybrałaś ton "opieprzacza" dentystycznego ;P. Każdy ma swoje życie i swoje lęki. Ja nie chodzę w ogóle do dentysty - fakt, że o tym powiedziałam oznacza, że co? Że wali mi z papy i mam czarne dziury? Nie.
Mam mocne (genetycznie) ząbki i robię wszystko, żeby do dentysty nie trafić. Bo tak się składa, że jak trafiłam, to wyrwali mi dwa naraz bo "były obok siebie", a plomby NFZEtowskie to mi się same po dwóch dniach wysypywały z pyska.
Dziękuję, wolę łazić z ubytkami big_smile.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » "kontroling" i tym podobne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024